לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חידוש טיח

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות חידוש טיח בפריסה ארצית

   גם אתם שאלתם את עצמכם לא אחת איך מחדשים טיח? “המשפצים בישראל” משיבים לכם עם שירות של חידוש טיח! הסיבה לכך שיש צורך לחדש את הטיח יכולה להשתנות בהתאם למצב הבניין בו אתם גרים או עבדים, כאשר אחת הסיבות השכיחות ביותר היא נשירתו של הטיח, בעקבות הימצאות של חלודה. אפשרות נוספת היא רטיבויות ועובשים הפוגעים בעמידות הטיח, מה שלבסוף הביא לכך שהוא נשר מהקיר. לטובת חידוש הטיח שלכם, נכין את התערובות הנדרשות הכוללות טיט, מלט ודבקים מיוחדים – וניישם את העבודה כנדרש ועל הצד הטוב ביותר. אנו מומחים בעבודות של חידוש טיח פנים וחוץ.

   עבודות לחידוש טיח לבתים פרטיים ומבנים ישנים
   חידוש הטיח לקירות חוץ ופנים

   – החלפת טיח ישן בחדש – מגוון צבעים לבחירה
   – חיפוי טיח למבנה ישן במחיר הכי זול למטר
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת לריצוף הדירה חייגו: 055-9380-185

   חידוש טיח לקירות חוץ ופנים

   מה החשיבות של חידוש טיח למבנה ישן?

   ככל שהבניין ישן יותר, כך עולה הסבירות כי תידרש עבודה של חידוש הטיח. בעוד ישנן עבודות חזותיות שתוכלו לדחות את ביצוען, הרי שישנן עבודות שיש להן חשיבות גבוהה מאד. עבודת הטיח מסתמנת כאחת מהעבודות החשובות ביותר שיש ליישם – גם בחלל חיצוני וגם בחלל פנימי. את שלבי העבודה והרכב החומרים הסופי אנחנו נתאים בהתאם לכמה פרמטרים: גיל הבניין, הסיבה שבגללה הטייח נשר והאם מדובר על חידוש טיח פנימי או חיצוני. אז מהו תפקידו של הטיח? יישור הקירות במבנה – גם במעטפת החיצונית וגם בפנים הבית. מדובר על החיפוי הבסיסי ביותר של הקירות במבנה, כאשר עבודת חיפוי קירות מתבצעת באמצעות מספר שלבים שיוצרים קירות חזקים ועמידים יותר.

   חידוש טיח חיצוני ופנימי – מה ההבדל?

   כאמור, אנו מיישמים עבודות טיח גם בחללים חיצוניים וגם בפנימיים. אם כן, מה ההבדל ביניהם? כאמור, טיח הפנים הינו טיח שמיושם בתוך קירות הבית שלכם, כאשר מדובר על לפחות שתי שכבות בעת שהמטרה היא להעניק לקירות מראה אחיד וסימטרי. ההבדל בין עבודה מקצועית ובין עבודה חובבנית הוא התוצר המוגמר שבא לידי ביטוי בקירות ישירים או בקירות שאינם מיושרים בצורה אחידה.

   חידוש טיח חוץ מנגד מיושם על חלקו החיצוני של הבניין. טיח זה מורכב משלוש שכבות שונות, כאשר המטרה כאן מעט שונה: מעבר לכך שגם כאן ישנו דגש על יישור הקירות, הרי שהטיח החיצוני משמש גם כשכבת איטום היוצרת עמידות טובה יותר לקירות.

   כמה עולה חידוש טיח חיצוני?

   קבלני הטיח שלנו מבצעים מגוון עבודות טיח לפרטיים ועסקיים ומשתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, כאשר התערובות בהן אנו עושים שימוש מורכבות מטיט, מלט, מים ודבק מיוחד בהתאם לסוג העבודה. בעת שמנסים לחסוך במרכיבים איכות העבודה הינה נמוכה מאד. על מנת להעניק לכם הצעת מחיר עלינו להגיע פיסית אל הבניין או הדירה בה עתידים לבצע את העבודה. עלינו לבחון את המצב הקיים ולהבין מה הסיבה שבגללה נדרשת עבודת החידוש. כמו כן, עלינו להבין את היקף העבודה בהתאם לגודל הדירה

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat