לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן ספרינקלרים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלני ספרינקלרים העובדים בפריסה ארצית!

   גם אתם מחפשים קבלני ספרינקלרים מומלצים? הגעתם אל המקום הנכון! חברת "המשפצים בישראל" שולחת אליכם את הקבלנים המנוסים והמיומנים ביותר בעבודות עם ספרינקלרים. קבלן ספרינקלרים מעניק שירות באמצעות מערכת מתזי מים שהתכלית שלה היא להעניק מענה בשעת חירום בדמות כיבוי איש בצורה אוטומטית. המערכת מבוססת על רשת של צינורות שמספקות מים למתזים. באופן זה, בשעת חירום עם התפרצות שריפה, ניתן להשתלט במהירות על האש.

   שירות בפריסה ארצית רחבה
   אפשרות לבצע בדיקת תקופתית לספרינקלרים
   תכנון מערכות ספרינקלרים מתקדמות למבני תעשייה
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   קבלן להתקנה ובדיקת ספרינקלרים

   התקנת ספרינקלרים בבניין משרדים

   קבלן לתכנון מערכות ספרינקלרים ממליץ על התקנתם של הספרינקלרים גם במרחב הציבורי וגם במרחב הפרטי. כך, ניתן לראות את המעכת מותקנת גם במסדרונות של בתי מגורים, בתי ספר, מועדוני כושר, מרכזי קניות ועוד. לצד שילוב המערכת במסדרונות, חשוב להתקין אותה גם בחדרי מדרגות ואזורים לוגיסטיים – בדגש על מחסנים המאחסנים חומרים מסוכנים. דרכנו ניתן לעבוד עם מיטב הקבלנים, לרבות קבלן להתקנת ספרינקלרים נסתרים וקבלן המתקין מערכת ספרינקלרים יבשה.

   קבלן ספרינקלרים בצפון ובכל אזור אחר בארץ!

   העבודה דרכנו מתבצעת בפריסה ארצית, כך שנוכל לשלוח מטעמנו גם קבלן ספרינקלרים בדרום בהתאם לאזור בו תרצו לשלב את המערכת. שימו לב כי מערכת הספרינקלרים הנסתרת פועלת על אותו המנגנון, כאשר מה שמבדיל אותה הוא האפשרות שלכם להסתיר אותה במעטפת דקורטיבית. דעו כי בשעת חירום, היא מעניקה הגנה אידיאלית המונעת את התפשטות האש.

   בדיקת ספרינקלרים ע"י קבלן

   קבלן ספרינקלרים במרכז מבצע לא רק התקנות של המערכת, אלא גם בדיקה שהתכלית שלה היא לוודא את תקינותה של המערכת. הבדיקה מתבצעת אך ורק על ידי קבלן מנוסה שעבר הכשרה המאפשרת לו לבצע בדיקה מעמיקה, קפדנית ויסודית למערכת (הבדיקה לרוב מתבצעת אחרי שיפוץ בניין מגורים או מבנה תעשייה). כל כמה זמן צריך לבצע בדיקה? ההמלצה היא לעשות את הבדיקות על פי התדירות הבאה: בדיקה ראשונה לאחר כשבוע, בדיקה לאחר חודש, בדיקת רבעון, בדיקה לאחר חצי שנה ולאחר מכן בדיקה אחת לשנה.

   קבלן ספרינקלרים לדירה חדשה: עד כמה העבודה יעילה?

   המערכת הינה מערכת יעילה שמומלץ מאד לשלב אותה. על מנת ליהנות מהמערכת והיתרונות שלה, חשוב לדאג לאספקת מים זמינה ותקינה וגלאים תקינים. לפני ההתקנה נעניק לכם ייעוץ שהתכלית שלו לוודא את מאפייני המבנה והיעילות של המערכת בהתאם למבנה המיועד ורמת הסיכון בו.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat