לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית חדר אמבטיה ושירותים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המידע הנחוץ לבניית חדר שירותים ואמבט

   שוקלים אפשרות לבצע בניית חדר רחצה? “המשפצים בישראל” מגיעים! כיום ישנה דרישה גבוהה להוסיף חדרים נוספים בבתים, בעיקר של חדרי שירותים ואמבט. הסיבה? יוצרים יחידת הורים ורוצים ליהנות מחדר שירותים ואמבט פרטי, ולעתים דרישה זו עולה בעקבות פיצול דירות לטובת השכרה שנדרשים בהן חדרים נפרדים. בניית חדר שירותים מתבצעת על ידי קבלני הגבס המובילים ועל בסיס עבודה קפדנית ומתוכננת היטב.

   בניית חדר רחצה כתוספת בניה לדירה קיימת
   בונים חדר אמבטיה מ-0 במקרים של פיצול דירות
   חיבור צנרת קומפלט בחדר אמבטיה
   התקנת כלים סניטריים
   נקודות חשמל: שקע מוגן מים ונקודה למכונת כביסה
   ביצוע איטום מקיף 
   התקנת מקלחון כולל ביצוע שיפוע

   לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו: 055-9380-185

   בניית חדר אמבטיה מ-0

   בניית חדר אמבטיה בבית קיים כולל התקנת כלים סניטרים

   תכנון מקדים להצלחת בניית חדרי אמבטיה עם גבס ירוק

   בניית חדר שירותים ומקלחת מגבס מתבצעת באמצעות הגבס הירוק. פלטות אלו הן פלטות העמידות בחדרים לחים ורטובים, ממש כמו חדרי השירותים והאמבטיה. במה שונות לוחות הגבס האלו מיתר הלוחות? ההבדל הוא שבלוחות אלו משולבים קרטונים שעברו עיבוד ייחודי שהופך את הלוחות לעמידים בפני מים, כך שניתן להשמיש אותם גם בחדרים בהם ישנה תנועה גדולה של מים.

   בשונה מעבודה של שיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט לפני שמתחילים בבנייה, חשוב לקחת בחשבון כי בחדר האמבט עתידים להשתלב כלים סניטריים שונים כמו ברזים, אסלות ואמבט. המשמעות היא שהם חייבים להילקח בתכנון ובהתאם לשלב את נקודות החשמל השונות, את הנקודות המיועדות לניקוז וכדומה. לאחר מכן, ובהתאם לדרישתכם, ניתן לבצע חיפויים שונים על קירות הגבס. הדגש שחשוב לתת הוא באזורים בהם ישנו מגיע עם המים, בו יש לבצע עבודה עם חומרים אוטמים.

   אז כמה עולה לבנות חדר רחצה חדש?

   בניית חדר אמבטיה חדש כולל בתוכו לא מעט אלמנטים, בחלקם תוכלו לשלוט מבחינת העלות ובחלקם לא מאחר והעלות הינה קבועה. כך לדוגמא, בכל הקשור לבניית החדר מגבס, הרי שהעלות הינה קבועה ומתומחרת על פי מ”ר. יחד עם זאת, ישנם אלמנטים שונים שהבחירה שלכם בהם תייקר או תוזיל את העלות:

   כל נקודת חשמל שתוסיפו בחדר תעלה לכם בממוצע בין 190-280 שקלים. נקודות מים יעלו לכם בין 700-900 שקלים, בעוד איטום המקלחת בין 800-1000 שקלים. כל נקודת חשמל או עבודה משדרגת שתוסיפו, תעלה את העלות הכוללת של בניית חדר שירותים במרפסת. כמו כן, אם תרצו לשלב מקלחון הוא יעלה לכם בממוצע 1800-2200 שקלים, בעוד כל ברז עולה בין 500-800 שקלים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat