לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון קירות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקוני קירות

   אצלנו בחברת המשפצים בישראל אנחנו מתייחסים בכובד ראש לנושא תיקוני קירות, וזה לא משנה אם מדובר במקרה של תיקון קיר בלוקים או במקרה של תיקון קיר בטון. כשהקיר מתחיל להתפורר ואף להיסדק זהו רמז לכך שהגיע הזמן לטפל בו מבלי להתמהמה, ואם אתם גרים בבניין או בבית משותף הרי שהבעיה היא לא רק שלכם, אלא גם של השכנים שלכם, לכן יש להזמין מיד תיקון קיר בבית משותף לפני שתצטרכו להתמודד עם בעיות בצורת תביעות משפטיות.

   אנחנו מבצעים תיקוני קירות בכל מקרה ובכל מצב, כולל תיקון קיר לאחר חציבה, ומזמינים אתכם להכיר את שיטות העבודה שלנו ואת הסיבות לכך שקירות שמצריכים תיקון הם לא דבר שמומלץ להתעלם ממנו – שמרו על הקירות שלכם היטב והזמינו עוד היום תיקון לקירות במידה שיש בכך צורך, ועשו זאת בזול דרכנו. אנחנו נספק לכם שיפוצניק אמין ומקצועי שיגבה מכם מחיר הוגן ויידע אתכם בנוגע לכל בעיה שמצריכה את תשומת לבכם ואשר גרמה לקיר שלכם להתפורר, להישבר או להירטב.

   תיקון קירות מתקלפים, סדוקים ושבורים במחיר שאסור לפספס!
   החל מ-190 ש"ח לתיקון קיר פנימי
   תיקון מלא של קירות לאחר רטיבות כולל איטום
   משתמשים רק בחומרים איכותיים
   עבודה נקייה – מבצעים תיקונים גם בדירות מרוהטות ומאוכלסות
   שירות בפריסה ארצית!!!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   תיקון קיר לאחר רטיבות

   למה חשוב להזמין תיקון קיר פנים או חוץ כמה שיותר מהר?

   אם הקיר שלכם כבר התחיל להתפורר או נשבר בחלקו, סביר להניח שהוא ימשיך לאבד חלקים כל עוד לא תטפלו בבעיה. אפילו אם נראה שהקיר רק מתקלף במעט ושזוהי בעיה שאינה מצריכה תיקון דחוף, יתכן שמדובר ברטיבות שמצריכה בדיקה וטיפול שהם מעבר לתיקון הקיר בלבד. פרט לכך, קיר שמתקלף מצבו רק יחמיר עם הזמן, וכשמדובר בקירות חיצוניים לעיתים זהו מפגע בטיחותי. אם למשל קיר בקומה שנייה מתפורר, הרי שעם הזמן יכולות ליפול ממנו חתיכות על ראשם של אנשים, ולכן יש להזמין מיד תיקון קירות חיצוניים בבניין או בבית פרטי כדי למנוע מפגע בטיחותי שכזה.

   איך לתקן קיר שבור?

   תהליך תיקון של קיר הוא לא תהליך מסובך, אך תמיד מומלץ להשאיר זאת לידיים של המקצוענים. למה? משום שאתם אמנם תוכלו לתקן את הקיר שלכם בכוחות עצמכם, אך אם תרצו להגיע לרמת גימור גבוהה סביר להניח שלא תזכו בה אלא אם כן תזמינו תיקון קיר שבור על ידי איש מקצוע. פרט לכך, מתקן קירות מקצועי מטעמנו יוכל לעלות על בעיות שגרמו לקיר להישבר אם אינכם יודעים מה הם, וזה חשוב למניעת חזרה של הבעיה בעתיד.

   כשאנו נגיע אליכם לביצוע תיקון קיר מתקלף, מתפורר או שבור, נגיע יחד עם חומרי מריחה איכותיים כמו פרופילה או קלסימו, אשר הינם על בסיס גבס אך שלא כמו גבס הם מתייבשים לאט, מה שמאפשר לעבד אותם בנוחות רבה יותר. אנחנו נפעל לפי השלבים הבאים:

   √ נערבב את החומר עם מים עד לקבלת עיסה מוצקה יחסית שנוח להחליק (כמו בצק).
   √ בעוד שהעיסה רכה ומעט לחה, נמרח אותה עם שפכטל ונחליק אותה בעדינות.
   √ נחכה לייבוש מלא, וכאשר החומר מתייבש והופך ללבן נלטש אותו בעזרת נייר לטש עדין עד שיתקבל משטח חלק לחלוטין.
   √ לבסוף נצבע את הקיר במידת הצורך ולפי בחירתכם ב-2 שכבות.

   תיקון קירות לאחר רטיבות

   בניגוד לקירות שבורים, קירות רטובים מצריכים התייחסות קפדנית יותר משום שאם לא מטפלים בבעיה שגרמה לרטיבות בחדר אמבטיה, התקלה עלולה לחזור וכל העבודה תיעשה לשווא. לכן כשתזמינו אותנו עבור תיקון קיר אמבטיה רטוב אנחנו ראשית נוודא האם הרטיבות מגיעה מהקירות החיצוניים, והאם יש תחילה לבצע איטום בקירות אלו. אם מנגד הרטיבות הינה מתחת לשכבת הריצוף, יהיה צורך לבדוק את הצנרת או ששכבת האיטום אינה פגומה.

   שימו לב – כל עוד לא נעשית בדיקה שכזו וטיפול בבעיה אתם תסבלו ממנה שוב. לכן על אף שהתיקון עלול להיות יקר יותר, ישתלם לכם יותר לאורך זמן להשקיע מעט יותר כסף בתיקון הבעיה + תיקון הקיר.

   לפניכם שלבי העבודה שלנו בעת ביצוע תיקון לקירות רטובים:

   נסיר את חלקי הטיח והצבע הרופפים מכל שטחי הקיר הפגועים בעזרת שפכטל או בעזרת מכשירים אחרים.
   √ נסיר את כתמי העובש והפטריות על ידי גירוד או ליטוש עם נייר זכוכית.
   √ ננקה את שטח הקיר הפגוע עם חומר ייעודי, כמו פונגיצ'ק של טמבור, זאת על מנת למנוע התפתחות מחודשת של פטריות ועובש. ניישם את החומר גם על חלקים שלא נפגעו מהרטיבות על מנת למנוע התפתחות מפגעים שכאלו גם עליהם.
   √ נבצע תיקונים לאורך הקירות לפי הצורך עם פרופילה או קלסימו.
   √ נחליק את הקיר עם שפכטל אמריקאי. אם עדיין קיים חשד לרטיבות נוספת שתתרחש בהמשך, אנו ממליצים לעשות שימוש בחומר שעמיד ברטיבות כמו אלטק ויולט של נירלט.
   √ נמרח שכבת יסוד עם חומר ייעודי, כמו בונדרול של טמבור.
   √ נצבע את הקיר בצבע דוחה פטריות ובגוון לבחירתכם ב-2 שכבות. עבור חדרי אמבטיה אנו ממליצים על אקרינול של טמבור או מלרוד של יעקובי.

   תיקון קירות חיצוניים

   כמה עולה לתקן קיר?

   עבור כל סוג של עבודות שיפוצים קטנות כמו תיקון קיר תשלמו בהתאם לסוג החומרים וכמות העבודה שיהיה בה צורך. לפניכם מחירון תיקוני הקירות שלנו, אשר הינו הזול ביותר בכל הארץ – בהתחייבות!

   איזה קיר מתקנים? תיקון קירות מחיר
   תיקון קיר עם עובש בחדר האמבטיה

   התיקון כולל את איתור מקור הרטיבות וטיפול ברטיבות + צביעה למניעת המשך הבעיה והצטברות עובש מחדש

   440 – 250 ₪
   תיקון סדקים בקיר מטבח

   תיקון נקודתי של סדקים שנוצרו עקב חבלות בקיר המטבח

   350 – 190 ₪
   תיקוני טיח ושפכטל בקיר סלון

   תיקון לאורך כל הקיר, כולל מילוי חריצים וצביעה מחדש

   390 – 220 ₪
   תיקון קיר מתפורר במרפסת

   תיקון קירות מתפוררים כתוצאה ממי גשמים, כולל צביעה למניעת חדירת מים לקיר

   450 – 250 ₪
   תיקון קיר לפני צביעה בחדר השינה

   המחיר הינו עבור תיקון פגמים בקיר ללא צביעה

    

   250 – 190 ₪

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat