לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חלוקת משרדים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חלוקת משרדים: גם המשרד שלכם יוכל להפוך למניב בהשקעה פשוטה

   שוק העבודה משתנה מקצה לקצה בשנים האחרונות ושינויים אלה צפויים להימשך גם בעשורים הבאים. יש המאמינים שהחברות הגדולות יצטמצמו משמעותית, ששוק העבודה עובר ממצב שכיר לעצמאי, שמשרדים יתאחדו ושתאגידים יתפצלו. ועל כן, אין נושא רלוונטי ותוסס יותר מזה של חלוקת משרדים, שפועל על פי השינויים ורוח התקופה ומסוגל לשמור על הנכס כמניב, בראייה של שנים קדימה.

   חלוקת משרד גדול לצורך השכרה כולל הכל!
   אינסטלציה, תאורה וחשמל
   הרחבת המשרד הקיים והוספת חלל נוסף

   לפרטים והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

    

   חלוקת משרדים גדולים

    

   חלוקת משרדים – מה זה אומר בכלל?

   חלוקת משרדים היא תחום עולה במשק, שמתייחס לנכס המסחרי שבו משרד או מספר משרדים. בעל המבנה הוא זה שמסוגל לערוך שיפוץ במשרד והרחבות במקום וככל שהוא מזהה מגמות ושינויים במשק, הוא יפעל על פיהם כדי שהנכס יוסיף להיות מניב. אם בעל המבנה הוא משקיע שקנה נכס להשקעה, הוא יוכל לבצע חלוקת משרד גדול למשרדים קטנים ולהשכיר אותם למספר בעלי עסקים שונים. אם בעל המשרד הוא בעל החברה עצמה, כל עוד הוא רוצה ומעונין להגדיל את רווחיו האישיים וכל עוד גודל המקום מאפשר זאת, הוא יוכל לבצע חלוקת משרד לצורך השכרה, כך ששטח מסוים מהמשרד בעבר יושכר לבעל עסק אחר תחת הסכם שכירות חודשי.

    

   מהן הפעולות הנדרשות לצורך פיצול המשרד?

   הדבר דומה מאוד להסבת חלק מבית המגורים לצורכי בנייה של חדר נוסף. אך להבדיל מבית המגורים, המשרד אמור להכיל מערכות קבע משלו והוא לא יוכל להיות תלוי בשום אופן במערכות שנמצאות במשרד “הוותיק”, כמו למשל שירותים, מטבחון, דלת כניסה וחלונות. לא רק שמדובר בבעיה משפטית מול המשכיר כל עוד התנאים לא מתאימים, אלא שהדבר גם מייצר נזק כלכלי משום שבעלי עסקים יעדיפו לא להשכיר את הנכס ויחפשו מקום מתאים יותר לצרכיהם.

   ולכן הפעולה הכי חשובה לביצוע לשם פיצול שטח המשרד היא –כל פעולה שתהפוך את המשרד למקום אטרקטיבי, שמתאים למספר הרחב ביותר של בעלי עסקים וסוגי עבודות משרדיות.

   אפשר לחלק את המשרד לחללי עבודה (משרדים) קטנים באמצעות מחיצות גבס ולהוסיף דלתות, להוסיף עבודות חוץ כמו תוספת מרפסת, חיפויים חיצוניים וחללים שקופים (שיוכלו להתאים כחדר ישיבות יוקרתי למשל) ובמידת הצורך או היכולת, גם לעצב כרצונכם על מנת שהשוכר יקבל מוצר מוגמר ותעריף השכירות יוכל לעלות משמעותית.

   מעבר לביצוע השיפוץ מבחינה אטרקטיבית, קיימים גם דברים שאין להתפשר עליהם בנושא פיצול משרדים באופן גורף, כדי למנוע תביעות עתידיות או בעיות מול השוכרים:

    הקמת תשתית אינסטלציה. ניתן לשקול האם להפריד אותה ממערכת האינסטלציה הקיימת.
   √ יצירת חיבור למים שיאפשר לשוכרים להשתמש במערכות המים באופן תקין ללא בעיות.
    ביצוע עבודות חשמל לרבות סלילה בטיחותית והתקנת שקעים. ארון החשמל עצמו יישאר משותף כמובן
   √ ביצוע עבודות תאורה, כאשר האידיאל הוא להתקין מראש גופי תאורה מכובדים המותירים רושם ועניין על השוכר הפוטנציאלי.

    

   חלוקת משרד – את מי מזמינים לביצוע?

   אתר המשפצים בישראל הוקם במטרה לספק מענה שקוף, מהיר ומקצועי בתחום השיפוצים וכלל ביצוע עבודות השדרוג והתיקונים הקיימות. אנו מתמחים בענף השיפוצים מזה 15 שנים ומציעים מגוון רחב של קבלני שיפוץ ובנייה בפריסה ארצית. כל בעל מקצוע מטעמנו אחראי לעבודה איכותית וללא פשרות, מתוך ניסיון אמיתי ועמוק בכל עבודות השיפוצים ועל פי סדר פעולות אחראי שיאפשר למקום להשיג את מטרותיו הרצויות.

   קבלן השיפוצים יגיע אל הנכס על מנת לבחון את חלוקת המשרדים הדרושה, לתכנן אותה ולספק את הזווית המקצועית לצרכים של בעל הנכס. בסיום סקירת המקום והגדרת פעולות הביצוע תתקבל הצעת מחיר מסודרת. העבודה עצמה מבוצעת תוך שימוש בחומרי בנייה איכותיים וקבלת אחריות על כל עבודה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat