לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף סלון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הדגשים לריצוף הסלון שלכם

   "המשפצים בישראל" הופכים עבורכם גם למרצפים בישראל! הרצפים שלנו מבצעים עבודות ריצוף עם כל סוגי האריחים: גרניט פורלצן, שיש אמיתי, אבן, עץ ודמוי פרקט. אם אתם מעוניינים להחליף את הריצוף ואין לכם כעת כל השראה, נוכל להציג בפניכם תמונות של ריצוף סלון שיוכלו לתת לכם רעיונות. ריצוף סלון קטן או ריצוף של סלון גדול יותר, מתבצעים על ידי מיטב הרצפים איתם אנחנו עובדים!

   מרצפים את הסלון ובזול!
   החל מ-70 ש"ח למטר
   ריצף קרמיקה/גרניט פורצלן/דמוי פרקט בסלון
   פירוק ריצוף ישן והנחת ריצוף חדש בסלון
   אפשרות לבצע הדבקת ריצוף בחלל הסלון

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף סלון בגרניט פורצלן

   ריצוף 80*80 גרניט פורצלן בסלון

   ריצוף מטבח וסלון רק עם אריחים עם יכולת ספיגה נמוכה

   בעוד ישנם חדרים בהם תרצו לרצף את הבית ולא תהיה כל חשיבות ליכולת הספיגה של האריחים, ישנם חללים מרכזיים כמו סלון ומטבח שחשוב מאד לבחור את האריחים לריצוף בהם על פי יכולת הספיגה. מטבח וסלון הם חדרים מרכזיים, כך שבפועל הם החדרים בהם נמצאים יותר אנשים, יש בהם תנועה גדולה יותר והסבירות שיפלו עליהם מזון או משקאות הינה גבוהה.

   תאונות שכאלו יכולות להוליד כתמים שלא יורדים כל כך בקלות, ולעתים לא יורדים בכלל. לכן, בחרו תמיד באריחים שיכולת הספיגה שלהם נמוכה – מה שאומר שכתמים כמו כתמי מזון, שתיה, צבעים או בוץ לא יכתימו את האריחים שלכם. בעת שיהיו לכם אריחים מלוכלכים שתרצו להחליף, יהיה צורך לפרק אריחים ולהדביק אותם מחדש.

   מה משפיע על עלות ריצוף סלון?

   כשאתם בוחרים לרצף מחדש את הסלון שלכם, עליכם לקחת בחשבון שני פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי: המחיר של האריחים שבחרתם והמחיר של העבודה שבוצעה אצלכם. בכל הקשור לאריחים, מחיר למטר של ריצוף סלון משתנה בהתאם לסוגם, כאשר מה שמשפיע על המחיר הוא העמידות שלהם, הסוג שלהם ויכולת הספיגה שלהם.

   בכל הקשור לעבודה של ריצוף סלון ומטבח, ישנו הבדל במחיר בין עבודה המתבצעת בשיטה של פירוק והרכבה, ובין שיטה של הדבקת ריצוף לסלון. הדבקות של ריצוף זולות יותר מאחר ולא נדרשת כל עבודה של פירוק ריצוף קיים ופינוי פסולת, אלא הדבקה בלבד שיכולה להסתיים ביום עבודה בלבד. כן חשוב לדעת כי ככל שהאריחים שתבחרו יהיו קטנים יותר, כך עלות העבודה נוסקת שכן נדרשת עבודה קפדנית ומדויקת יותר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat