לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן בניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   איך מוצאים קבלן בניין מומלץ?

   אחד הגורמים החשובים ביותר בשיפוץ ובבנייה, אם לא החשוב ביותר, הוא בחירת הקבלן הנכון. למעשה, הכול מתחיל ונגמר אצלו, ואם אתם לא מוצאים קבלן טוב, אתם עלולים לסיים עם מבנה שלא עומד בסטנדרטים שלכם ואפילו לא עומד בתקנים. אנחנו באתר המשפצים בישראל לוקחים על עצמנו את האחריות למצוא לכם קבלן בניין עם המלצות שלא יאכזב אתכם ושיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, בלי שאתם תצטרכו לדאוג אפילו לרגע אחד. אנחנו גם נשווה עבורכם בין המחירים שגובים קבלני הבניין השונים ונגיש לכם את הצעות המחיר שלהם כדי שאתם תוכלו להחליט עם מי מביניהם אתם רוצים לעבוד. כל התהליך הזה נעשה בחינם וללא התחייבות, ואתם רק מרוויחים.

   קבלני בניין מומלצים בעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנים!
   – שירות אמין וזול בפריסה ארצית
   – עבודות על פי חוזה מסודר
   – אחריות מלאה גם לאחר סיום הבנייה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   קבלן בניין רשום

   עובדים רק עם קבלן בניין מומלץ

   קבלן שיפוצים מומלץ הוא כמובן כזה שיש לו ניסיון עשיר, אך לא רק. עליו לגבות מחירים הוגנים ולהשתמש בחומרים איכותיים. פעמים רבות מחירים נמוכים שקבלני שיפוץ מציעים נובעים משימוש בחומרים זולים ואמנם תוצאות השיפוץ בדירה שלכם ייראו יפה, אך אט אט תצטרכו לפתור יותר ויותר בעיות שנגרמו כתוצאה משיטות עבודה לא תקינות ושימוש בחומרי שיפוץ באיכות נמוכה.

   קבלן מומלץ יהיה גם בעל הכשרה מקצועית מתאימה, כשעד שנת 2013 נדרשו קבלנים להיות בעלי ניסיון של 7 שנים בעבודות בנייה, אך כיום קבלנים צריכים לקבל גם הכשרת מהנדס, הנדסאי או טכנאי אזרחי. עליכם להקפיד לבדוק גם את קבלני המשנה של הקבלן שאיתו אתם עובדים – גם הם צריכים לעמוד בכל הקריטריונים הנדרשים. למשל, הם צריכים להיות מבוטחים משום שבמידה וזה לא המצב במקרה של תאונה ייתכן שתצטרכו לשלם את כל ההוצאות המשפטיות.

   איך קובעים חוזה עם קבלני בניין?

   יש 3 דרכים אפשריות לקביעת חוזה עם קבלן לבנייה או שיפוץ של בניין:

   1. לפי כמות עבודה – הקבלן יקבל שכר לפי חישוב של כמויות הבנייה – מה שטח הקירות, כמה פתחים צריך לעשות, מה אורך הצנרת וכדומה.

   2. לפי זמן עבודה – במקרה שכזה הקבלן מתחייב לכמות מסוימת של עובדים, ומשלמים לו על פי זמן העבודה שלו.

   3. הסכם פאושלי – בחוזה שכזה הקבלן רואה את תוכנית העבודה ונותן הערכה כללית לעלות הבנייה. חוזה שכזה יהיה לרוב יקר יותר, משום שעבורו הקבלן לוקח על עצמו כמה סיכונים אפשריים.

   על מה אחראי קבלן בניין מומלץ?

   באופן כללי, האחריות של הקבלן מוגדרת בחוזה העבודה שלו, אך פרט לכך הוא מחויב לעמוד בתקני הבנייה שמוגדרים בחוק הישראלי ולעבוד לפי תקנות התכנון והבנייה. בנוסף, הקבלן אחראי לתנאי ההעסקה, השכר והבטיחות של העובדים תחתיו, וגם אחרי שהבנייה מסתיימת תפקידו אינו נגמר – הקבלן צריך להיות זמין לכם גם במשך מספר שנים לאחר סיום הבנייה, בהתאם לחוזה, ולטפל בליקויים שהתגלו לאורך הזמן או אף שנוצרו בשל מפגעים כאלה ואחרים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat