לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית גג רעפים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בניית גג רעפים – כל מה שאתם צריכים לדעת

   עם "המשפצים בישראל" אין באמת סיבה לקרוא מדריכים על תהליך בניית גג רעפים או ללקט המלצות ברחבי הרשת על גגן רעפים מומלץ: אנחנו גאים להעניק לכם חבילה מושלמת המבוססת על גגנים מנוסים ומקצועיים, מניפה רחבה של חומרים בהם אנו עושים שימוש לטובת בניית הגג עבורכם, ומעל לכל: מחירים של בניית גגות רעפים דרכנו הינם מחירים זולים, נוחים ונגישים לכל כיס. לפניכם, מידע נרחב על יתרונות גג הרעפים, עלויות של גג רעפים והחומרים איתם אנו עושים שימוש במעמד בניית הגג עבורכם, כולל בניית גג רעפים עם קורות עץ וגם התקנת גגות רעפים שקופים.

   בניית גגות רעפים כולל קונסטרוקציה ותכנון מלא!
   למה אנחנו?
   התקנת כל סוגי הרעפים במחירים משתלמים
   אפשרות להזמין קניה והתקנה דרכנו במחיר מוזל
   בניית גגות רעפים גלויים או סמויים לכל סוגי המבנים
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    גגות רעפים – בונים ומעצבים איתנו

    נכון להיום, גגות הרעפים מסתמנים כפופולארים ביותר והמבוקשים ביותר על ידי בעלי הבתים הפרטיים. מדובר על גג שמצד אחד מעניק את הפרקטיות הנדרשת, ומהצד השני מדובר על גג המעניק נראות נאה ואסתטיקה גבוהה מאד. העבודה המתבצעת לטובת בניית הגג עבורכם מבוססת על אותו התהליך, כאשר העטיפה החזותית נקבעת על פי החומרים בהם תרצו שנעשה שימוש. כך, ניתן ליישם עבודות של גגות רעפים מעוצבים, עם דגש על גג רעפים כפרי, גגות עם נראות מתקדמת יותר כמו גג רעפים מודרני ואפילו בניית גג רעפים עם קורות חשופות. כל עוד העבודה המתבצעת אצלכם מתבצעת על פי התקנים הנדרשים והסטנדרטים הגבוהים ביותר, אתם יכולים ליהנות משקט כמעט בלתי מוגבל לטווח הארוך. התחזוקה הינה מינימאלית והתוצאות משביעות את רצון הלקוחות פעם אחר פעם.

     

    בניית גג רעפים עם שיפוע מינימלי – מה צריך לדעת?

    עוד לפני שנפרט בפניכם את סוגי החומרים ואת מבנה גג הרעפים, חשוב לדעת כי העבודה שלנו מתבצעת ראשית ברמה הפרקטית-פונקציונאלית על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבטיח עם בניית קונסטרוקציה לגגות רעפים הוא את השיפוע. זיכרו כי לגג הרעפים יש תפקיד, כך שבמעמד הבנייה יש להבטיח שיפוע מינימלי של לפחות כ-35 אחוזים. השיפועים הנדרשים במרבית המקרים מיושמים על ידי האדריכלים של הבית, כאשר התפקיד שלנו הוא לבצע את העבודה בפועל עם הקמתו של הגג עבורכם. עם כל קונסטרוקציה שאנו מיישמים, לרבות קונסטרוקציה ברזל לגג רעפים, אנו דואגים לבסיס תומך וחזק שגדול פי כמה מהמינימום הנדרש.

     

    אז למה דווקא גג הרעפים?

    בעוד ישנם בעלי הבתים צמודי הקרקע שברור להם כשמש כי הם מעוניינים בגג הרעפים, ישנם אלו הבוחנים אפשרויות שונות. אם גם אתם שואלים את עצמכם מדוע דווקא גג הרעפים – הנה התשובה עבורכם. מדובר על הגג העמיד ביותר, כך שאתם חסינים מפני נזילות ומפני רטיבויות. מדובר על יתרון משמעותי מאד מאחר ובגגות אחרים לצורך ההשוואה, נדרשת לא אחת עבודת איטום משמעותית עם קבלן איטום גגות שגם מאריכה את אורך הפרוייקט וגם עולה לכם עוד כסף. כמו כן, גגות אלו מאופיינים ביכולת בידוד מרשימה יותר בהשוואה לגגות השטוחים. יכולת הבידוד באה לידי ביטוי גם בבידוד אקוסטי וגם בבידוד תרמי. אם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע גג הרעפים הינו הגג המשתלם ביותר, הרי שתוחלת החיים שלו היא התשובה: גגות אלו מעניקים לכם שירות נפלא לאורך שנים רבות – לעתים עד 20 שנים.

    ומה באשר לאורך העבודה? אנו מתחייבים לגבי משך הפרוייקט כבר במעמד הצעת מחיר – לאחר שבדקנו את השטח ותכננו את תכנית העבודה. כן חשוב לדעת כי משך זמן הפרוייקט מבוסס על הדרישות שלכם בין היתר. לדוגמא: בניית גג רעפים עם תקרת גבס שונה מפרוייקט מסוג גג רעפים לחניה בהיקף קטן יותר. ככל שהפרוייקט גדול יותר, או ככל שהגג גדול יותר ומורכב יותר, כך העבודה מתארכת. כן נוכל לומר שעבודה בסיסית של בניית גג הרעפים, לרבות גג רעפים ללא מרזב, לוקחת בין עשרה ימים ל-15 ימים.

     

    גג שטוח אל מול גג רעפים – מה חשוב לדעת?

    גגות שטוחים לא אחת מספקים את העבודה, אך בעת שמשווים אותם אל גגות רעפים מכל סוג, כמו בניית גג רעפים עם תקרת רביץ, מגלים כי הם מתעלים על אלו השטוחים. הסיבה די פשוטה: גג הרעפים מגלם בתוכו יתרון פרקטי-פונקציונאלי שכל בעל בית דורש בו. לצד התרומה האסתטית, חשוב לזכור כי גג זה הוא זה שמרחיק את מי הגשמים מהגג. שימו לב כי כל עוד הרעפים שהותקנו אצלכם הינם רעפים איכותיים, העמידות שלהם רבה עד לכדי מצב בו הם יכולים לשרוד לעשרות שנים!

    יחד עם זאת, לעתים מה שקורה בפועל הוא שמי גשמים חזקים ורוחות חזקות מביאים לשבירת הרעפים, כך שלא אחת יש צורך במעין סגירת גג רעפים הכוללת גם החלפה של רעפים בודדים שנשברו. תופתעו לגלות כי עבור גג הרעפים לא תצטרכו לשלם יותר, וכי מחיר למטר של גגות רעפים זהה למחיר עבור גג שטוח.

     

    גג הרעפים – הכירו את מבנה הגג

    גם אם אתם מעוניינים בעבודה של גג רעפים למחסן וגם אם העבודה הנדרשת על ידכם היא התקנת רעף רוכב, אתם לא באמת צריכים להעסיק עצמכם בשאלות לגבי אופי ההתקנה והמבנה. יחד עם זאת, חשוב לנו שתדעו לקראת מה אתם הולכים עם העבודה שאנו עתידים לבצע אצלכם. אם כן, העבודה שלנו מתחילה עם איתור הצורך שלכם ועם הבחירה שלכם בין גגות רעפים גלויים ובין כאלו שלא. כל עוד הבחירה שלכם היא בגג הרעפים החשוף, הרי שהשלד שנבנה צריך להיות חזק יותר וזו הסיבה שהוא גם מעט יקר יותר. ההמלצה שלנו במקרים שכאלו היא ללכת על עץ מלא.

    אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא גג הרעפים שאינו חשוף, כאשר העבודה מתבצעת באמצעות תקרות של גבס או בטון. לאחר הנחת התקרה, ישולבו הקורות. הדבר שאנו מקפידים עליו יותר מכל הוא השיפוע, כאשר הדגש הינו חד משמעי: בעת שהגג יהיה בעל שיפוע נמוך יותר, כך עולה הסבירות כי יחדרו מים ותיווצר רטיבות. התוצאה? פגיעה באיכות החיים שלכם.

     

    גג רעפים לפרגולה – איזה חומר מומלץ?

    אחת העבודות שאנו מבצעים היא התקנה של גג לפרגולה שלכם. כידוע, פרגולות נמצאות כיום בחצרות של בתים פרטיים וגם במרפסות של דירות בבנייני מגורים. הודות לפרגולה, ניתן ליהנות מפתרונות הצללה וקירוי לאורך כל ימות השנה! בעת שאתם מעוניינים בעבודה של התקנת גג לפרגולה, אנו ממליצים על פוליקרבונט. היתרונות של חומר זה באים לידי ביטוי בעמידות יוצאת מן הכלל, הוא בעל יכולת סינון קרינת UV ועוברות דרכו כמויות גדולות מאד של אור. חומר זה מיועד גם לקירוי של סככות וחניות.

     

    האם צריך לבצע בידוד אקוסטי ייחודי לגג הרעפים?

    ישנה אפשרות לחזק את הבידוד בגג, כאשר מדובר על שירות אקסטרה הניתן מחוץ לעבודת ההתקנה הבסיסית. מעבר לכך, מדובר על עבודה השמורה לגגנים מומלצים, שכן מדובר על שירות משדרג. שימו לב כי את הבידוד הבסיסי אתם מקבלים כבר במעמד ההתקנה, אך במידה ואתם גרים בסמוך לכביש ראשי, בלבה של עיר או ליד אתר בניה, כדאי בהחלט לשקול את האפשרות לחזק את הבידוד. הגגנים שלנו יבחנו את השטח יחד אתכם, תוך שיוצגו בפניכם התועלות שבחיזוק הבידוד. מדובר על התקנה של חומר מיוחד שבכוחו לספוג צלילים בלתי רצויים. מדובר על תוספת לתקרה שלכם של כמה סנטימטרים בודדים, כאשר התוצאות ניכרות כבר בסיום ההתקנה.

     

    עבודת איטום בשיא החורף – האם זה אפשרי?

    אתם אולי יכולים לתכנן את היום בו תתבצע אצלכם ההתקנה של גג הרעפים, אך לא תמיד תוכלו לתכנן את הרגע בו תהיו זקוקים לעבודת איטום. לא אחת, אנו נשאלים האם אפשר לבצע עבודות של איטום בגג גם בחורף. הסיבה? לעתים ישנן נזילות המפתיעות את בעלי הבתים, כאשר הדרישה היא בעבודה מיידית שתשים סוף לחוסר הנוחות. אנו שמחים לבשר לכם כי במקרים בהם לא בוצעה עבודת איטום איכותית, נוכל ליישם את העבודה גם בשיאה של עונת החורף. למרות שמדובר על עבודה מורכבת יותר, עדיין ניתן לבצע אותה, כאשר הגגן עובד מתחת ליריעות הניילון שבגג. עבודת האיטום לרוב מבוססת על חומרים אקרילים או זפת.

     

    החלפת גג רעפים קיים בחדש – באילו מקרים?

    בעוד אנו מבצעים עבודות מאפס של התקנת גגות הרעפים, ישנם מקרים בהם הדרישה היא דווקא להחליף או לתקן גג רעפים קיים. ישנם מקרים ספציפים בהם מומלץ מאד להחליף את גג הרעפים, כאשר גם אתם תוכלו לזהות אותם: ראשית, מקרים קיצוניים בהם אתם מבחינים בנזילות משמעותיות ורטיבויות בלתי סבירות. מקרים שכאלו לרוב לא מבשרים על איטום שלא בוצע כשורה, אלא על בעיה מהותית יותר: רעפים שעשו את שלהם. אם התקינו אצלכם את הגג לפני עשר שנים, הרי שכדאי לבדוק אם מדובר על בלאי של הרעפים.

    שימו לב כי לצד החומרים האיכותיים, בהם אנו עושים שימוש בין היתר, לא אחת מבוצעות התקנות של גגות רעפים עם חומרים באיכות נמוכה וירודה מאד. התוצאה היא גג שאינו עומד בתקן הנדרש, שבמקום להגן עליכם הפך אתכם חשופים. רעפים באיכות ירודה למעשה לא יוצרים תחימה בין החלל החיצוני לפנימי, כך שמים יכולים לחדור בקלות וכך נוצרות להן רטיבות בקיר ונזילות שקשה לטפל במיוחד כאשר מדובר על רטיבות בקירות האמבטיה. במהלך החלפת הגג, תתבצע עבודה משמעותית וקפדנית יותר הכוללת בין היתר גם יצירת בידוד איכותי ועמיד יותר.

     

    אז איך מחליפים לכם את הגג בפועל?

    עבודה של החלפת הגג הינה מורכבת יותר בהשוואה לבניית הגג מאפס, זאת מאחר וכאן נדרשת עבודה של פינוי הגג הישן ורק לאחר מכן יישום של זה החדש. על כן, במידה ואכן נגיע להחלטה כי החלפת הגג הינה הדרך האידיאלית עבורכם, נתחום את הפרוייקט על פי השלבים הבאים:

    ראשית, נפרק את הרעפים הישנים מהגג ולאחר מכן נפנה את כל הפסולת שהצטברה. בהמשך, נדאג לבצע עבודות של יישור וחיזוק הקונסטרוקציה, זאת על מנת להבטיח שאנו מיישמים את הגג החדש על בסיס חזק. ישם מקרים בהם אנו נצטרך גם להחליף לאטות, כך שבמידה ואכן תידרש עבודה שכזו – היא תתבצע בשלב זה. אפשרות נוספת לעבודה משדרגת היא עבודת פחחות, אך גם היא מסתמנת כאקסטרה רק במקרים הנדרשים. בהמשך, נבצע תיקונים בארגזי הרוח, ובשלב הבא נגיע כמעט לסיום העבודה: ניישם את הרעפים החדשים, תוך שנתאים אותם במידותיהם אל מידות הגג שלכם. נסיים בניקיון הגג ובהכשרתו לשרת אתכם!

     

    מחירון בניית גג רעפים – כמה אתם עתידים לשלם?

    נדמה כי לא צריך לשכנע אתכם כי גג הרעפים הינו הפתרון האידיאלי עבורכם, אך כן נותר דבר נוסף: לשקף בפניכם כמה עולה בניית גג רעפים. אנו שמחים לבשר לכם עוד טרם חשיפת המחירון שלנו, כי אצלנו אכן תוכלו לרכוש שירות של גג רעפים זול. הסיבה היא פשוטה: אנו גובים מחיר גג רעפים למ"ר נוח והוגן, שהופך את ההתקנה לנגישה לכל דורש. העלות משתנה בהתאם לסוג הרעפים שתבחרו מתוך מגוון סוגי גג רעפים. אלמנטים נוספים המשפיעים על עלות העבודה הסופית הינם סוג השטח, מורכבות העבודה, האם נדרש חיתוך מיוחד לרעפים והאם מדובר על עבודה מאפס או על פינוי של הגג הקיים ובנייה של אחד חדש. המחירים מתחילים בעשרות שקלים למ"ר ומגיעים עד למאות שקלים. אנו מתחייבים על עבודה מקצועית ומהירה – עד כשבועיים! לפניכם, פירוט על הסוגים השונים המוצעים דרכנו – החל מבטון, דרך חרס ועד צפחה.

     

    איזה רעף מתקינים? מחיר התקנת רעפים
    התקנת רעף צפחה

    מדובר על מילה ביוונית שפירושה בעברית הינה לוחות. מדובר על רעפים המבוססים על סלעי הצפחה, כאשר הינם תוצר של התכה וגיבוש מחדש. היתרונות של רעפים אלו באים לידי ביטוי בעמידות יוצאת מן הכלל במזג אוויר חם או קר, ישנם גוונים רבים שניתן לבחור מהם ואף מדובר על רעפים המאופיינים בספיגה נמוכה.

    החל מ-60 ש"ח למ"ר
    התקנת גגות רעפים חרס

    עבור רבים מדובר על הרעפים האולטימטיבים ביותר! מדובר על רעפים המאופיינים בצבע שאינו דוהה, תוך שהמראה המתקבל על הגג הינו מראה טבעי וסולידי. שימו לב: רעפים אלו יכולים לשרת אתכם עשרות שנים!

    מחיר מיוחד רק אצלנו
    התקנה של רעף חרס פורטוגזי

    המחיר של החרס הפורטוגזי יקר יותר מהסיבה שהעבודה איתו דורשת סטנדרט גבוה יותר של דיוק. המראה המתקבל בסופו של דבר הינו מראה כפרי וחמים, כאשר הצבעים מגיעים בגווני חום-אדמה.

    70 ש"ח למ"ר
    התקנת רעף בטון

    רעפים אלו מבוססים על בטון, כאשר היתרון הוא כמובן העמידות החזקה מאד – בעיקר בעת שמדובר על מזג אוויר חורפי המאופיין בגשמים ורוחות. למרות שמדובר על בטון, ניתן להתקין את הרעפים במגוון רחב של צבעים. החיסרון שאתם צריכים להיות מודעים אליו הוא שתוחלת החיים שלהם קצרה יותר בהשוואה לרעפי החרס לדוגמא – הם עמידים לכ-30 שנים לערך.

    55-80 ש"ח למ"ר
    רעפי רב-רעף

    רעפים אלו מאופיינים בנראות ארוכה יותר, כאשר מדובר על מעין אפקט חזותי של המון רעפים קטנים המחוברים אחד אל השני. רעפים אלו מבוססים על מתכת, כאשר מיושמם עליהם ציפוי אקרילי. המחיר משתנה בהתאם לעובי הרעף – ככל שהרעף עבה יותר העלות נוסקת.

    50-80 ש"ח למ"ר
    התקנת רעף פלדה

    רעפי הפלדה מסתמנים גם הם כחביבים מאד על קהל הישראלים. על מנת להימנע מרעש צורם בעת שטיפות הגשם מגיעות במגע עם הרעפים, מיושם ציפוי מיוחד המפחית את עוצמת הרעש. היתרונות של רעפים אלו באים ידי ביטוי עם התקנה מהירה מאד, הם לא יכולים להישבר לעולם, הם זולים יחסית והם חוסכים מאד בכל הקשור לשלד של הגג.

    הצעת מחיר בטלפון לאחר בחינת גודל העבודה
    התקנת גג רעפים עץ גושני 70-140 ש"ח למ"ר
    התקנת גג רעפים סיני החל מ-40 ש"ח למ"ר
    רעפי שינגלס או רעפי אונדולין

    אלו רעפים ביטומנים קלים. ההרכב של הרעפים מבוסס על כמה חומרים שונים שמוחזרו ונצבעו לאחר מכן.

    שינגלס מחיר למטר – הכי זול אצלנו בהתחייבות!
    התקנה של רעף רוכב

    מדובר על תוספת החיונית לכל גג רעפים סטנדרטי. אותו "רוכב" לעמשה סוגר את הרעפים. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרעפים שבחרתם.

    40-74 ש"ח למ"ר
    התקנה של רעף דמוי צפחה

    בשונה מהצפחה, כאן מדובר על דמוי צפחה  – כאשר הנראות המתקבלת היא כמו קשקשים של דג הנמצאים על הגג שלכם – צבע שחור כהה.

    110 ש"ח למ"ר

     

    Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
    WhatsApp chat