לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן בניה קלה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   זה לא קשה, זה דווקא קל: קבלני בניה קלה

   הבניה הקלה הינה שיטת בניה שיצרה מהפכה. בארצות הברית ובאירופה כבר מדובר על שיטה שכיחה, ובישראל השיטה רק הולכת ותופסת תאוצה יותר ויותר בכל שנה. עם “המשפצים בישראל” גם אתם תוכלו ליהנות מחיים קלים באמצעות עבודה עם קבלן מומלץ לבניה קלה. החומרים בהם עושים שימוש הינם קלים, כאשר תהליך הבניה מייצר פחות פסולת וכך תורם בחזרה לסביבה. העבודה עם הקבלנים שלנו הינה עבודה בפריסה ארצית – עם קבלן בניה קלה בצפון ועד קבלן בניה קלה בדרום.

   קבלני בניה קלה לכל סוגי העבודות במחירים הוגנים
   למה אנחנו?
   שירות בפריסה ארצית רחבה מצפון ועד דרום
   15 שנות ניסיון בכל עבודות הבניה הקלה
   מתמחים בכל סוגי החומרים: מעץ, פנל מבודד, אלומיניום וגבס
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

    

   קבלן לבניית מבנים בבניה קלה: המבנה מוכן במהירות!

   אחד היתרונות הבולטים ביותר של הבניה הקלה הוא כמובן המהירות שבה תוכלו ליהנות מהתוצרים. הבניה הקונבנציונאלית הינה בניה שלטובתה עליכם להקצות המון פעמים כמה שנים. דעו כי קבלן בניה קלה שעובד עם חומרים קלים כמו גבס, בנית מבנה מגורים מפנל מבודד, עץ ואלומיניום, יוכל לסיים את עבודתו עבורכם בכמה חודשים בודדים. כיום ניתן לבנות מבנים שלמים המשרתים מטרות שונות בחצי שנה בלבד. מבנים שכאלו יכולים להיות מבנים ניידים, בתים, מגורי עובדים באתרי בנייה, משרדים קלים המוצבים בסמוך לאתרי בניה וכדומה.

   תהליך ייצור חיצוני ולא בסביבת המגורים שלכם

   יתרון נוסף הוא כמובן איכות החיים שלכם הנשמרת גם לאורך התהליך. כך לדוגמא עם קבלן לבניה קלה מעץ. במידה ואתם מעוניינים בבניה קלה בדמות תוספת לבית הנוכחי שלכם, הרי שמרבית העבודה לא מתבצעת בסמוך אליכם, אלא במפעל חיצוני: לאחר לקיחת המידות, הבנת הצרכים שלכם והתאמת הפתרון המתאים לכם ביותר, מיוצרים החלקים השונים שישתלבו בעבודת הבניה. לאחר מכן, מניידים אותם אליכם ומתחילים לבנות לאט לאט. זו הסיבה שנחסכות כמויות אדירות של פסולת וזה מה שהופך את הבניה לירוקה וידידותית לכדור הארץ.

   קבלן לבניה קלה מאלומיניום לפרגולות וסגירת מרפסות

   קבלן בניה קלה במרכז ובכל אזור אחר בארץ יוכל לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות קלות. ישנן עבודות פופולאריות במיוחד המתבצעות עם קבלנים אלו, כאשר אחת מהן היא עבודה של ביצוע פרגולה. הפרגולות משרתות אתכם גם בחורף וגם בקיץ, עם פתרונות קירוי והצללה. ניתן לבנות את הפרגולה מעץ או מאלומיניום לבחירתכם. כמו כן, ניתן לסגור מרפסות שמש או שירות וכך להשמיש אותן כחדרים נוספים בבית שלכם. אין כל סיבה להסתייע בשיטת הבניה הקונבנציונאלית לעבודות שכאלו, אלא תוכלו ליהנות מיתרונות הבניה הקלה!

   כמה יעלו לכם עבודות הבניה הקלה?

   עבודה אל מול קבלן בניה קלה בשרון הינה זולה יותר בהשוואה אל עבודה עם קבלן שיפוצים המבצע עבודות בניה קונבנציונאליות. יש לכך כמה סיבות: ראשית, יש צורך בפחות כוח אדם, כך שאין צורך לשלם להמון פועלים ואנשי מקצוע. בנוסף, תהליך הבניה קצר יותר, כך שגם במקרים בהם אתם משלמים לאנשי מקצוע, אתם משלמים להם לאורך תקופה קצרה ולא ארוכה. ובנוסף, החומרים המון פעמים זולים יותר, כך שהבניה בכללותה משתלמת לכם יותר כלכלית.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat