לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ חנויות נוחות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   יותר נוח מזה אין: משפצים את חנות הנוחות

   יש ברשותכם חנות נוחות או קיוסק ואתם מעוניינים לשפץ אותם? “המשפצים בישראל” מבצעים עבודות נרחבות במסגרת שיפוץ קיוסקים וחנויות נוחות! לאורך השיפוץ שלכם אנחנו ניקח בחשבון פרמטרים שונים ועליהם נבסס את תכנית העבודה האיכותית וההולמות ביותר: החל מכמות המוצרים הנמכרים אצלכם בחנות, דרך מיתוג ועיצוב הנדרשים על ידכם ועד התאמה לתנאי השטח.

   שיפוץ חנויות נוחות במחירים שאסור לפספס – ייעוץ בחינם!
   מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים לפונים דרך האתר

   מבצעים את כל עבודות השיפוץ
   – אפשרות לבצע החלפת ריצוף בקיוסק
   – הנמכת תקרה ושיפוץ כניסה לפיצוציה
   – צביעת חנות נוחות כולל ביצוע מחיצות גבס

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ פיצוציה

   אילו עבודות גבס בחנות נוחות יכולות להתאים?

   עבודות הגבס הן העבודות המומלצות ביותר במעמד שיפוץ פיצוציה ובכלל. לא אחת, הקיוסקים והפיצוציות מאופיינים בחלל קטן יחסית אך בהמון מוצרים המוצעים למכירה. כך, עולה בעיה של אחסון אך אנחנו יכולים להתמודד עם בעיה שכזו בקלות ולהפוך אותה לאתגר שקל לעמוד בו: פתרונות אחסון המבוססים על עבודות גבס.

   במקום לבזבז מקום רב בחנות שלכם על שיבוצם של רהיטים ומדפים, ניתן ליישם באמצעות עבודות הגבס מדפים וכוורות שיותאמו בדיוק מושלם למידות החנות שלכם. פתרונות אחסון חיצוניים יוצרים צפיפיות רבה, אך אנחנו נוכל לייעל את חלל המקום באמצעות תכנון מדויק ופריסה נכונה של עבודות הגבס.

   איך יוצרים תקשורת עם הלקוחות שלכם?

   הקהל בחנויות הנוחות הוא לא קהל קבוע, אלא קהל מתחלף שעובר ליד החנות שלכם. המשמעות היא שצריך לגרום לפיצוציה שלכם להתבלט מעל לשאר ולגרום ללקוחות המזדמנים לבחור בכם! איך עושים זאת? באמצעות מיתוג ושלטי פנים וחוץ. שיפוץ כניסה לפיצוציה יתמקד בשלטי החוץ ובמעטפת החיצונית על מנת להפוך את הפיצוציה שלכם למושכת ולאטרקטיבית.

   נוכל לשלב במעמד השיפוץ מסכי לד שעליהם ישולבו מבצעים שונים, שם הפיצוציה שלכם וברכת ברוכים הבאים ללקוחות המגיעים. חוויה שכזו יוצרת טעם מזמין שיעניק לעבודת שדרוג פיצוציה גוון ייחודי ומבליט ביחס לפיצוציות אחרות – הזמינו עוד היום קבלן שיפוצים לקבלת הצעת מחיר.

   הקשר בין שיפוץ חנות נוחות ומניעת גניבות

   במעמד שיפוץ חנות הנוחות שלכם, יהיה ניתן בנוסף לשיפוץ שיתרום חזותית, לתרום גם פונקציונאליות ובטיחותית לבית העסק שלכם. כידוע, מגוון המוצרים השונים הנמכר בפיצוציות מסתמן לא אחת כאוצר של ממש עבור כנופיות הפורצים. חשוב מאד לייצר מעטפת הגנה איכותית מפני פריצות וגנבים וניתן לעשות זאת באמצעות סורגים מתקפלים.

   במסגרת חידוש חנויות נוחות נמליץ לכם על התקנתם של הסורגים המתקפלים ולא על אלו הקבועים. החנות שלכם לא פתוחה 24 שעות ביממה, ובשעות בהן היא סגורה חשוב לאבטח אותה על הצד הטוב ביותר. סורגים מתקפלים נפתחים ונסגרים בהתאם לשימוש שלכם והם מבטיחים את הפחתת סיכויי הפריצה אליכם.

   האם כדאי להחליף ריצוף בפיצוציה?

   במסגרת שיפוץ קיוסק או פיצוציה, אכן כדאי לשקול עבודת החלפת ריצוף בפיצוציה. אנו יכולים להחליף את הריצוף בבית העסק שלכם בריצוף חדש באמצעות הדבקה – מה שאומר שכמויות האבק הרבות המאפיינות את החלפות הריצוף לא יהיו נוכחות בפיצוציה שלכם. עבודת ההדבקה מהירה יותר, אסתטית יותר וזולה יותר.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat