לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן פינוי פסולת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   צריכים לסלק פסולת מאזורכם? קבלני פינוי הפסולת יעשו את העבודה

   בעת ביצועם של פרויקטים שונים – בין אם זה בנייתו של מבנה כזה או אחר, בין אם שיפוץ בניין מגורים ובין אם גיזום כללי של גינת הבית – סביר להניח כי תצטבר באתרכם כמות גדולה מאוד של פסולת, שעלולה להפריע לאנשי המקצוע הפועלים בשירותכם לבצע את עבודתם באופן שוטף וללא התעסקויות מיותרות. בנוסף לכך, ישנם במדינת ישראל תקנות וחוקים מחמירים האוסרים על צבירתה של פסולת בשטחים החשופים לציבור, ואלו מחייבים את הגורם האחראי לה לקחת אחריות על פינויה באופן מוסדר וכקבוע כחוק. בעל המקצוע שיעזור לכם – כמובילי פרויקטים שונים – לעמוד בחובה החשובה של פינוי הפסולת מאתרכם באופן היעיל, המהיר והנכון ביותר הוא קבלן פינוי פסולת, אותו אנו בפורטל “המשפצים בישראל” נוכל לספק לכם. כדי להבין מי הוא בדיוק איש מקצוע זה, כיצד הוא מבצע את תפקידו וכמה עולה פינוי פסולת, הכנו עבורכם את המאמר הבא שייתן בידיכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא.

   קבלן פינוי פסולת מבניין או בית פרטי
   מחירים נוחים לפונים דרך האתר
   פינוי פסולת באמצעות מכולות
   שירות בפריסה ארצית רחבה: מרכז, צפון ודרום

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   קבלן פינוי פסולת

   מהו תפקידו של קבלן פינוי פסולת בניין וכיצד הוא עובד?

   אחד האספקטים המרכזיים בהם עוסק קבלן פינוי פסולת הוא בפעולת פינויה של פסולת מפרויקטים בתחום הבנייה, המהווים מוקד המייצר לרוב כמויות אדירות של פסולת, מראשית התהליך ועד סופו. כדי לפנות פסולת זו, קבלן הפינוי ידאג קודם כל לעזור לכם לרכז את הפסולת בפרויקט שלכם – זאת בעזרת הספקתם של שרוולי פלסטיק, המסייעים בהעברת הפסולת מכל מקום באתרכם ישירות אל המכולות המיועדות לאיסופה. קבלן איסוף הפסולת של “המשפצים בישראל” יוכל לספק לכם מגוון שרוולים עמידים, חזקים ובטוחים, המתאימים במידותיהם לפרויקט שלכם ועומדים בתקני הבטיחות האירופאיים.

   בנוסף דואג קבלן פינוי פסולת בניין לספק לכם עגלות איסוף ומכולות אליהן יתרכזו סוגי הפסולת השונים, ובכל שלב בפרויקט שבו תצטבר ותערם כמות מספקת של אשפה, יפעל הקבלן לפינוי הפסולת במכולות, בעזרת צי המשאיות בפריסה ארצית שאנו ב”המשפצים בישראל” מעמידים לרשותו. בסופו של התהליך, הקבלן דואג כי הפסולת מן הפרויקט שלכם תפונה אל אתרי מחזור והטמנה מורשים ומוכרים על ידי המדינה, כשכל מכולה נשלחת בהוראתו לאתר אחר, על פי החומרים מהם עשויה הפסולת המצויה בה: פלסטיק, ברזל, מתכת ועוד.

   שימו לב שפינויים של חומרי בנייה מסוכנים ורעילים, כדוגמת אסבסט – שבנוגע אליו ישנם תקנות מחמירות ומחייבות של המשרד לאיכות הסביבה – דורש מיומנות גבוהה, הבנה באופן הפינוי הנדרש וותק במקצוע; לכן במקרים שכאלו פנו אלינו, ואנו מתחייבים להפנותכם לקבלן פינוי אסבסט מומלץ.

   שירותי פינוי פסולת נוספים

   בנוסף לקבלן העוסק בפינוי פסולת בניין, באפשרותנו לספק לכם פתרון גם בכל הנוגע לפרויקטים הכוללים הצטברות של גזם ופסולת גינה למיניה, כשתוכלו לשכור דרכנו את שירותיו של קבלן פינוי גזם, שיסייע לכם בהיפטרות מהירה וקלה מן השאריות הבלתי רצויות. לפרויקטי שיפוצים ביתיים למיניהם ולאיסופה והובלתה של פסולת ביתית שנערמה, יש ברשתונו להעמיד עבורכם קבלן איסוף פסולת ביתית, שיספק עבורכם שירות במקרים אלו.

   כמה עולה פינוי פסולת?

   ברור לנו כי גם שאלת עלות הזמנת קבלן פינוי הפסולת ומחיר העבודה הכוללת הוא שיקול שאתם לוקחים בחשבון וצריך לתת עליו את הדעת. יש לציין כי המחיר הכללי שתשלמו הוא כמובן פועל יוצא של היקף ונפח השיפוץ שיש לבצע בעזרת קבלן שיפוצים אמין, אך אם נפרוט לפרטים את מרכיביו השונים של פרויקט פינוי פסולת סטנדרטי, נוכל לסכם זו כך:

    עלות השכרת שרוול לריכוז הפסולת: בין 150 ל-250 ₪ ביום.
    עלות השכרת מכולה לאיסוף הפסולת: בין 650 ל-2,400 ₪ ביום (בתלות בגודל המכולה).
    עלות פינוי פסולת במכולות: בין 70 ל-100 ₪ לכל קוב פסולת שיפונה מן האתר.

   כמובן שהמחירים בהם נקבו כאן הם מחירים כלליים והעלויות משתנות כאמור מפרויקט לפרויקט. אנו ב”המשפצים בישראל” מתחייבים בפניכם לבחון באופן פרטני ומדוקדק את כל צרכי פינוי הפסולת שלכם, ולהציע לכם הצעת מחיר מקצועית, הוגנת, ומשתלמת בהחלט.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat