לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מגרשי ספורט

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חידוש ושיפוץ של מגרשי ספורט

   זה רק ספורט, ועם “המשפצים בישראל” אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב של שיפוצים המתבצעים במגרשים אלו. שיפוץ מגרשי ספורט הינו שיפוץ שמטרתו להכשיר משטחים חיצוניים לפעילות ספורטיבית, כמו גם משטחים פנימיים. פעילות גופנית הינה מבורכת, וגם במסגרות החינוכיות ישנו דגש רב על פעילות שכזו עם שילוב של שיעורי ספורט לפחות פעמיים בשבוע. לצד עבודות השיפוצים שאנו מבצעים במסגרות חינוכיות כמו בתי ספר ומתנ”סים, אנו מבצעים גם חידוש מגרש כדורסל וטניס במכוני בריאות וכושר, שיפוץ טריבונה במגרש כדורגל עירוני ועוד. אנו שולחים אליכם את הצוות המקצועי ביותר המיומן בעבודות מסוג זה!

   שיפוץ וחידוש מגרשים ואולמות ספורט
   צביעת מגרשים ואולמות ספורט
   חידוש פרקטים באולמות קט רגל וסל
   שיפוץ חיצוני לאולמות ומגרשי ספורט
   בניית גדרות סביב מגרשי ספורט
   מחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חידוש ושיפוץ מגרשי ספורט

   מדוע חשוב לבצע שיפוץ במגרשי הספורט?

   חידוש מגרשי ספורט אינו שיפוץ מותרות, אלא שבעת שהמשטחים מגיעים לבלאי הרי שלא ניתן לבצע את הפעילות הנדרשת. בעת שמשטח באולם ספורט מקורה או במגרש חיצוני הגיע למצב של שחיקה, הרי שמדובר על סכנה בטיחותית של ממש. התיישנות המשטחים יכולה לגרום להחלקות, כמו גם לנפילות של המשתתפים בפעילות בעקבות סדקים שונים. הדרך למנוע פציעות מיותרות היא עם חידוש ושיפוץ מגרשי ספורט שכולל בין היתר את החלפת המשטחים והכשרתם.

   צביעת מגרשי ספורט חיצוניים – באילו חומרים משתמשים?

   בעת שמבצעים הקמת מגרשי ספורט חדשים או בעת שמעוניינים לצבוע מגרש קיים, החומר המהותי והחשוב ביותר בו עושים שימוש הוא ה”פריימר”. החומר בפעולתו הופך את המשטחים לחלקים יותר, והודות לו ניתן ליישם תשתית למגרשי ספורט שונים. חשוב להבין כי בעת שמדובר על מגרש קיים, העבודה כוללת גם בדיקות מקדימות שונות במטרה לאתר חריצים וסדקים שבהם יבוצעו סטים של תיקונים , בין היתר באמצעות ציפוי אקרילי למגרשי ספורט.

   חידוש ושיפוץ מגרשי כדורגל – באיזה ציפוי לבחור?

   כאמור, המטרה היא להעניק חוויה טובה ובטוחה לאלו שעושים שימוש במגרשי הספורט. אחד הדברים שיותר חשוב להשקיע בהם הוא בציפוי המשטחים המונעים החלקה. העבודה שאנו מבצעים היא אך ורק באמצעות חומרי ציפוי בעלי שחיקה גבוהה. בנוסף, בעת שמדובר על מגרשים חיצוניים החשופים לשמש, יש להבטיח כי צובעים את המגרשים עם צבעים עמידים מאד. ישנם אלו המשתמשים באבקות שונות ולא בצבעים נוזלים, כך שהחשיפה של השמש מביאה לכך שהאבקה מתכלה ויש צורך בעבודת צביעה חדשה. התוצאה? אתם נכנסים להוצאה נוספת.

   יש להדגיש, כי גם בעת שאנו מבצעים עבודות עם צבעים נוזלים שהינם יקרים יותר, אנו מקפידים על צבעים איכותיים ועמידים, שגם בעקבות חשיפה לשמש אינם יגיעו למצב של בלאי וצורך לצבוע מחדש את מגרש הספורט. עם עבודות הצביעה בין היתר ניתן לסמן את המגרש כך שיהיה מתאים למשחק כדורסל, כדורגל, קלאס, כדור עף או כל ענף אחר המצריך תחימה מסוימת של המגרש למינוף החוויה.

   שיפוץ פרקט במגרש כדורסל – מתי כדאי להחליף את הפרקט?

   אולמות הספורט מקדשים את ענף הכדורסל, בו מתאמנות נבחרות בוגרים, כמו גם ילדים במסגרת שיעורי הספורט בבתי הספר. בעת שהפרקט מגיע למצב של בלאי או שחיקה, חשוב להחליף אותו. השאלה הגדולה: מתי צריך להחליף אותו? ראשית, חשוב להבין האם הפרקט הנוכחי הוא פרקט עץ טבעי או למינציה, זאת מאחר ופרקט העץ נוטה להישחק מהר יותר מאחר והוא מבוסס על עץ אמיתי. חשוב לוודא כי העץ מגיע עם כמה שפחות מגע עם קרני השמש, כך שלאורך שעות היום כדאי לדאוג להצללת אולם הספורט. ככלל, אחת לשמונה שנים כדאי להחליף את הפרקט באולם הספורט ולתחזק אותו כנדרש עם עבודת ליטוש.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat