לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף על בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המדריך השלם לריצוף על בטון

   “המשפצים בישראל” עובדים עם מיטב המרצפים בישראל המבצעים גם עבודות של ריצוף על בטון! כל עבודה של ריצוף מצריכה מאיתנו להשתמש בחומרים שונים, להכין את התשתית בצורה שונה ולבצע את העבודה באופן שונה. תוהים איך מרצפים על בטון? לפניכם המדריך המקוצר. העבודה המלאה? עלינו!

   עבודת ריצוף על משטח בטון במחירים מעולים!
   ריצוף על גבי יציקת בטון החל מ-100 ש”ח למטר
   אפשרות לבצע ריצוף חוץ וריצוף פנים על בטון
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
   ריצוף על יציקות בטון בחצר או בחניה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף על גבי משטח בטון

   מדידת ריצוף עם פלס על גבי משטח בטון

   החומרים בהם נשתמש במעמד ריצוף על יציקת בטון

   על מנת לבצע את עבודת הריצוף עבורכם, נסתייע בכמה חומרים מובילים שישרתו אותנו לאורך כל העבודה. החומרים הנדרשים הינם חול ים, מלט, מים, פטיש גומי, פלס וקורות עץ. כמו כן, ישנם דגשים חשובים מאד שחשוב להקפיד עליהם על מנת להביא לתוצרים איכותיים: ראשית, נקפיד ליישר את החול ולשמור על גובה אחיד שכן הוא ישפיע על שילוב הרצפות לאחר מכן. כמו כן, השימוש במלט חייב להיות מדוד תוך ששימוש רב במלט רק גורע.

   חשוב שלא לשים מלט בצידי הבלטות לפני שלב היציקה. בנוסף, לאחר שדופקים את הבלטות, נדאג לבדוק באמצעות הפלס כי הבלטות ישרות וכי הרצפה שתתקבל בסופו של דבר תהיה ישרה. במידה ואנחנו מגלים כי הבלטות אינן ישרות, ניתן יהיה לשלב מעט חצץ על מנת להביא ליישור המשטח. לאחר מכן, חשוב מאד שלא לדרוך על הרצפה לפחות כ-12 שעות, גם במקרים בהם מבצעים ריצוף חוץ על בטון.

   הביצוע: יישום על תשתית בטון לריצוף

   לאחר שאתם מודעים היטב לדגשים החשובים, נציג בפניכם את דרך העבודה שלנו. נתחיל ביישום חול ים. לאחר מכן נכין מלט ונשים אותו על החול אך ורק במקומות בהם הולכים לשלב את הבלטות. לאחר הנחת הבלטות, נדפוק עליהן בעדינות בכדי לא לשבור אותן, עד שהן ישתלבו במקומן. את הפעולה כדאי לעשות עם פטיש גומי שמצד אחד מפעיל כוח, אך מצד שני לא פוגע חזותית בבלטות.

   ריצוף על גבי תשתית בטון

   הכנת משטח בטון לריצוף

   הדבקת קרמיקה על משטחי בטון – למה לא כדאי?

   כיום ניתן לבצע הדבקות של ריצופים, מה שחוסך בעלויות ובזמן העבודה. יחד עם זאת, על הדבקה המתבצעת על בטון אנחנו לא ממליצים ורואים בעבודה זו עבודה אינה אחראית שלא תשרת אתכם. עבודות של הדבקה ניתן ליישם אך ורק על אריחים המרוצפים על חול או שומשום בלבד. הסיבה לכך די פשוטה אך חשובה מאד: חייב להיות מצע המתפקד כשכבת הגנה או בולם זעזועים. במקרים בהם ישנן רעידות או עומסים, מי שסופג את הזעזוע במידה רבה הוא המצע – החול או השומשום, כך שעוצמת הפגיעה מתחלקת.

   מחיר ריצוף על בטון

   את מחיר העבודה יש לחלק ל-2: עלות עבור העבודה שאנו מבצעים בפועל ועוד עלות בנפרד עבור האריחים שאתם רוצים לשלב. העבודה שלנו מבוססת על מ”ר, כך שככל שהשטח בו תרצו לרצף גדול יותר, כך עלות העבודה נוסקת. עלות העבודה נעה בין 100-150 שקלים למ”ר. רכישת האריחים אותם תרצו לשלב הינה באחריותכם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat