לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  סגירת מרפסת אלומיניום

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   סגירת מרפסות באלומיניום

   לילות החורף הקרים אינם הסיבה היחידה שבגללה מבצעים עבודות של סגירת מרפסות בויטרינות אלומיניום. "המשפצים בישראל" מזמינים אתכם להשמיש את החלל החיצוני שבדירה או במרפסת על פי הצרכים שלכם עם סגירה ייחודית המתבצעת באמצעות חומר האלומיניום. אז מדוע כדאי להשתמש דווקא באלומיניום, מתי כדאי לבצע את הסגירה וגם כמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם!

   סגירת מרפסת מאלומיניום במחיר שאסור לפספס!
   – מבצעים סגירת מרפסות כולל חלונות
   – עבודה מקצועית ויסודית
   – עמידה בכל התקנים 
   מגיעים אליכם לתת הצעת מחיר במקום
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   סגירת מרפסות באלומיניום

   סגירה באלומיניום של מרפסת

   מתי מומלץ לבצע סגירה של המרפסת?

   בגדול, כל עוד אתם רוצים ליהנות מהחלל החיצוני הרבה יותר מאשר אתם נהנים ממנו כיום. כידוע, חלל הנמצא תחת כיפת השמיים מגביל אתכם, שכן בחודשי החורף לא ניתן ליהנות ממנו. על כן, הסגירות יכולות לשרת אתכם עם יצירת חלל פטיו, הרחבה של חדר הסלון שלכם, סגירת המרפסת לטובת יצירת חדר נוסף בבית כדוגמת חדר שירות או חדר משחקים לילדים. את הסגירה מומלץ בחום לבצע עם חומר האלומיניום ויש לכך כמה סיבות:

   מה היתרונות שיש עם סגירת מרפסת אלומיניום ועץ?

   לא במקרה אלומיניום הוא אחד החומרים המומלצים ביותר לסגירה של מרפסות. ראשית, מדובר על חומר שלא דורש מכם כל תחזוקה. אם ניקח לדוגמא מקרים של סגירות המתבצעות אך ורק עם עץ, הרי שנדרש ללטש את העץ, לדאוג שלא נדבקים אליו מזיקים שונים ובעיקר לחשוש כי מגע עם מים יגרום לניפוחו. בכל הקשור לאלומיניום אתם יכולים להיות שקטים, שכן הוא לא דורש תחזוקה תוך שהוא גם לא מחליד.

   בנוסף, סגירת מרפסת בחלונות אלומיניום מבטיחה לכם בידוד תרמי ואקוסטי יוצא מן הכלל. הבידוד התרמי חשוב לכם בעיקר בעונת החורף, שכן אתם יכולים ליהנות מטמפרטורה נעימה מאד גם בעת שאתם שוהים בחוץ. מעבר לכך, מאחר וישנו בידוד תרמי המווסת את הטמפרטורות, אתם חוסכים המון בהוצאות החשמל שלכם – כך שעבודת סגירה כזו המתבצעת אצלכם מתגלה גם כמאד חסכונית.

   בכל הקשור לבידוד האקוסטי, מדובר על יתרון הרלוונטי בעיקר במקרים בהם אתם מבצעים סגירת מרפסת אלומיניום וזכוכית במטרה ליהנות מחדר נוסף בבית. המשמעות של בידוד אקוסטי היא שבמידה ואתם תוחמים את המרפסת לטובת מגורים של אחד מבני הבית, הוא יכול ליהנות מפרטיות מוחלטת ומסינון רעשים הודות לאלומיניום.

   כמה עולה לסגור מרפסת באלומיניום?

   סגירת המרפסת מעלה את ערך הנכס שלכם, ובעיקר מעלה את איכות החיים שלכם עם חלל סגור המשרת אתכם לאורך כל השנה, ללא כל הגבלה או תלות בעונות השנה. מחיר סגירת מרפסת אלומיניום אינו קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג העבודה המתבצעת אצלכם. כך לדוגמא, אם הסגירה שאתם צריכים מבוססת על שלוש דפנות בלבד, המחיר עבור סגירה של וטרינת אלומיניום וגג מבודד, נע בין 1500-1800 שקלים למ"ר.

   מנגד, אם אתם צריכים סגירה המבוססת על וטרינות מאלומיניום המשתלבות על שטח מרוצף וקירות קיימים, העלות עבור שני קירות מאלומיניום נעה בין 1200-1500 שקלים למ"ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat