לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלקת קירות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחירים זולים לשירותי החלקת קירות מכל הסוגים

   החלקת קיר זה לא תהליך פשוט כמו צביעה רגילה, אך מצד שני, לא מדובר גם בעבודה יותר מדי מסובכת. כדי לעשות את זה כמו שצריך נדרש רק להבין מה סוג הקיר שעליו עובדים, ולאחר מכן ניתן לבחור בשיטת עבודה על פי המחיר שתרצו לשלם, שישפיע גם על משך זמן העבודה. רוצים לוודא שתקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר להחלקת קיר? אנחנו באתר המשפצים בישראל נעשה לכם השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים מומלצים בחינם ונגיש לכם את ההצעות המשתלמות ביותר שלהם. יש לנו ניסיון של 15 שנים בתחום השיפוצים בכלל והחלקת הקירות בפרט, וזה לא משנה אם אתם צריכים החלקת קירות בגבס או בשפכטל, אנחנו נמצא לכם את העסקה הטובה והזולה ביותר.

   החלקת קירות בשפכטל אמריקאי במחיר למטר הזול בישראל!
   למה אנחנו?
   כיסוי ומילוי סדקים עם שפכטל אמריקאי בקירות פנים וחוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה 
   תוצאות איכותיות – קירות חלקים ונעימים למגע ולמראה
   √ המחיר הזול ביותר בארץ – בהתחייבות!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   החלקת קירות בשפכטל אמריקאי בזול

   החלקת קירות בשפכטל אמריקאי

   זוהי הדרך הנפוצה והפשוטה ביותר להחליק קירות בישראל. בהשוואה לחומרי החלקה אחרים, כמו שליכט או גבס, השפכטל האמריקאי נמרח מהר מאוד ולא משאיר אחריו שכבה גסה אחרי שהוא מתייבש. עם זאת, קשה מאוד להגיע לרמת גימור חלקה לחלוטין רק בעזרת שפכטל אמריקאי, זאת משום שהוא מועד לסדקים ככל שמשתמשים בשכבה עבה יותר שלו. לכן מומלץ קודם כל למרוח 2 שכבות שפכטל אקרילי ורק לאחר מכן שכבה של שפכטל אמריקאי. על החלקת קירות בשפכטל אמריקאי למ”ר מחיר ינוע בין 55-75 שקלים, כולל חומרים, אך כאמור מומלץ לשלב אותו עם שכבות נוספות של שפכטל.

   החלקת קיר בטון בהתזה

   אם אתם מעוניינים לחסוך כמה שיותר בזמן, מומלץ להתיז את השפכטל האמריקאי באיירלס, ממש כמו צבע רגיל. העובי של ההתזה אמור להיות כמה מילימטרים, אך שימו לב שצבע שפכטל שכזה לא מתאים לעבודות החלקת קיר טיח שעליו יש סדקים. בשבילו צריך קודם כל ליישם טיח גבס, וההתזה תיעשה לצורך יצירת השכבה הסופית.

   החלקת קירות ברולר

   באותה התערובת שבה משתמשים להחלקה בהתזה, ניתן להשתמש גם להחלקה עם רולר. פשוט מפרזים את החומר עם הרולר על הקיר, ולאחר מכן משתמשים במאלג’ כדי לפרוש אותו באופן אחיד. אז מה ההבדל בעצם בין רולר להתזה? שעם רולר העבודה היא יותר נקייה וניצול החומר הוא מרבי; אם למשל עושים החלקת קיר לפני צביעה בית שבו יש ריצוף עם מרווחים גדולים ברצפה או בבית מרוהט, ההתזה תגרום לחומר להתפשט ברחבי החלל ולהידבק לרובה או לרהיטים.

   החלקת קיר שפריץ

   החלקת קירות שפריץ – איך עושים את זה?

   יש כמה וכמה דרכים שבהן אפשר להחליק קירות מחוספסים, ואלו שלפניכם הן השיטות המומלצות ביותר לשם כך:

   החלקה עם טיח גבס ו-2 שכבות שפכטל אמריקאי

   בשלב הראשון מלטשים את הקיר, ולאחר מכן שים שכבה גדולה מאוד של טיח גבס יחד עם 2 שכבות של שפכטל אמריקאי (לעיתים ניתן להשתמש גם בשכבה אחת). מבין כל השיטות השונות של החלקת קיר שפריץ פנימי או חיצוני, זוהי המהירה ביותר ועבורה נדרש הכי פחות כוח אדם.

   החלקה עם 2-3 שכבות של שפכטל אמריקאי

   ביחס לשיטה הקודמת, השיטה הזו היא ארוכה יותר ומשתמשים בה ביותר חומר, משמע ההשקעה הכספית היא גבוהה יותר. משום שלוקח לשפכטל זמן להתייבש צריך לחכות הרבה, לעיתים אפילו לילה, בין מריחת כל שכבה. זוהי שיטה הרבה פחות נפוצה, אך היא עדיין אפשרות שקיימת.

   החלקת קיר טמבורטקס בקילוף

   הבועיות של הטמבורטקס יכולות להתפוצץ, וכששכבת הקיר רופפת כדאי כבר לקלף אותה ממנו. הקילוף לוקח הרבה מאוד זמן ויוצר חורים בקיר משום שמשתמשים בכלי סיתות, ולאחריו צריך להחליק את הקיר עם טיח גבס (בדקו כמה עולה טיח גבס). לעיתים רחוקות, כשהקילוף לא יצר חורים רבים מדי, אפשר פשוט למלא את החורים עם חומרים מתאימים וליישם 2-3 שכבות של שפכטל אמריקאי. למרות שמדובר בהרבה עבודה, ההחלקה יכולה להיעשות גם במחיר זול במיוחד של 70 ₪ למ”ר.

   החלקת קיר שפריץ חיצוני עם מבער

   בעזרת מבער שורפים את שכבת השפריץ ולאחר מכן מורחים 2-3 שכבות של שפכטל אמריקאי. הסיבה לכך שהשיטה הזו מתאימה לקירות חוץ היא שתהליך הבעירה גורם לשחרור ריח חזק שיכול להישאר בדירה למשך מספר שבועות. החלקת קיר מחוספס עם מבער תעלה לכם לא מעט, עד 150 שקלים למטר רבוע, וזאת משום שצריך לבצע עבורה הכנות מקדימות רבות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat