לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  התאמת חדר אמבטיה לנכים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   התאמת חדר אמבטיה לנכים – עבודה איכותית במחיר זול ומשתלם

   איך מתכננים חדרי אמבטיה לנכים, האם התאמת חדר אמבטיה לנכים אפשרית גם כשמדובר בחלל קטן, על פי איזה תקן משפצים חדרי אמבטיה לנכים וכמה עולה להתאים חדרי מקלחת לנכים? כל התשובות כאן לפניכם.

   בין שרכשתם דירה חדשה שלא מותאמת לנכים ובין שבצער רב עברתם תאונה או אירוע שהצריכו מכם להנגיש את הדירה שלכם, אתם ככל הנראה מעוניינים לחסוך כמה שיותר על התאמת חדר אמבטיה לנכים, שכן יידרשו לכם עוד הוצאות רבות אחרות במהלך ההתמודדות עם המצב. לכן אנחנו בחברת המשפצים בישראל מתחייבים לספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר על התאמת מקלחת ושירותים לנכים, וזאת מבלי להתפשר על איכות העבודה. התקשרו אלינו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת בטלפון ללא התחייבות!

   ✔️ התאמת חדר האמבטיה לנכים 
   ✔️ עבודה נקייה ומקצועית
   ✔️ שירות בפריסה ארצית
   ✔️ קבלני שיפוצים מנוסים ומקצועיים
   ✔️ התאמת חדר האמבטיה לפי תקן
   ✔️ מתחייבים למחירים הכי זולים
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
   055-9380-185

    

   אמבטיה לנכים

   על מה צריך לחשוב בעת תכנון חדר רחצה לנכים

   בכל סוג של עבודת שיפוץ יש כמה דברים קבועים שצריך לחשוב עליהם בהתאם לאופי שלה, וזה נכון גם במקרה של שיפוץ חדרי אמבטיה לנכים. דבר ראשון צריך לוודא כי מידות חדר אמבטיה לנכים יהיו מספיקות כדי לאפשר התניידות נוחה בו וגישה נוחה למקלחת, לאסלה ולכיור. פרט לכך, יש עוד כמה דברים ספציפיים שצריך לחשוב עליהם תמיד:

   דלת הכניסה לחדר הרחצה צריכה להיות רחבה מספיק כדי שיוכל להיכנס דרכה כיסא גלגלים, כשהרוחב המינימלי הפונקציונלי הוא 80 ס"מ.

   על דלת הכניסה עצמה להיות דלת הזזה, או לכל הפחות דלת שנפתחת כלפי חוץ – לעולם לא דלת שנפתחת כלפי פנים.

   המקלחת צריכה להיות נגישה לכיסא גלגלים, ובגודל 20×1.20 מטר לכל הפחות. ניתן מנגד להתקין ספסל מתקפל במקלחת, וכמובן מאחזי יד.

   כשמשפצים מקלחת לנכים תוכנית ההקמה צריכה להתחשב גם בגובה של המתרחץ, וכך נקבעים הגבהים של האלמנטים השונים שבמקלחת – הברזים, ראש המקלחת, המקומות שבהם יוצבו הסבון והשמפו וכדומה.

   רצפת חדר המקלחת חייבת להיות נוגדת החלקה.

   הכיור ימוקם בגובה של 65 ס"מ לפחות, כדי שכיסא גלגלים יוכל להיכנס תחתיו, ולא יעבור את גובה 75 ס"מ מהרצפה.

   ידיות הברזים יהיו ידיות מנוף ולא פרח מסתובבות.

    

   מקטן לגדול – שיפוץ חדר אמבטיה לנכים

   רבים שואלים אותנו האם אפשר להפוך חדר אמבטיה קטן למותאם לנכים, וכמעט תמיד זה אפשרי, אולם לעיתים צריך לבצע שינויים מסוימים במבנה הבית. אם לדוגמה מדובר בחדר מקלחת קטן שכולל אסלה סמויה, כיור ואמבטיה, אולם הגישה אליהם לא מתאימה למי שמתנייד על כיסא גלגלים ובמיוחד לא לאמבטיה, שיפוץ חדר אמבטיה לנכים יצריך סידור מחדש של כל האלמנטים האלה וכמובן החלפת האמבטיה למקלחון ופתיחת מרווח כניסה חדש. במקרה אחר של שיפוץ חדר אמבטיה לנכים ניתן לדוגמה לשבור קיר בין חדר מקלחת קטן יחסית לבין תא שירותים קטן שלצדו, וכך לשלב את שניהם לחדר מקלחת אחד גדול שבו קל להתנייד.

    

   שיפוץ מקלחת לנכים תקן 1918

   תקן 1918 קובע מספר עקרונות ודרישות מינימליות לתכנון חללים ורכיבים שבתוך בניינים, הכוללים בין היתר גם חדרי אמבטיה. אנחנו עובדים על פי עקרונות תקן זה ומשתמשים בו כבסיס לכל עבודות השיפוץ שאנחנו עושים להתאמת חללים לנכים. בעת שיפוץ אמבטיה לנכים תקן 1918 הוא זה שמספק את ההוראות הבסיסיות לביצוע העבודה, על אחת כמה וכמה כשמדובר במקום ציבורי שדורש שיפוץ, כמו מלתחות ומקלחות ציבוריות.

    

   מחיר חדר רחצה לנכים – שיפוץ קומפלט

   התאמה לנכים דורשת תכנון מוקפד ועבודה מיוחדת, לכן המחיר אינו משתווה לזה של שיפוץ קומפלט סטנדרטי למקלחת. שיפוץ רגיל הכולל פירוק והדבקת קרמיקה ורצפות, שינוי או הוספת נקודות חשמל, יצירת שינויים בצנרת, פירוק האסלה הישנה והתקנת אסלה חדשה, צביעת קירות, טיפול בעובש, שבירת קירות והחלפת מקלחון או אמבטיה יכול לעלות בסביבות 30,000-60,000 שקלים, בהתאם לגודל חדר האמבטיה. על זה יש להוסיף בין 10,000-20,000 שקלים לכל האביזרים והתכנונים המיוחדים הנדרשים להנגשת החדר.

   כך יוצא שבסופו של דבר משלמים על שיפוץ חדר אמבטיה לנכים מחיר שנע בין 40,000-80,000 שקלים, אולם כאמור זוהי העלות לשיפוץ קומפלט. ניתן לקבל מאיתנו הצעת מחיר זולה יותר לשיפוצים נקודתיים ופחות נרחבים. שימו לב שביכולתכם לקבל סיוע כספי ממשרד הבינוי והשיכון לשיפוץ בגובה של עד 65,000 שקלים, כך שבמקרים רבים ניתן לבצע שיפוץ שכזה וכן באזורים אחרים בבית כדי להנגיש אותו לנכים בלי לשלם הרבה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat