לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  סגירת מרפסת לחדר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מרחיבים את החדר על חשבון המרפסת – סגירות מרפסת

   “המשפצים בישראל” מבצעים עבודות של סגירת חדר במרפסת! יש ברשותכם מרפסת שאינכם משתמשים בה חדשות לבקרים? עם שירות סגירת המרפסת, אתם יכולים ליהנות מחלל נוסף בבית שישמש אתכם על פי הצרכים שלכם. אז אילו עבודות ניתן לבצע ומה משפיע על מחיר סגירת המרפסת שלכם?

   סגירת מרפסת לחדר שינה/חדר שירות/פאטיו!
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
   ניתן לבצע סגירת מרפסת בבניה קלה או בניה רגילה
   מלווים אתכם לאורך כל התהליך
   קבלני שיפוץ מומלצים – ייעוץ בחינם

   לקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   סגירת מרפסת לחדר נוסף

   סגירת מרפסת לחדר נוסף בבית פרטי

   מה משפיע על עלות סגירת מרפסת לחדר?

   ראשית, כמה עולה לסגור מרפסת לחדר? על מנת להציע לכם מחיר יש לדעת לפני הכל מה גודל המרפסת ומה העבודה הנדרשת, באילו חומרים מבצעים את העבודה וכדומה. מה שכן ניתן לקבוע מראש הוא התחימה בעלויות שבין מרפסת שהינה מקורה ובין מרפסת שאינה מקורה. מבחינת מורכבות העבודה והמחיר הנדרש, עבודה במרפסת מקורה הינה זולה יותר ופשוטה יותר. הסיבה היא שיש כבר גג קיים, כך שכל הנדרש הוא לבנות קירות מסביב. במקרים אחרים, הרי שנדרשת גם עבודה של בניית הגג על מנת לסגור את המרפסת ולכן העבודה יקרה יותר.

   כמו כן, לפני העבודה יתבצעו בדיקות מקדימות שמטרתן לבדוק האם ניתן לסגור את המרפסת. הסיבה היא שמרפסות שאינן מקורות לא תמיד יכולות לתמוך את המשקלים של קירות וגג, כך שלעתים הפתרון יהיה לבצע סגירה באמצעות חומרים קלים ובבניה קלה.

   סגירת מרפסת לחדר בבניה קלה עם פאנלים של אלומיניום

   בלי כל קשר לסוג המרפסת, אנו ממליצים המון פעמים לבצע סגירה של המרפסת עם חומר האלומיניום. אם אתם מעוניינים לסגור את המרפסת על מנת ליהנות ממנה כ-365 ימים בשנה, אם אתם רוצים להפוך אותה לחדר שירות, פאטיו או חדר משחקים, ההמלצה היא ללכת על בניה קלה המבוססת על אלומיניום. החומר הינו מבודד גם תרמית וגם אקוסטית, הוא אינו מחליד, מחירו נוח וניתן לשלב אותו בשלל דרכי עיצוב כמו אלומיניום עם חלונות זכוכית.

   האם סגירת מרפסת שמש לחדר מעלה את ערך הדירה?

   המון פעמים סגירת המרפסת אף מעלה לכם את ערך הדירה. כל עוד אתם סוגרים את המרפסת וכך מצרפים אל הדירה שלכם חדר נוסף, אתם מעלים את ערכה בעד כ-15 אחוזים. לכן, סגירת מרפסת לחדר שינה לדוגמא יכולה לשרת אתכם גם כעת עם חדר נוסף בבית, וגם בעתיד בעת שתרצו להשכיר או למכור את הנכס.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat