לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בריכות בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בריכות פרטיות מבטון

   אין כל ספק כי מגורים בבית פרטי מזמנים איכות חיים גבוהה מאד, בין היתר הודות לאפשרות לבנות בחצר הפרטית בריכה! "המשפצים בישראל" הופכים את האפשרות למציאות עם בריכת בטון ביתית! הודות לבריכה, אתם יכולים לגבש את בני המשפחה שלכם בבילוי ביתי, אתם יכולים לדבוק בפעילות גופנית מומלצת ובעיקר לחסוך את הכסף הרב שבהוצאה חד פעמית על רחצה בבריכות ציבוריות.

   הקמת בריכות שחיה בבתים פרטיים
   איטום וחיפוי בריכות שחיה מבטון
   בניית בריכה בהתאמה אישית לפי מידות
   ביצוע טיח לבריכות שחיה
   בניית בריכות שחייה עם דק
   חדש: בניית בריכות שחייה עגולות ומפוארות לגינות קטנות
   ניסיון של 15 שנה ביציקות לבריכות שחייה ועבודות חיפוי לבריכה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   בריכות בטון בבתים פרטיים

   דוגמאות לפרוייקטים שלנו של בניית בריכות בבתים פרטיים

   מה היתרונות של בריכות ביתיות מבטון?

   ישנם לא מעט סוגים של בריכות שניתן לשלב בבתים פרטיים, אך בניית בריכות שחייה מבטון מגלמת בתוכה כמה יתרונות בולטים שהופכים אותה לחביבה על ידי רבים ולמומלצת על ידי המומחים. היתרון הראשון שהופך אותה לכדאית הוא כמובן העמידות הרבה שלה. השקעה בבריכה פרטית היא השקעה כספית לא קטנה, כך שאתם רוצים ובצדק, לקבל תמורה מלאה לכספכם ולכמה שיותר זמן. בריכות הבטון הן בריכות שבאמצעות תחזוקה נכונה יכולות לשרת אתכם לשנים רבות. ובאשר לעמידות – הבטון עמיד מאד גם בתנאי מזג האוויר השונים – החמים והקרים גם יחד, כך שאתם יכולים ליהנות מראש שקט כי הבריכה הביתית שלכם עמידה ואיתנה.

   יתרון נוסף המגולם בבריכת הבטון הוא הנראות שניתן לייצר איתה. הבטון אומנם מצטייר כחומר חזק, אך למעשה הוא מאד גמיש – כך שמידה רבה ניתן להפיק באמצעותו בריכה ההולמת את הצרכים שלכם, המידות הנדרשות על ידכם ואת הנראות עליה אתם חולמים בלב החצר בבית הפרטי שלכם. המראה המתקבל מהבטון הוא מראה גולמי ויוקרתי, הנותן טון סולידי ואלגנטי מאד.

   יוצקים את הבריכה בהתאם למידות שלכם!

   בריכת בטון מוכנה היא אפשרות נוספת הזמינה לדכם דרכנו. הבריכות היצוקות הן בריכות הנבנות במקום חיצוני שאינו החצר הביתית שלכם, ולאחר שהן מוכנות הן מובלות ישירות עד אליכם. בריכות אלו מבוססות על מידות הנלקחות מראש ויוצקים אותן על פי המידות, הגודל והצורה הנדרשים על ידכם. ההתקנה שלהן מאד פשוטה והן עמידות בצורה אידיאלית. כידוע, ישנם חומרים שהתגובה שלהם אל מים אינה טובה, אך עם בריכות בטון עיליות אתם יכולים להיות שקטים כי מדובר על בריכה איכותית שתוכל לשרת אתכם להמון שנים, ללא סדקים, שברים או תחזוקה סבוכה.

   איך בונים בריכה מבטון? זו העבודה שנבצע אצלכם

   מחירים של בריכת בטון משתנים בהתאם לגודל הבריכה, לצורה שלה ולאופן בו בונים אותה אצלכם. זו דוגמא לעבודה שאנו מבצעים: בריכת בטון היא כאמור בריכה שלטובתה חופרים בור גדול בתוך האדמה, זאת לאחר שמתקבלים האישורים הרלוונטים. לאורך העבודה מושתלים באזור שנחפר אביזרים כמו צנרות ומכונות שבעתיד יפעילו את הבריכה. חלק בלתי נפרד מהעבודה הוא לבצע עבודת טיח על הבטון, לבצע איטומים ולהדביק את השכבה שמעל הבטון שיכולה להיות מחומרים משתנים, כמו קרמיקה. דגש נוסף הוא לדאוג לחומרים העמידים במים. לכן, מחירים של בריכות שחיה מבטון משתנים בהתאם לאלמנטים השונים שמשלבים בבריכה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat