לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בבת ים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות ריצוף מכל הסוגים בבית ים

   רצפים בבת ים מטעם “המשפצים בישראל” כבר עושים דרכם אליכם עם האריחים החביבים עליכם! תחום ההתמחות שלנו הינו רחב וכולל התמצאות מלאה ועבודה מדוייקת עם כל סוגי האריחים וסוגי הריצופים, לרבות דמוי פרקט, טרצו, ריצוף מבריק, לפטו ועוד. ישנם שיקולים שונים שיש לקחת בחשבון בעת שמבצעים ריצוף מרפסת בבת ים או ריצוף חצר בבת ים, ובעת שמבצעים עבודות ריצוף בבת ים בחללים פנימיים, כאשר השיקולים הם רמות הספיגה והשחיקה – אנחנו נדע להתאים את האריחים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

   רצפים בבת ים


   היתרון של הדבקת קרמיקה בבת ים

   רצפים מומלצים בבת ים מטעמנו יבצעו אצלכם את עבודת הריצוף הנדרשת על ידכם. במרבית המקרים וכל עוד ניתן ליישם זאת, יוצע לכם לבצע את עבודת הריצוף בפורמט של הדבקה, או במקרים אחרים באמצעות שיטה מעט ארוכה יותר הכוללת פירוק של הרצפות, פינוי הפסולת ושילוב של אריחים חדשים. כל עוד יהיה ניתן, רצף קרמיקה בבת ים או רצף המתמחה באריחים אחרים, ימליץ על שיטת ההדבקה שכן היא קצרה יותר וזולה יותר. עד כמה קצרה? ניתן לרצף גם ביום אחד בלבד! עד כמה זולה יותר? הוזלה המגיעה עד לכ-30% פחות בהשוואה לשיטת הפירוק.

   כמה עולה עבודת ריצוף עם רצפים בבת ים?

   סוגיית המחיר היא סוגייה שמעסיקה רבים: כמה עולה לרצף עם רצף מומלץ בבת ים? מובן כי התשובה אינה חד משמעית והיא מבוססת על בסיס כמה משתנים: ראשית, סוג האריחים. בחירת האריחים הינה קריטית בעבודת ריצוף כאשר עליכם לקחת בחשבון כי אריחים טבעיים יקרים יותר בהשוואה לאריחים תעשיתיים – כך שקרמיקה תהיה זולה יותר מאבן טבעית. דומה הדבר גם עם רצף פרקטים בבת ים: ריצוף של פרקט מעץ אמיתי יקר יותר מפרקט למינציה.

   כמו כן, מה גודל החלל אותו אתם רוצים לרצף? ככל שעבודת הריצוף נרחבת יותר (בעיקר כאשר מבצעים ריצוף חוץ), כך העלות גבוהה יותר שכן העבודה בכללותה גדולה יותר בהיקפה. משתנה נוסף שחשוב שתכירו עם עלות של רצף בבת ים הוא גודל האריחים: ככל שהאריחים קטנים יותר, כך העבודה יקרה יותר שכן נדרש דיוק רב והדבקה של יותר אריחים בשלב הריצוף.

   הפרמטרים המנחים לבחירת ריצוף דירה בבת ים

   לכל עבודת ריצוף בדירה ישנם דגשים שונים – כך עם ריצוף מדרגות בבת ים בתוך משרד וכך גם עם ריצוף חדר אמבטיה בבת ים. בהנחה והשיפוץ הבא שתרצו לעשות בבית שלכם הוא של החלפת האריחים בסלון ובחדרי השינה, כדאי שתעניקו תשומת לב לפרמטרים הבאים:

   ראשית, נראות האריחים וגודל האריחים. ישנו מגוון עצום של אריחים – החל מקרמיקה, דרך אבן טבעית ועד פרקט – כך שעליכם להבין איזה קו עיצובי תרצו לבסס בעבודת הריצוף. מעבר לכך, קחו בחשבון את גודל המרצפות ולא רק בגלל הנראות שלהן. ככל שהאריחים שלכם מתרחקים מהגודל הסטנדרטי, כך עלות העבודה נוסקת – גם בעת שמדובר על אריחים קטנים מאד וגם בעת שמדובר על אריחים גדולים מאד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat