לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניה טרומית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מהי בניה טרומית ומתי מומלץ להשתמש בה?

   בניה טרומית הינה שיטת בנייה שמבוססת על הרכבה מהירה של רכיבי בניין מוכנים. רכיבי הבניין האלה יכולים להגיע בשלושה ממדים:

   רכיבים חד ממדיים – מדובר בקורות ועמודים פשוטים.

   רכיבים דו ממדיים – אלו הם קירות עם או בלי פתחים לדלתות וחלונות, וחלקי רצפה וחלקי תקרה.

   רכיבים תלת ממדיים – אלו הם חדרים שלמים שכוללים 4 קירות, תקרה, רצפה ופתחים לדלתות וחלונות, וכמובן הם גם כוללים הכנות למערכות בניין שונות.

   לבנייה הטרומית יש לא מעט יתרונות, אולם גם קצת חסרונות, וחשוב שתכירו אותם אם עוד לא התוודעתם לסוג בנייה זה על מנת שתדעו מה האפשרויות שלכם לבניית מבני מגורים או מבני תעשייה. אצלנו בחברת המשפצים בישראל תוכלו להזמין קבלן בניה טרומית שילווה אתכם לכל אורך תהליך הקמת המבנה, אותו הוא יתכנן יחד איתכם על פי הדרישות והצרכים שלכם, וכעת אתם מוזמנים לגלות עוד על השיטה המהירה והזולה הזו להקמת מבנים ניידים.

   בניה טרומית למגורים ותעשייה בבניה לפי תקן
   בניה טרומית מבטון למבנים ניידים ומבני ציבור
   ביצוע רכיבי שלד טרומיים, קירות ומבנים טרומיים בכל גודל
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   בניה טרומית חסרונות ויתרונות

   בעזרת בנייה טרומית ניתן להקים מבנים במהירות רבה, ועל כן בניה טרומית מבטון הינה פיתרון יעיל עבור אכלוס של אנשים שבתיהם נפגעו מאסונות כאלה ואחרים. למעשה מדובר בסוג בנייה כה מהיר, עד כי ניתן להקים בעזרתו קומה שלמה של בניין תוך שבוע אחד בלבד! בנוסף, זוהי נחשבת לשיטת בנייה ידידותית יותר לסביבה מאשר סגנון הבנייה המסורתי, והיא אף זולה יותר ב-50% משיטות הבנייה הרגילות.

   אף על פי יתרונות אלו לבנייה טרומית עדיין ישנם גם כמה חסרונות; לעיתים זיהוי בניה טרומית הינו קל מאוד בשל תפרים שלא נראים טוב בין הקירות, אשר עלולים לגרום גם לחדירת רטיבות למבנה. לכן חשוב מאוד לשכור את הקבלן הנכון לעבודה זו ולא להתפשר על שירות שאינו מקצועי. בנוסף קשה ליצור נקודות חשמל חדשות בקירות של בנייה טרומית, ואם יש צורך בהוספת צנרת חשמל היא לא תיחצב בתוך הקיר אלא תהיה חיצונית, ואותו הדבר תקף גם לגבי שינויים בצנרת המים.

   בניה טרומית למבנים לתעשיה

   בשנים האחרונות שיטת הבניה הקלה תופסת תאוצה בתחום התעשייה, בעיקר משום שמבני תעשייה צריכים לעמוד בתקנים מיוחדים בהתאם לסוג העבודה שמתבצעת בהם. בשיטת הבנייה הטרומית ניתן לתכנן מבנה שעומד בתקנים הדרושים באופן מדויק, ויחד עם זאת להקים אותו בשטח המיועד רק לאחר שכבר נערכו הבדיקות הקפדניות שאמורות להתבצע בו. על כן כיום רוב הבנייה הטרומית מתבצעת עבור מבני תעשייה, ויותר ויותר אנשים מעדיפים אותה על פני בנייה בשיטות הרגילות והיקרות יותר.

   בנייה טרומית למגורים בישראל

   כאן בארץ השתמשו לאורך שנים בבנייה טרומית בעיקר להקמת שיכונים ושכונות קרוואנים במהירות, כמו למשל היישוב ניצן שהוקם כולו מבתים ניידים לטובת המפונים של גוש קטיף. אמנם ישנן טענות על כך שמדובר בבנייה שמובילה לאיכות מגורים ירודה, אולם זאת משום שכשנכנסה השיטה לארץ עסקו בה אנשי מקצוע לא מנוסים שלא הכירו אותה היטב. כיום עם זאת הטכנולוגיה התקדמה ואנשי המקצוע למדו כיצד לעבוד עם בנייה טרומית, וחשוב לזכור שבמקרה של בניה טרומית בית פרטי הינו לשימוש זמני לרוב ולא לשימוש קבוע, לכן יש להתייחס לפתרון מהיר זה בהתאם, ולא לנסות להעמיס עליו יותר איכויות מאלו שכבר יש לו.

   בנייה טרומית מחירים

   אם קראתם עד כאן בנושא של בניה טרומית עלויות הן ככל הנראה מה שאתם רוצים לדעת, והנה המידע כאן לפניכם: עבור שלד בלבד של בית בבנייה טרומית תשלמו כ-500 שקלים לכל מ"ר, כולל תכנון הנדסי, בעוד שעבור בנייה טרומית מבטון תשלמו כ-1,200 שקלים לכל מ"ר. אלו הם מחירים משוערים בלבד, ומומלץ להתקשר אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר על פי הצרכים שלכם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat