לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלני הריסה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הריסה לצורך בנייה – הכל על קבלן הריסה ופינוי

   “המשפצים בישראל” לא תמיד משפצים, אלא לעתים הורסים על מנת שיהיה ניתן לשפץ. השירות הניתן לכם דרכנו מאפשר לכם לתקשר דרך ערוץ אחד בלבד – אנחנו, בכל הקשור לעבודות השיפוץ והבנייה. אם אתם צריכים שירות הניתן על ידי קבלן הריסות ופינוי, דעו כי תוכלו לקבל מענה לשירות הנדרש אצלנו. העבודה שלנו הינה בפריסה ארצית ורלוונטית לכל אזורי הארץ! קבלני ההריסה העובדים דרכנו הינם בעלי שם וניסיון המתמחים ספציפית בעבודות הריסה.

   קבלני הריסה מומלצים לביצוע מגוון עבודות הריסה ופינוי!
   – מבצעים עבודות ללקוחות פרטיים, למוסדות ועסקים
   – פינוי פסולת לאחר ההריסה – כלול במחיר
   * עבודה מקצועית וזמינות מיידית לעבודה
   * עבודה לפי הסכם עבודה מסודר
   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו:055-9380-185

   קבלנים להריסת מבנים

   איך עבודת ההריסה מתבצעת בפועל?

   קבלני הריסה בכל הארץ העובדים מטעמנו יכולים לבצע עבורכם את מיטב עבודות ההריסה: הריסה של בתים פרטיים, בנייני מגורים, מגדלי משרדים, גשרים ועוד. את העבודה אנו מבצעים אך ורק עם הציוד החדיש ביותר וכלי העבודה האיכותיים והחזקים ביותר. עבודות של הריסה הן בשום פנים ואופן לא עבודות שאפשר לקחת בהן סיכון ולהמר על טיבן. לפני כל הוצאה לפועל של הריסה, ננסה לאפיין אתכם את הסיבה להריסה תוך שנשקול יחד את כדאיות העבודה, זאת מאחר ומהרגע בו נהרס המבנה, לא ניתן לחזור אחורה.

   את ההריסות אנו מבצעים על ידי כלי צמ”ה שאיתם אפשר לבצע את העבודה בצורה איכותית, זאת הודות להיותם כלים חזקים והאופן בו הם עובדים. אל הכלים האלו לרוב משדכים ציוד נוסף שמטרתו לסייע בהריסת המבנה – לרוב אלו זרועות ארוכות וחדות שיכולות להתמודד עם משקלים כבדים ועם חומרים חזקים כמו בטון.

   דרך נוספת העומדת לרשותנו היא פיצוץ מבוקר. הריסת המבנה באמצעות הפיצוץ המבוקר אורכת מספר שניות בלבד והיא מתבצעת באמצעות הנחת חומר נפץ באזור היעד. חשוב לציין כי אנחנו לא מבצעים עבודות שכאלו על דעת עצמנו, אלא פיצוץ מבוקר יתבצע אך ורק לאחר חוות דעת איכותית, מקצועית ומקיפה ובליווי פיקוח.

   מה תפקידו של קבלן הריסות בצפון?

   בעבודות של שיפוצים ובניין, מתחלקת האחריות בין כמה גורמים כאשר כל גורם לוקח על עצמו תחום אחר שעליו להתמקצע בו ולהעניק בו מענה איכותי בהתאם לנדרש. כשמדובר על קבלני ההריסות הפועלים בנצרת, כרמיאל או צפת, מדובר בין היתר על אחריות רבה. למרות שהעבודה בבסיסה הינה הריסה, חשוב מאד שיהיה ידע מקצועי איך הורסים. סביר כי אתם מדמיינים כלי עבודה גדול שהורס את המבנה לחלוטין בכמה שניות וכאן תמה המלאכה, אך בפועל נדרשת עבודה מקדימה רבה שתכליתה להגיע להסכמה לגבי אופי ההריסה, תוך לקיחת הסביבה בה מתבצעת העבודה בחשבון. קבלני ההריסות שלנו באזור הצפון משרתים את תושבי טבריה, חיפה, עפולה ועוד.

   מדוע חשוב להעניק תשומת לסביבה בה מתבצעת ההריסה?

   במרבית המקרים, תכלית ההריסה היא לבנות מחדש. במקרים שכאלו, לא אחת הריסות הבניינים הישנים מתבצעות בשכונות שכבר שוקמו ושודרגו, כך שישנם בנייני מגורים בהם מתגוררות כיום משפחות. קבלן הריסות במרכז שעובד בתל אביב, גבעתיים ורמת גן, יהיה חייב לבצע שלל בדיקות מקדימות על מנת לתכנן היטב את תכנית ההריסה. לאורך העבודה נוקטים באמצעי זהירות רבים, זאת על מנת שלא לפגום בבניינים השכנים לאזור ההריסה ובטח שלא באנשים תמימים. לטובת הריסת המבנה, יגיע אליכם מטעמנו קבלן הריסות מבנים שאזור השירות שלו כולל את ראשון לציון, בת ים, חולון וקריית אונו.

   האם ישנם מקרים בהם תפונה אוכלוסייה מהאזור?

   עבודת ההריסה בפועל של קבלן הריסות בשרון הפועל ברעננה, כפר סבא והרצליה, הינה השלב הכמעט האחרון בעבודה. ההריסה תתבצע רק לאחר תכנון מקדים ובטוח המבוסס על כמה פרמטרים חשובים. על מנת להבטיח כי ההריסה תתבצע על הצד הטוב ביותר וללא כל פגיעה באדם או ברכוש, לוקחים בחשבון את הסביבה, את גודלו של הבניין וכמובן אפשרות לפנות אוכלוסייה. במרבית המקרים, לא אמורה להיות כל בעיה לבצע את עבודות ההריסה גם בסביבה בה מתגוררת אוכלוסייה. יחד עם זאת, לא אחת ישנן המלצות הניתנות על ידי גורמי אכיפה המבקשים להזהיר את העוברים באזור ההריסה, במקרה זה באזורים שונים בערים רמת השרון, נתניה וחדרה.

   מה קורה בסוף עבודות ההריסה? פינוי הפסולת

   אתם גרים באשדוד, אשקלון או יבנה ומתעניינים בשירות של קבלן הריסות בדרום עבור הריסה מבנה? חשוב לנו שתדעו כבר בשלב זה כי אנחנו לא מגיעים להרוס וללכת, אלא להפך. אנו נכשיר עבורכם את הקרקע ליצירה של משהו חדש נפלא. בנייה חדשה מתאפשרת על פי חוק רק לאחר פינוי כל הפסולת מהאתר בו בוצעה ההריסה, ואנחנו נהיה אלה שיבצעו את הפינוי. פסולת של בניין קטן או מבנה עצום נחשבת כסכנה ממשית. אנחנו לא מסתכנים ולא מסכנים ודואגים לפנות את כל הפסולת מבאר שבע, קרית גת או קרית מלאכי אל אתרים מורשים. בחוזה העבודה נציין גם את סעיף פינוי הפסולת ונכלול אותו כחלק בלתי נפרד מהעבודה ומתאריך הסיום המשוער.

   הריסת מבנה על ידי קבלן הריסות

   לא מוותרים על חוזה עם קבלן הריסות

   אולי מצד אחד הסטדנרט שאנחנו הצבנו לעצמנו הוא גבוה, אך מצד שני אנחנו לא מאמינים בדרך אחרת. כל עבודה שמתבצעת דרכנו מתועדת בחוזה עבודה מסודר וחתום על ידי כל אחד מהצדדים. עבודה בפריסה ארצית משמעותה סטנדרט ברמה ארצית – כך שגם אם תעבדו עם קבלן הריסות בירושלים או עם קבלן שיפוצים באזור אחר, תקבלו חוזה מסודר עם תאריך, פירוט העבודה וחתימות של הצדדים.

   מטרת החוזה הינה ברורה, והיא להיות עדות להסכמה עבור העבודה המתבצעת. בעוד ישנן עבודות שיפוצים שניתן לבצע ולאחר מכן לתקן אותן, במקרים כאלו כמו של הריסות אין דרך חזרה. על כן, חשוב לנו לפרט בפני הלקוחות שלנו את מהלך העבודה, תוך דגש על חשיבותה של ההריסה.

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat