לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים מומלצים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות ריצוף איכותיות עם רצפים מומלצים

   עבודות השיפוצים המתבצעות דרך "המשפצים בישראל" נעשות עם מיטב המשפצים בעלי הניסיון הרב ביותר בישראל! חלק בלתי נפרד מקטלוג השירותים שלנו כולל גם עבודות של ריצוף המתבצעות למגוון מטרות: תיקון רצפות שבורות ועקומות, שילוב מרצפות בדירות חדשות וחידוש ריצוף לטובת העלאת ערך הנכס. דרכנו אתם יכולים להזמין שירות של רצף מקצועי המתמחה בסוג האריחים שאותם תרצו לשלב על הרצפה שלכם.

   רצף קרמיקה ושיש בפריסה ארצית!
   רצפים מומלצים לכל סוגי הריצוף
   מחיר רצף למטר הכי זול – בהתחייבות!

   מרצפים חדרים רטובים
   ריצף מקצועי גם על גבי קירות ע"י רצפים סינים מקצועיים
   ריצוף חוץ ופנים בהתאמה אישית לכל לקוח
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   רצפים מומלצים

   רצף לקרמיקה

   עבודה עם רצף אמין מתחילה בהסכם עבודה

   רצפים מומלצים הם רצפים שמתחילים אתכם את ההתקשרות עם חוזה עבודה המוסכם על שני הצדדים. מה מטרתו של הסכם כזה ומדוע צריך לחתום עליו? המטרה היא לנסות ולמנוע מחלוקות בעתיד שעלולות לצוץ לעתים לאורך העבודה ואחרי העבודה. כשאנחנו שולחים אליכם רצף מומלץ, אנו מתחייבים לכך שתעבדו עם איש מקצוע בעל תודעת שירות גבוהה.

   בהסכם העבודה יפורטו האזורים בהם יוחלף הריצוף, באילו אריחים יתבצע הריצוף, מה מחיר למטר של רצף, מה תאריך תחילת העבודה ומה הצפי לסיום העבודה. באופן זה, גם אתם וגם הרצפים שלנו יכולים להערך לעבודה על הצד הטוב ביותר.

   החיסרון שבריצוף עם אריחים קטנים מדי

   עבודה עם רצף קרמיקה המגיע מטעמנו מבטיחה לכם עבודה איכותית וכזו שתשתלם לכם במיוחד. כך לדוגמא, יוצגו בפניכם האפשרויות השונות לביצוע העבודה, כמו גם סוגי האריחים וגודלם המומלץ. לא תמיד יודעים, אך עבודה של רצף מרצפות עם אריחים קטנים הינה יקרה יותר, ולא תמיד זו המומלצת. הסיבה? אריחים גדולים יותר מייצרים תחושה פתוחה יותר ומרווחת יותר בחלל. הגודל המומלץ הוא אריחים שגודלם 60 ס"מ, בזמן שהאריחים הפחות מומלצים הינם האריחים בגודל של בין 30 ועד 45 ס"מ. אריחים קטנים יוצרים תחושה צפופה, בעוד אריחים גדולים יוצרים אשליה של חלל גדול יותר.

   רצף להדבקת קרמיקה – למה גם לכם כדאי להזמין רצפים דרכנו?

   רבים בוחרים לעבוד עם רצף קרמיקה מומלץ, ולא במקרה. האריחים המלאכותיים בדמות הקרמיקה מגיעים בסוגים שונים, כאשר זה המוכר לרבים הוא הגרניט פורצלן. מחיר של רצף קרמיקה משתנה בהתאם להיקף העבודה, כאשר האריחים בעצמם נעים בין 70 שקלים למ"ר ומגיעים עד כ-500 שקלים למ"ר. הריצוף המתקבל בסופו של דבר הינו ריצוף חזק מאד, שדרגת השחיקה שלו גבוהה והוא בעל יכולת ספיגה נמוכה. במידה רבה – כל מה שיכולתם לבקש מהריצוף שלכם. כמו כן, הריצוף יכול להתבצע באמצעות שיטת הדבקה – שיטה שחוסכת לכם המון עבודה והמון לכלוך מיותר.

   רצף מקצועי

   רצף להדבקת קרמיקה

   רמת השחיקה של אריחי גרניט הפורצלן

   כאמור, אחד היתרונות של אריחי הגרניט פורצלן הוא העמידות הרבה והשחיקה האיטית. שימו לב כי יתרון זה רלוונטי בעיקר לגרניט פורצלן, אך גם לכל אריחי הקרמיקה. ככל שהאריחים שלכם עמידים יותר, כך פוחת הסיכוי שיצוצו כשלים וליקויים שונים בדמות סדקים או כתמים על הרצפות. המשמעות? פחות הוצאות עתידיות בדמות החלפת הרצפות שלכם.

   על שיש וריצוף טבעי

   רצף שיש הוא רצף שתחום ההתמחות שלו הוא השיש. בעוד ישנם אריחים המיוצרים בתהליך תעשייתי כמו הגרניט פורצלן, אריחי האבן הינם טבעיים ומגיעים ישירות מהאדמה. בכל הקשור לנראות המתקבלת, הרי שהיא ייחודית ויוקרתית מאד. יחד עם זאת, אלו מכם המעוניינים לעבוד עם רצף זול יגלו כי האבן הטבעית היא היקרה ביותר, כאשר המחיר לאריחים בלבד יכול להגיע לכ-1000 שקלים למ"ר.

   כמו כן, אלו המעוניינים לעבוד עם רצף בריקים יכולים גם כן ליהנות מבריקים טבעיים המגיעים מפירוק. גם אריחים אלו יקרים יותר בהשוואה לבריקים המיוצרים בייצור תעשייתי.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat