לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקוני צבע

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ביצוע תיקוני צבע בדירות

   אתם צריכים תיקוני צבע לדירה? יש את “המשפצים בישראל”! אנחנו מבצעים את כל עבודות התיקונים הנדרשות – גם בהתראה קצרה וביום עבודה בודד בלבד. מתי יש צורך בשיפוץ מסוג תיקוני צבע קטנים בדירה? אם צבעתם את הדירה שלכם לאחרונה אך כעת משתקפים קילופים או עובשים, אין באמת סיבה לצבוע את הקיר מחדש. נוכל לבצע עבורכם תיקונים שונים שיתרמו לחזות האסתטית הנדרשת.

   תיקון קיר בודד בדירה רלוונטי גם במקרים בהם ישנם סדקים בתוך הקיר. קרה וישנו חור בקיר שלכם? מומחי הצבע שלנו יבצעו סט תיקונים שכולל את מילוי החורים, החלקת הקיר ולאחר מכן צביעה מחודשת ב-2 שכבות שונות.

   תיקוני צבע כולל הכל במחיר מיוחד!
   ביצוע כל התיקונים בקיר:
   תיקון סדקים, קיר מתקלף, רטיבות, עובש ועוד
   ביצוע תיקוני שפכטל וטיח לקיר או לתקרה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   תיקוני צבע בדירה

   באילו מקרים צריך תיקון צבע בתקרה?

   תיקונים של צבע באזור התקרה רלוונטים לרוב במקרים בהם ישנה הצטברות של עובש ורטיבויות על התקרה. מדובר על תופעה נפוצה בעיקר בבנייני מגורים, שכן התקרה שלכם מושפעת מאורח חייהם של השכנים שלכם ועד כמה רצפת הבית שלהם מתוחזקת כנדרש. אנו מבצעים תיקונים גם בתקרות, כאשר לאחר מכן נבצע שלבים נוספים כדוגמת השפכטל ויישום הצבע.

   כמה עולים תיקוני צבע ושפכטל בדירה?

   מה המחיר עבור תיקוני צבע בבית פרטי ובדירות בבנייני מגורים? מחירי התיקונים משתנים בהתאם למורכבות העבודה. מדובר על הפרמטר המשפיע ביותר מכל על עלות העבודה, שכן ככל שהעבודה מורכבת יותר ודורשת יותר שלבים, כך העלות עולה. מחיר של צביעת דירה נקודתית בעקבות קילופים בקיר יהיה זול יותר בהשוואה לסתימת סדקים, יישום שפכטל וצביעה מחודשת.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat