לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון גגות רעפים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תיקון והחלפת גגות רעפים

   גג הרעפים הינו גג ששינה את חייהם של בעלי הבתים הפרטיים בישראל. מעבר לנראות האסתטית שתורמת רבות לנראות הבית, מדובר בראש ובראשונה על גג שמעניק את האפשרות ליהנות מפונקציונאליות חסרת פשרות! למרות שרעפים איכותיים יכולים לשרת אתכם למשך עשרות שנים, לא אחת ישנם מקרים בהם נדרשות עבודות מסוג תיקון גג רעפים דולף או תיקון גגות רעפים למניעת כניסת יונים. הסיבות? מצד אחד, המון פעמים הסיבה לכך שאתם דורשים תיקון גגות רעפים הינה עבודה לא מקצועית שבוצעה אצלכם, ולעתים הסיבה היא פשוט שחיקה טבעית של הרעפים עם צורך לחזק את התשתית ולהחליף את הרעפים.

   תיקון או החלפת גגות רעפים במחיר מדהים!
   מחיר הכי זול – בהתחייבות!
   החלפת רעפים בבית פרטי (כולל החלפת של מספר רעפים)
   אפשרות לבצע תיקון נקודתי ברעפים
   בדיקת גג לפני תיקון או החלפה – ללא שום התחייבות!

   איתור נזילות כתוצאה מרעף שבור ואיטום מלא
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

   סביר מאד כי בעונת הקיץ לא תחושו בכל כשל או ליקוי, וכי הבטן הרכה היא דווקא בעונת החורף. למרות שהחורף הישראלי אינו חורף קשה לרוב, מספיק יום גשום אחד על מנת לשקף לכם כי אתם זקוקים לשירות של החלפת רעפים שבורים. בעבודת התיקון או ההחלפה אנו לא רק מיישמים רעפים חדשים על פי בחירתכם, אלא שאנו דואגים גם לעבודות איטום איכותיות עם אפשרות לשפר את הבידוד. שימו לב: התזמון המתאים ביותר לבדיקת גג הרעפים שלכם הוא עונת הקיץ היבשה! אל תמתינו לחורף על מנת לסבול מרטיבויות ונזילות.

    

   הגיע הזמן להחליף את הרעפים

   לעתים, אתם לא צריכים לחכות לנזילה או להיות זקוקים SOS לשירות של תיקון נזילות בגג רעפים. כל עוד הרעפים שלכם חצו את גיל ה-25 שנים, ההמלצה החמה היא ללכת על החלפת גג רעפים. הסיבה פשוטה: הרעפים שהותקנו לפני כרבע מאה אינם עומדים בסטנדרטים של היום. כיום ישנם רעפים נהדרים ואיכותיים שיכולים לסייע רבות בכל הקשור למניעת חדירות מים אל תוך הגגות. הרעפים שאנו עושים בהם שימוש ושאנו נמליץ לכם עליהם הינם עמידים וחזקים. החלפת רעפים ישנים צריכה להתבצע עוד לפני חדירת המים הבאה שלכם.

    

   אם הרעפים עמידים, איך הם נשברו פתאום?

   כאמור, הרעפים שמתקינים כיום הינם עמידים מאד. ישנם רעפים שיכולים לשרת אתכם לאורך 30 שנים, וגם ישנם רעפים עמידים לכמאה שנים! יחד עם זאת, חשוב להבין כי רעפים שהותקנו אצלכם לפני שנים רבות היו שיא הטכנולוגיה דאז. כיום? ישנם חומרים איכותיים יותר שניתן ליישם אצלכם בגג הרעפים. רעפים שבורים הינם תוצר של שחיקה, או תוצר של מי גשמים חזקים ורוחות שהעיפו את הרעפים או שברו אותם. כמו כן, לא אחת מתבצעות אצלכם עבודות על הגג, כך שבעת שאיש מקצוע ידרוך עליהם בעת שהם חלשים, הרי שהם יכולים להישבר. שימו לב: רעפים שבורים הם אלו המייצרים את החדירה הפשוטה של המים אליכם. על כן, החלפת רעף שבור ואטימה צריכה להתבצע במהירות האפשרית.

    

   תיקון גגות רעפים עם הגגנים שלנו – המומלצים ביותר!

   כשאתם דורשים לקבל המלצות על תיקון גג רעפים, אתם בעיקר רוצים להבטיח כי יגיע אליכם גגן מקצועי, מנוסה ואדיב. חוויית השירות שאנו מעניקים לכם חשובה לנו ועל כן אנו דואגים לכם למעטפת שירותים כוללת. במקרים בהם נבצע אצלכם החלפה של כל גג הרעפים או בניית גג רעפים מ-0, אנו מתחייבים על פינוי הפסולת ללא כל תוספת תשלום! הרעפים הישנים יוצרים פסולת רבה, ולא מעטים אלו הדורשים בתוספת תשלום על מנת לפנות אותה. מחיר למטר של החלפת גג רעפים מטעמנו כבר כולל את פינוי הפסולת אל אזור אשפה מוגדר כחוק.

    

   איך אנחנו מבצעים החלפה לגג הרעפים שלכם?

   לפני ההחלפה בפועל, נגיע אליכם על מנת להכיר את השטח המדובר. ישנם מקרים בהם העבודה הינה מורכבת וסבוכה יותר וכוללת סט של הכנות מקדימות, בעת ישנם הגגות המאפשרים גלישה אל עבודת ההחלפה ללא ביצוע עבודות הכנת. השלבים להחלפת הגג שלכם כוללים בראש ובראשונה את פירוק הרעפים הישנים, כאשר לאחר מכן נדאג לפנות אותם בהתחייבות. השלב הבא כולל את החיזוק הקונסטרוקציה הקיימת, זאת בכדי להבטיח עבודה מקצועית ויסודית.

    

   אנו דואגים גם לעבודת הפחחות והחלפת הלייסטים, כאשר במקרים הנדרשים נדאג גם לתקן את ארגזי הרוח בתוספת תשלום. השלב האחרון יכלול את שילוב הרעפים שבחרתם, כאשר נדאג מבעוד מועד לחיתוכים מתאימים על מנת להתאים אותם אל הגג שלכם. בסופו של דבר, נדאג לניקיון הגג שלכם. אורך התהליך נע בין 8 ימים ל-14 ימים.

    

   כמה עולה החלפת גג רעפים?

   אז כמה עולה תיקון גג רעפים? לא ניתן לנקוב במחיר קבוע וידוע מראש, זאת מאחר וישנם מספר פרמטרים המשפיעים על העבודה. ראשית, האם מדובר על תיקון נקודתי או החלפה של מספר רעפים – או האם החלטתם ללכת על אפשרות של החלפת גג רעפים לגג בטון? אופי העבודה ישפיע על העלות הסופית.

    

   בנוסף, מורכבות העבודה. ישנם מקרים בהם העבודה כוללת לא רק החלפה של רעפים, אלא גם עבודות חיזוק של בידוד תרמי ואקוסטי, כמו גם עבודות איטום עם קבלן איטום מומלץ מטעמנו. מחירים של החלפת גג רעפים אם כן לא מבוססים אך ורק על החלפת הרעפים לכשעצמם, אלא על כל המעטפת השירותית הניתנת לכם.

    

   כמו כן, עלויות החלפת גג רעפים תלויות גם בחיזוק הקונסטרוקציה הנדרשת. לא אחת, בהחלטה משותפת אתכם, מומלץ מאד לנצל את החלפת הרעפים לטובת יישור וחיזוק התשתית הקיימת. תיקון גג רעפים ישן כולל המון פעמים גם את החלפת הלייסטים – הלאטות, שעליהם מונחים בסוף הרעפים. הגגנים שלנו ימליצו לכם על פי חוות דעת מקצועית האם אכן כדאי לשדרג את החלפת הרעפים גם לשירות מסוג זה.

    

   ומה לגבי סוג הרעפים? עלות החלפת גג רעפים מבוססת בעיקרה על סוג הרעפים שתרצו – מצפחה, דרך ברזל ועד בטון. טווח המחירים נע החל מ-150 שקלים למ”ר ומגיע עד לכ-230 שקלים למ”ר. מחיר למטר לתיקון גג רעפים דרכנו הינו מחיר הוגן ונוח המתאים לכל כיס! לקבלת מחיורן תיקון גגות רעפים מלא, דברו איתנו!

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat