לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף על חול

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות ריצוף על חול

   בעבודות השיפוצים הכלליות שמבצעים, חלק נכבד מתשומת הלב מוקדש לסוגיית הריצוף. בעוד ישנם אזורים בבית או במשרד שמשפצים אותם ותרומתם לנראות הכוללת מועטה, הריצוף משפיע רבות על הטון העיצובי הכללי הנוכח בחלל. “המשפצים בישראל” מעניקים חשיבות גדולה לעבודה איכותית שתתבצע אצלכם – זאת על מנת להבטיח שביעות רצון מלאה והשקעה לטווח הארוך מאד.

   מצע ריצוף על חול או על סומסום – ייעוץ בחינם!
   החל מ-80 ש”ח למ”ר
   מילוי חול לריצוף אפשרות לרצף על חצץ
   מרצפים על כל סוג של אדמה 

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף על חול

   עבודות ריצוף על משטח חול

   איך מרצפים על חול?

   ריצוף על חול רטוב? הדבר האחרון שצריך לעשות. הרצפים שיגיעו מטעמנו הם אנשי מקצוע מובילים המכירים היטב את רזי הריצוף. במידה והחול לפני הריצוף רטוב, יש להמתין להתייבשותו המלאה, או לחילופין להחליפו על מנת לא להתעכב במהלך העבודה. במידה ומרצפים על חול רטוב, מה שעלול לקרות הוא שהמים יגיעו אל השכנים שלכם – מה שמוליד בהמשך לא מעט צרות.

   ריצוף קרמיקה מעל חול מיוצב

   רבים רוצים לדעת איך לרצף על חול, כאשר זו התשובה עבור ריצוף קרמיקה על חול: ראשית, אנחנו נבצע עבודת יישור באמצעות מכבש לאדמה. לאחר מכן, נפזר שכבה של מצע גרוס בעובי ממוצע של 10 ס”מ – לעתים נשים שכבה דקה יותר ולעתים מעט עבה יותר. גם את השכבה הזו ניישר ונהדק באמצעות המכבש. השלב הבא יהיה לצקת שכבה של בטון בעובי של 10 ס”מ, לאחר מכן ניישם שכבה של חול ולסיום נבצע את עבודת הריצוף של הקרמיקה.

   היתרון הגדול של ריצוף על חול

   כשמרצפים על חול זוכים ביתרון משמעותי מאד המתקשר לעובדה שהרצפה אינה אטומה. המשמעות היא שבעת שאתם מנקים את הבית ושוטפים את הרצפה, המים יכולים לחדור אל מתחת הריצוף. יחד עם זאת, מאחר ומצע הריצוף שלכם הינו חול, מדובר על בעיה מזערית עד אפסית, זאת מאחר ואחת התכונות המובילות של החול היא יכולת הספיגה, כך שהוא לא יעביר אותם הלאה אל השכבות הבאות.

   השאלה הגדולה: ריצוף על חול או סומסום?

   רבים תוהים מה הדרך הטובה ביותר לריצוף – על חול או על סומסום? קחו בחשבון כי לסומסום ישנו חיסרון בולט הנובע מכך שהוא אינו יודע לספוג מים, כך שבמקרים בהם מים יגיעו איתו במגע, הם יכולים לחלחל על לתשתית שלכם. כמובן שמים שאינם נספגים גם אינם עוצרים בדרכם, כך שהם עלולים להופיע לבסוף ככתם של רטיבות בקומה שמתחת אצל השכנים שלכם.

   בגדול, ריצוף על סומסום רטוב מתבצע רק במקרים שאין ברירת מחדל. אנחנו נמליץ תמיד על מילוי חול לריצוף. מעבר לכך שאין ביכולתו לספוג מים וכך קשה מאד להימנע מכשלים וליקויים בהמשך, הרי שהוא גם אינו תורם בבידוד אקוסטי בניגוד לחול.

   האם ישנו חיסרון לריצוף על חול?

   אז כן, ריצוף על אדמה טומן בתוכו גם חיסרון קטן והוא כמובן הטרמיטים. אותם טרמיטים שהינם אורחים לא רצויים, יכולים לטייל להם בין הקומות ולאט להתפשט בכל הבניין שלכם. מעבר לפאן התברואתי, הרי שהם מכרסמים את משקופי העץ וגורמים לנזקים נוספים שיתורגמו גם לפגיעה חזותית וגם להוצאות כספים לטובת תיקונים. על כן, במידה ואתם הולכים על הדבקת ריצוף על חול, אנחנו נדאג לספק את החול הנקי ביותר, זאת בכדי להבטיח כי לא יצוצו הפתעות לא נעימות בהמשך.

   במידה והחלטתם ללכת על סומסום – איך לרצף על סומסום?

   כאמור, תשתית חול לריצוף הינה המומלצת יותר. יחד עם זאת, אם תחליטו לוותר על ריצוף חוץ על אדמה וללכת על סומסום, דעו כי מדובר על אבנים גרוסות קטנות מאד, שהגיעו למצב צבירה שכזה בעקבות שתי פעולות – גריסה בשילוב עם חציבה. על מנת לרצף, יש צורך שהצנרת תהיה מכוסה, במקרה הזה בסומסום, כאשר יתבצע מילוי עד לגובה הצנרת הגבוהה ביותר. לאחר מכן, תתבצע שכבה נוספת שהינה שכבת ההדבקה, ורק לאחר מכן ישולבו האריחים שלכם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat