לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלפת צנרת בבניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הגיל אכן קובע: מחליפים את הצנרת בבניין!

   אם אתם גרים בבניין מגורים, לבטח גם אתם הייתם עדים בישיבות ועד הבניין לנושא שעולה שוב ושוב: רצונם של הדיירים לבצע החלפת צנרת בבניין משותף. ואכן, מדובר על תופעה שכיחה מאד בבנייני המגורים, בעיקר באלו הישנים יותר. בעוד ישנם דברים המשתבחים עם השנים, צנרת ישנה לא רק שאינה משתבחת אלא היא דואגת לספק לכם שלל צרות ובעיות שיצופו גם בטווח הארוך יותר וגם בטווח הקצר. אם לאחרונה קיבלתם חשבון מים גבוה, סביר כי הסיבה היא נזילה שמקורה בצנרת ישנה והמענה שינתן לכם הוא תיקון פיצוץ צנרת בבנין משותף. “המשפצים בישראל” שולחים אליכם את חוד החנית של האינסטלטורים בישראל לביצוע החלפת צנרת משותפת בבניינים!

   החלפת צנרת ראשית בבניין רק עם מקצוענים – ייעוץ בחינם!
   מחירים מיוחדים לועדי בתים

   15 שנות ניסיון בעבודות אינסטלציה בבניינים
   תיקון, חידוש צנרת בבניין ישן
   החלפת צנרת רקובה/חלודה בבניין ביום אחד
   עובדים עם חלפים מקוריים בלבד!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185 

   החלפה ותיקון צנרת בבניין

   תיקון וחידוש צנרת ישנה בבניין

   מדוע חשוב לבצע החלפת צנרת בבניין ישן?

   אז למה צריך לבצע החלפת צנרת מים ראשית בבניין? לצד חשבונות מים גבוהים שמקורם בחור הנוצר בצנרת שגרם לפיצוץ גדול, הרי שצנרת ישנה יכולה להוליד בעיות נוספות כמו מים באיכות ירודה מאד המגיעים אל הדיירים בדמות מים עכורים ובמקרים קיצוניים יותר מגיעים גם מים בריח חזק ולא אופייני למים. האינסטלטורים שיגיעו מטעמנו יאתרו את הצנרת הישנה תוך שתקבלו דו”ח מפורט על הכשלים והליקויים הנוכחים בה. לאחר מכן, יוצעו לכם מספר אפשרויות כאשר זו הבולטת והעדיפה ביותר תהיה לבצע החלפה כוללת לצנרת.

   אז מי אמר שגיל הצנרת לא קובע?

   תיקון צנרת מים בבניין הוא תיקון שכיח המתבצע חדשות לבקרים, בעיקר בבניינים ישנים בישראל. ישנם בניינים המאוכלסים בדיירים כבר שנים רבות, כאשר הצנרת בהם לא הוחלפה מיום מסירת המפתחות לדיירים הראשונים. גם במקרים בהם הדיירים עלו על כך שיש נזילה, המענה שהיה מוענק היה טיפול נקודתי מאד על מנת לחסוך את עלויות והיקף התיקון.

   שימו לב: בעיות לא נוטות להעלם כך מעצמן, אלא הן נוטות להתעצם. המשמעות היא שסביר כי תיקון נקודתי במקום החלפת צנרת רקובה בבניין לדוגמא, יהיה יעיל לזמן קצוב אך במהרה הבעיה תצוף שוב ואיתה מעגל הקסמים הכולל את אי הנוחות המלווה את הדיירים, קריאת לאינסטלטור ותשלום נוסף עבור תיקון ושעות העבודה. חיסכו מעצמכם את לחץ המים הנמוך בבתים, את המים העכורים וחשבונות המים הגבוהים – מטפלים בצנרת אחת ולתמיד!

   אז כמה עולה החלפת צנרת בבניין?

   ההמלצה של האינסטלטורים שלנו היא חד משמעית: במידה ואתם גרים בבניין שגילו מעל ל-15 שנים, החליפו את צנרת המים! צינורות המתכת השונים נוטים לפתח קורוזיה ונזילות בין החיבורים והם אלו הפוגעים באיכות השימוש שלכם. זיכרו כי השימוש במים הינו שימוש בתדירות גבוהה – כך שלא תוכלו להתפשר על טיב המים המגיעים אליכם.

   עלות החלפת צנרת בבניין הינה משתנה והיא נקבעת בהתאם לסוג הצנרת ואופי התקלה. המחיר הממוצע של תיקון צינור מים בבית משותף עומד בממוצע על כ-14,000 שקלים, ועבור נקודה בודדת כ-1400 שקלים. בנוסף, במידה ויהיה צורך בהארכת קטע הצנרת, תהיה עלות נוספת של כ-1300 שקלים.

   החלפת צנרת ביוב בבניין

   תיקון צנרת ביוב בבית משותף הוא תיקון הדורש מיומנות רבה תוך הענקת תשומת לב מירבית לכל שלב בעבודה. הצנרת של הבניין הינה רחבה משמעותית בהשוואה לצנרת הביתית, זאת מאחר ותפקידה להכיל את כמויות השפכים של כל דיירי הבניין. מאחר והמערכת המרכזית של הבניין מחוברת אל כל אחת מהדירות, חשוב לאורך ההחלפה לשמור על הרמוניה בין כל הדירות ולדאוג לחיבורים ישירים. אנו מתחייבים על עבודה מקצועית ואיכותית גם בעבודות תיקון של צנרת מים חיצונית בבניין.

   סוגי הצנרות

   בכדי לבצע החלפת צינור מים ראשי בבניין, עלינו להכיר היטב את סוגי הצנרות. ישנם כמה סוגים של צנרות, כאשר המשותף לכולם הוא העמידות הרבה שלהם לחום וללחץ גבוה. אחד מסוגי הצנרות הוא צנרת הנחושת שעל מנת להתקין אותה נדרשת הבנה מעמיקה במלאכת הריתוך. שימו לב כי היתרון הגדול של צנרת זו הוא אי היכולת של קורוזיה ואבנית להצטבר עליה.

   צנרת נוספת היא צנרת המולטיגול המבוססת על שלוש שכבות: אלומיניום, פוליאתילן ופסקגול. היתרון הגדול של צנרת זו הוא העמידות ארוכת השנים שלה. בנוסף, אנו מבצעים התקנת הארקה בבניין בו הוחלפה צנרת המים לפלסטיק.

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat