לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  איטום מרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   לפני שיהיה מאוחר מדי – איטום מרפסת עם צוות מקצוענים

   ישראלים רבים נמנעים מביצוע איטום מרפסת אחת לזמן מה ומגלים להפתעתם בעונת החורף שהגג או המרפסת שלהם סובלים מנזילות. זה קורה בעיקר בדירות שכורות, בהן לא קיימת תחזוקה קבועה על ידי בעל הבית במקרים רבים, אך למעשה כל אחד יכול לסבול מגג דולף בהפתעה אנחנו המשפצים בישראל רוצים לעזור לכם להתכונן כמו שצריך עוד לפני שיהיה מאוחר מדי ויחלו הגשמים, ולכן ממליצים לכם לבצע איטום לגג או למרפסת שלכם כבר עכשיו.

   ה חשיבות של ביצוע עבודה זו לפני תחילת עונת הגשמים היא גדולה, משום שבמקרים מסוימים לא ניתן לבצע איטום כהלכה כאשר ישנם מי גשמים עומדים על הגג. אז אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי ומחיר האיטום יהיה יקר מדי – אטמו את הגגות והמרפסות שלכם בזול עכשיו על ידי צוות המקצוענים שלנו!

   איטום כל סוגי המרפסות באחריות מלאה!
   100% איטום איכותי
   איטום מרפסות ביריעות, סיקה, סילר, חומר פוליאוריטני ועוד
   ביצוע איטום לפני או אחרי ריצוף
   שקיפות, אחריות ומקצועיות 
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   איך מתבצע איטום מרפסת על ידי מקצוענים – 4 שיטות שונות

   אנחנו נוהגים לעבוד ב-4 שיטות עיקריות, כשבכל אחת אנחנו משתמשים בהתאם למצב הקיים ולדרישות הלקוח, ואלו הן לפניכם:

   שיטת איטום מספר 1 – איטום מרפסת ללא פירוק ריצוף

   אנו אוטמים את משטח הריצוף של המרפסת לצורך מניעת חדירת מים מעבר למשטח הריצוף והחול, אל מערכת האיטום. האיטום נעשה בעזרת חריטה על ידי משחזת על הפוגות (ממשקי הרצפות). אנו פותחים רווח בין כל רצפה לרוחב של 5 ס”מ לכל היותר ולעומק של 3 מ”מ, ולבסוף ממלאים רובה. באזורים שבהם נפגשים הקירות והרצפה, אנו מורחים פוליאוריטאן על מנת למנוע אפשרות שמים יגיעו לאזור הכשל באיטום.

   שימו לב שלא ניתן להבטיח תמיד תוצאות מוצלחות בתחום זה, לכן אנו ממליצים על השיטה הזו כשמוקדי הנזילות בבית הינם קטנים ואף לא משמעותיים, וגם כשאין רובה בין הרצפות – מחסור ברובה גורם לשחיקה מהירה יותר של מערכת האיטום ומפעיל עומס על מערכת הניקוז, לכן חשוב מאוד לתקן את המצב הקיים הזה.

    

   שיטת איטום מספר 2 – איטום מרפסת גג מרוצפת + פירוק רצפות

   אנו מפרקים את הרצפות על מנת לזהות האם קיים כשל כלשהו במערכת האיטום. לרוב אנו נתקלים בחדירה של הצנרת למערכת האיטום, פגיעה מקומית שנבעה מהחלפת צנרת או חוסר הפרדה בין שטח הפנים לשטח החוץ.

   בשיטה הזו אנו משתמשים כשהלקוחות מיידעים אותנו על כך שנעשו עבודות אינסטלציה באזור וישנו חשש לכך שקיימת פגיעה באיטום. אם למשל חדר שסמוך למרפסת המרוצפת סובל מרטיבות, ישנה חשיבות לבצע בדיקה שכזו על מנת לוודא שלא קיימת בעיה בחציצה שמצריכה איטום בין מרפסת לבית.

    

   שיטת איטום מספר 3 – איטום מרפסת מעל הריצוף בעזרת יריעות

   אנו אוטמים את המרפסת עם יריעות ביטומניות ישירות על גבי הריצוף, ולאחר מכן ביכולתנו לרצף מחדש את המרפסת, או מנגד אנו יכולים להניח עבורכם דשא סינטטי. זוהי שיטה זולה יחסית, ועבורה יש צורך לבדוק בוודאות האם ישנם הבדלי גובה בין מפלס הפנים למפלס החוץ – זאת משום שהקצה של היריעה הביטומנית יכול להסתיים בצורה מאונכת או אופקית. לעיתים רחוקות אנחנו מסירים את הפאנלים שמסביב לפני יצירת האיטום.

    

   שיטת איטום מספר 4 –איטום מרפסות ביריעות + הסרת ריצוף קיים

   בשיטה זו אנו מרימים את הרצפות, מפנים את כל החול והמילוי ואוטמים את הבסיס ביריעות בלבד. שיטה זו הינה יקרה ביחס לשיטה הקודמת ברשימה, שכן היא כוללת שלב נוסף של הסרה ופינוי רצפות, אולם בה בעת יש לה את הסיכויים הגבוהים ביותר להצלחה, לכן היא מומלצת בעיקר עבור מי שסובל מנזילה משמעותית, או מי שמעוניין למנוע נזילה ב-100% הצלחה.

   היזהרו מנוכלים – 4 שיטות איטום מרפסת גג חובבניות שמומלץ להיזהר מהן

   פרט אלינו ישנם עוד שיפוצניקים רבים שמתעסקים באיטום מרפסות וגגות, אולם רובם חובבנים שעובדים עם חומרים זולים ומספקים שירות שתצטערו עליו – אנחנו מגיעים לבתים של אנשים רבים שצריכים איטום מחדש רק לאחר שנה, ובמקרים שכאלה אנו יודעים בוודאות שהעבודה נעשתה על ידי חובבנים. לפניכם 4 שיטות שיעזרו גם לכם לזהות נוכלים וחובבנים:

   שיטה חובבנית מספר 1 –  איטום מרפסת בטון בעזרת יריעות ביטומניות מזויפות

   יריעות ביטומניות מגיעות ב-2 סוגים: יריעות שחורות ויריעות לבנות. היריעות הלבנות משמשות אותנו לאיטום גגות, ואילו היריעות השחורות משמשות אותנו עבור איטום מרפסות. אם אתם חושדים שהשיפוצניק משתמש ביריעות מזויפות, מומלץ שתבקשו לראות את תו התקן אשר מוטבע על גלילי היריעות, וכן תוודאו את רוחב היריעות.

    

   שיטה חובבנית מספר 2 – איטום מרפסת פתוחה ללא אחריות

   אם אתם מקבלים שירות של איטום מרפסת חיצונית יחד עם החלפת ריצוף ישן, עליכם לקבל אחריות מקבלן האיטום למשך 10 שנים ולא פחות! עם זאת, לעיתים שיפוצניקים עורכים רק תיקונים קוסמטיים כמו למשל איטום של מרצפות בעזרת רובה, ובמקרים שכאלה אינכם אמורים לקבל אחריות על העבודה.

    

   שיטה חובבנית מספר 3 – אי התקנה של נקז כפול

   קבלן איטום מקצועי עשוי להמליץ לכם על התקנת נקז כפול, שתפקידו הוא לנקז את המים שנוחתים על המרפסת דרך 2 מפלסים – המפלס של המרפסת עצמה, והמפלס שנמצא מתחת ליריעות. אם אתם רוצים לוודא שהאיטום יצליח ב-100%, זוהי השיטה המומלצת, אולם ישנם קבלנים שלא מספקים שירות שכזה ולמעשה אינם עוזרים לכם לבצע איטום כהלכה.

    

   שיטה חובבנית מספר 4 – שימוש בחומרי איטום שאינם מתאימים

   ישנם שיפוצניקים חובבנים שמשתמשים בזפת פשוטה או בחומר אקרילי בלבד לאיטום מרפסות מרוצפות, אך מומלץ שתקשיבו להמלצה של המומחים – עבור איטום איכותי מומלץ תמיד על שימוש ביריעות ביטומניות או חומר איטום מסוג מסטיגום 10!

    

   3 שלבי איטום מרפסת שמש מרוצפת

   העבודה הנפוצה ביותר שאנו נתקלים בה בנושא היא איטום מרפסת מרוצפת, ומשום שמדובר בעבודה כה פופולארית, נשתף איתכם את שלבי העבודה שלנו על מנת שתדעו כיצד נאטום את המרפסת שלכם כהלכה:

   שלב מספר 1 – מפרקים את הריצוף הקיים

   בשלב זה תוכלו לצפות להרבה בלגן, רעש ולכלוך, בשל החציבה וההריסה של המרצפות הישנות. זה אמנם מעט לא נעים עבור יושבי הבית והשכנים, אך זהו שלב חובה בעת ביצוע איטום מרפסת לפני ריצוף או לפני פריסת יריעות ביטומניות, אשר מבטיח אטימה יסודית. קחו בחשבון שכל הפסולת והלכלוך שיישארו בסיום שלב זה יפונו על ידינו, ואתם לא תצטרכו לעשות דבר.

    

   שלב מספר 2 – יוצרים סף הפרדה, מכינים מעקות ומתכוננים לשלב האיטום

   בשלב זה אנו מורחים שכבת פריימר שמטרתה הינה לחזק את הקשרים שבין חומרים לאיטום מרפסות בהם אנו משתמשים. לאחר מכן מכינים את החיבורים שבין הרצפה למעקה / לקיר (רולקה). אם לא מבצעים איטום כראוי, מים יכולים להגיע אל הרצפה. לבסוף אנו יוצרים סף הפרדה בין כל היציאות מהמרפסת אל שטח הבית ומבצעים איטום סף מרפסת – אם מוותרים על שלב זה, עלולה להיות זליגה של מים מהחול שבמרפסת אל החול שבשטח הבית.

   שלב מספר 3 – אוטמים בעזרת 2 שכבות של יריעות ביטומניות

   זהו בעצם שלב האיטום בפועל – היריעות הן אלו שעוזרות לאטום את חדירת המים, וישנה חשיבות לעובי היריעות ולסוגן. קבלן איטום מומלץ מטעמנו ידע לבחור את היריעות המתאימות עבור איטום המרפסת או הגג שלכם.

    

   האם יש הבדל בין איטום מרפסת בקומת קרקע לבין איטום מרפסת גג?

   כשמבצעים איטום למרפסת בקומת קרקע, לרוב אין צורך להתעסק רבות גם בנושא של איטום ניקוז מרפסת. עם זאת, כל עבודת איטום של מרפסת צריכה להתבצע תוך מחשבה על תקן איטום מרפסות פתוחות, ויש לוודא שהעבודה אכן נעשית כהלכה, על אף שהמרפסת אינה נחשב באזור הגג. למשל, אם קיים מרתף מתחת לאותה מרפסת שבקומת קרקע, הרי שמים יכולים לחלחל גם דרכה – לכן איטום מרפסות בקומת קרקע זוהי עבודה זולה יחסית לאיטום של מרפסות גג, אך לא תמיד.

    

   איך מוצאים המלצה על שיפוצניק עבור איטום מרפסות?

   בין שאתם זקוקים לשירות של איטום מרפסת קונזולית או מרפסת עץ, נוכל להתאים לכם את הקבלן המומלץ ביותר עבורכם באזורכם ובמחיר הזול ביותר! איך עושים זאת? זה פשוט – רק השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר או התקשרו למספר הטלפון שלנו ואנחנו נחזור אליכם במהרה ותוך פחות משעה עם הצעות למחירי האיטום הזולים ביותר שיש, על ידי קבלני איטום מקצוענים בלבד.

    

   אז כמה עולה איטום מרפסת?

   בנושא איטום מרפסת מרוצפת מחיר מושפע בעיקר מהשיטה שבה יבצעו השיפוצניקים את העבודה. פרט לכך, עלות איטום מרפסת משתנה גם לפי הגישה שיש למרפסת שלכם – אם באפשרותנו להציב שרוול לפינוי פסולת תשלמו פחות, משום שלא נצטרך לבצע עבודה מאמצת יתר על המידה למען פינוי הפסולת. תוכלו גם לרכוש חומרי איטום בעצמכם ולקבל מאיתנו את העבודה בלבד בעלות סמלית. את מחירו ושאר המחירים שלנו לעבודות איטום מרפסות תוכלו לראות במחירון הבא:

   סוג עבודת איטום המרפסת פירוט / הסבר על העבודה איטום מרפסת מחירים
   כמה עולה איטום מרפסת מרוצפת קרמיקה כולל פירוק רצפות מפרקים את הריצוף הישן ואוטמים ומטייחים את הריצוף החדש – זוהי השיטה המומלצת ביותר לאיטום 1,000 – 700 ₪ למ”ר
   מה עלות איטום על גבי ריצוף קיים + הרכבה של שכבת ריצוף שנייה התקנת ריצוף על ריצוף קיים שתחתיו ישנה רטיבות – שימו לב שזהו אינו פיתרון מומלץ, אך הוא זול באופן משמעותי 800 – 550 ₪ למ”ר
   מה מחיר חידוש רובה + איטום מרפסת עם סיקה אנו משתמשים בחומרי האיטום האיכותיים ביותר, אולם מדובר בפיתרון זול יחסית שאינו יעיל בכל המקרים 100 – 80 ₪ למ”ר
   כמה עולה איטום מרפסות מרוצפות בחומר פוליאוריטני מתקדם? החומר הפוליאוריטני עמיד בשמש ושומר על הגוון שלו למשך זמן רב. מיישמים אותו בעזרת מברשת התזה, רולר או מכונת התזה. 150 – 90 ₪ למ”ר (מינימום 30 מ”ר)
   מהי עלות איטום מרפסות לא מקורות בחומר אקרילי משחתי? חומר זה מומלץ לאיטום גגות עם דודי שמש או מנועי מזגנים רבים, אולם לא עבור איטום במקרה שבו עלולים להיאגר מים עומדים. 60 – 40 ₪ למ”ר
   מה מחיר ביקור קבלן איטום? הקבלן יבחן ליקויים באיטום הגג או המרפסת וייתן הצעת מחיר עבור עבודת האיטום 250 – 150 ₪
   כמה עולה מסטיגום 10? חומר זה משמש בין היתר לאיטום מרפסות לפני ריצוף. המחיר הינו עבור 18 ק”ג חומר 180 – 150 ₪

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat