לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חציבה בקיר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חציבה בקיר – דגשים, דוגמאות וכמה זה עולה

   הבית שקיבלתם מהקבלן לאו דווקא עונה על כל הצרכים שלכם, ולפעמים צריך לעשות חציבה בקיר לחשמל, להעברת כבלים, ליצירת פתח למזגן וכדומה. לשם כך אתם צריכים קבלן שיפוצים מומלץ שיודע מה הוא עושה, וכאן באתר המשפצים בישראל תמצאו את הקבלנים המנוסים והזולים ביותר שיש בכל הארץ. ספרו לנו איזו חציבה אתם צריכים ואנחנו נשווה בשבילכם בין הצעות המחיר של כולם, ונגיש לכם את המשתלמות ביותר. כל קבלני השיפוצים שלנו הם בעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנה ועובדים עם אישורים מתאימים במקרה של חציבות מיוחדות, כך שתוכלו להיות בטוחים שמצאתם את איש המקצוע הנכון עבורכם דרכנו.

   חציבה בקיר בטון, בלוקים או בקיר ממ”ד פנימי או חיצוני
   ביצוע חציבה להסתרת כבלים בקיר
   השירות כולל ניקיון לאחר העבודה
   חציבה של תעלה בקיר לצורך “קוברה” לטלוויזיה
   אפשרות לבצע חציבה בתקרה לצורך תאורה
   השירות ניתן בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חציבה בקיר בלוקים או בטון

   דגשים מיוחדים לחציבות בקירות

   לכל קיר יש מטרות אחרות שנפוצות לחציבה בו וגם דגשים מיוחדים שצריך להתייחס אליהם, והנה הם כאן לפניכם:

   חציבה בקיר בטון

   חציבה בקירות בטון עושים לרוב כדי להעביר כבלים של טלוויזיה או טלפון דרך הקיר, או כדי להזיז נקודות חשמל. החציבה חייבת להיעשות בצורה אנכית ועד לגובה של 1.80 מטר, ואסור בשום אופן לחצוב בצורה אלכסונית, משום שזה מהווה סכנה בטיחותית. כשעושים חציבה בקיר פנימי צריך להתייחס לתוכנית השלד של הבניין, שמראה איפה נמצאים העמודים וקורות הבטון. יש להימנע מלהקים שקעים ותאורה בעמודי בטון כדי לא להחליש את המבנה, ובנוסף אסור לחתוך את ברזל הבניין. כדי לעשות חציבה בקיר תומך צריך לקבל אישור של מהנדס.

   חציבה בתקרה מבטון

   את זה עושים כשמעוניינים להעביר את מיקום התאורה מאזור אחד לאחר באותו החדר, ומדובר בעבודה ארוכה יותר שמצריכה תכנון מדויק וקפדני. לרוב לא נהוג להעביר את התאורה למרחק גדול מדי, משום שיש לוודא שלא הורסים תעלות אחרות שקיימות בתקרה ושלא פוגעים בברזלים שאחראיים על תמיכת הבניין.

   חציבה בקיר ממד

   החציבה הזו נעשית לרוב כדי להתקין מזגן בחדר ממ”ד, ובאופן כללי מומלץ שלא לבצע עבודות חציבה אחרות בקירות ממ”ד שלא לצרוך. הסיבה לכך שהיא שכל חציבה עלולה להחליש את חוזק הממ”ד. רוב הממ”דים המודרניים כבר מגיעים עם פתחים למזגן, אך אם מדובר בממ”ד ישן, יכול להיות שתצטרכו להזמין קבלן הריסה שיעשה לכם חציבה בקיר חיצוני. כשעושים חציבה לעברת צינור מזגן, חשוב מאוד לוודא שקבלן השיפוץ אוטם את החציבה היטב בסיום עבודתו.

   חציבה בקיר בלוקים

   את החציבה הזו עושים לרוב בשביל להעביר כבלים מצד אחד של הקיר לצד השני, ובדרך כלל עובדים עם דיסק כדי לא לשבור את קיר הבלוקים. העבודה עם דיסק היא רועשת ומלכלכת מאוד, ועליכם להיות מודעים לכך שהבית שלכם יתמלא בהרבה אבק, לכן אם מדובר בכבלים דקים, מומלץ לשקול לעשות זאת עם מקדחה פשוטה, בהתאם לעובי הקיר. עבודה עם פטישון היא לא מומלצת, על אף שמלכלכת פחות, משום שזה עלול לשבור את הבלוקים.

    

    

   חציבה בקיר לצורך העברת נקודת אינטרנט למחסן דירתי

    

   חציבה לצורך הזזת נקודת טלויזיה בחדר שינה הורים

    

   חציבה והחדרת צינור חשמל שרשורי קוברה לצורך הסתרת כבלים של טלויזיה

    

   חציבה לצורך הזזת נקודת תאורת UP צמוד לטלויזיה

   דוגמה לשלבי ביצוע חציבה בקיר עבור תעלה למסך טלוויזיה

   אז איך נראית עבודה מקצועית על ידי קבלני שיפוץ מומלצים? הנה השלבים הנכונים כשחוצבים בקיר בטון:

    סימון ראשוני – מסמנים את הנקודה שבה יותקן המסך, כשהוא בגובה העיניים בזמן הישיבה מולו. מסמנים גם את נקודת היציאה של החיווט, על פי אזורי החיבור בטלוויזיה, לרוב כ-15 ס”מ מעל הנקודה הראשונה שסומנה. לבסוף מסמנים את נקודת כניסת החיווט שמאחורי המזנון. שימו לב שכל תעלה להסתרת כבלים בקיר נעשית בקו אנכי בלבד!

   √ הכנות – מודדים את המרחק בין הנקודה השנייה שסומנה לנקודה השלישית וחותכים 2 מסילות באורך שיצא. מצמידים קופסה לנקודת הכניסה ומסמנים סביבה, ועושים זאת שוב עבור קופסה בנקודה התחתונה – בודקים שהכול ישר עם פלס. לאחר מכן מצמידים ניילון לקיר כדי למנוע פיזור של אבק.

   √ חציבה – חוצבים עם קונגו לאט ובזהירות, ומדי פעם בודקים שאכן הקופסאות והתעלות מתאימות לגודל שנחצב. לאחר מכן מתקינים את הקופסאות והתעלות.

   √ כיסוי וצביעה – מכינים גבס ומורחים על התעלות כך שיישארו 1-2 מ”מ בין הגבס לשפת הקיר. מייבשים עם מפוח ולאחר מכן מורחים שליכט. מייבשים שוב עם מפוח ומחליקים עם נייר שיוף. צובעים ב-3 שכבות, כשבין כל שכבה מייבשים עם מפוח.

   √ חיווט – מתקינים מסגרות על הקופסאות, משחילים דרך התעלות את הכבלים ומתקינים מסגרות גוויס.

    

   בתמונה – חציבה של קיר בסלון לטלוויזיה ותאורה

   חציבה בקיר

    

   מחירון חציבה בקיר

   אחרי שעשינו סקר מקיף בין קבלני השיפוצים המנוסים ביותר בארץ, הרכבנו לכם את המחירון הזול ביותר שיש בישראל – אלו הם המחירים שלהם תוכלו לצפות מקבלני שיפוץ זולים ומומלצים:

   עבודות חציבה בקירות פירוט על העבודה כמה עולה חציבה בקיר
   חציבה בקיר לטלויזיה חוצבים בקיר בלוקים תעלה להסתרת כבלים באורך של עד 2 מטר ובעובי 35 ס”מ, ומכניסים אליה צינור “קוברה”. 590 – 390 ₪
   חציבה בקיר למזגן

    

   חוצבים בקיר בטון או בלוק לצורך חיבור צינור ניקוז ליחידה החיצונית. המחיר משתנה על פי סוג הקיר 390 – 150 ₪
   חציבה בקיר לרמקול

    

   חוצבים בקיר בטון בתוך צנרת מתאימה כך שניתן יהיה להחליף את הכבלים בקלות בהמשך החל מ-190 ₪ לכל נקודה
   חציבת שקע בקיר פנימי

    

   חציבה עם דיסק יהלום וחיווט של עד 5 מטר בתוך הקיר – לנקודת חשמל חד פאזית. קיימת תוספת של 20-30% לנקודת חשמל תלת פאזית 690 – 490 ₪
   חציבה בתקרה לתאורה חוצבים בתקרת בטון ומעבירים נקודת תאורה למרחק של מטר או יותר 990 – 690 ₪
   חציבה בקיר להסתרת כבלים חוצבים בבטון להסתרת כבל רשת, חשמל או טלפון 390 – 250 ₪
   חציבה בקירות ממ”ד או קירות תומכים עלות העבודה מתייקרת כשמדובר בקירות שכאלה, משום שעבורם יש צורך בעבודה רבה יותר שכוללת איסורים רבים ואיטום מתקדם בסיומה 650 – 490 ₪ למטר
   חציבה בגבס לכל מטרה עבודת החציבה כוללת מילוי וסתימה 290 – 190 ₪
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat