לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בגבעתיים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחדשים את הרצפה – עבודות ריצוף בעיר גבעתיים

   עבודת ריצוף המתבצעת דרך “המשפצים בישראל” מבטיחה לכם עבודה עם רצף מומלץ בגבעתיים! לא חסרים אנשים המבצעים עבודות מזדמנות עם אריחים, אך כן חסרים אנשי מקצוע מיומנים ואמינים שיודעים איך לבצע עבודות ריצוף איכותיות. אנו מתחייבים על רצפים מומלצים בגבעתיים לכל סוג של עבודה – גם ללקוחות פרטיים בשכונת ארלוזרוב וגם לשיפוצים עסקיים נרחבים כמו במשרדים או בתיאטרון גבעתיים.

   מגוון עבודות ריצוף בדירה או בבית פרטי בגבעתיים
   התקנת ריצוף בגבעתיים מחיר למטר החל מ-90 ש”ח
   מבצעים ריצוף פנים וחוץ – כל סוגי האריחים
   הדבקת ריצוף בגבעתיים בדירה/משרד
   ריצוף קירות בגבעתיים – גם בחדרים רטובים כולל התקנת ריצוף נגד החלקה בחדר אמבטיה
   פירוק ריצוף קיים והנחת ריצוף חדש על משטח בטון או חול (שומשום)

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:  055-9380-185

   רצף קרמיקה בגבעתיים

   ריצוף בהדבקה? לא עם אבן טבעית

   עבודות ריצוף בגבעתיים מתבצעות בשני אופנים: הדרך הראשונה היא באמצעות פירוק של האריחים הקיימים ולאחר מכן שילובם של אלו החדשים, ואילו הדרך השניה היא עבודת הדבקה של האריחים החדשים על אלו הישנים. במקרים בהם ניתן, ריצוף דירה בגבעתיים או עבודה נקודתית יותר כמו ריצוף חדר אמבטיה בגבעתיים, יתבצעו בשיטת ההדבקה – כך תוכלו ליהנות מהריצוף החדש מהר יותר ובעלות נמוכה יותר.

   יחד עם זאת, לא תמיד ניתן להוציא לפועל את מלאכת הריצוף בהדבקה. הסיבה? הבחירה שלכם באבן טבעית. כל עוד אתם מעוניינים בריצוף באבן טבעית, יהיה בהכרח על רצף בגבעתיים לשבור את הרצפות הקיימות, ורק לאחר מכן לשלב את אלו החדשות מאבן.

   בחירת האריחים כמשפיעה על עלות עבודת הריצוף

   כידוע, ישנם פערים במחירים שבין עבודות ריצוף עם קרמיקה המתבצעות על ידי רצף קרמיקה בגבעתיים, ובין עבודות אחרות כמו עבודות ריצוף פרקט עם רצף פרקטים בגבעתיים או רצפים המרצפים באבן טבעית. הבחירה שלכם בסוג האריחים הינה הבחירה הקריטית ביותר בכל הקשור לעלות העבודה, זאת מאחר וכל סוג של אריחים מתומחר בעלות שונה. לדוגמא, אריחי גניט פורצלן ניתן למצוא בעלות של בין 70-90 שקלים למ”ר, בעוד הדגמים המעוצבים והייחודים יותר מגיעים לעד כ-450 שקלים למ”ר. מה קורה אם תרצו לרצף באבן טבעית? העלות יכולה להגיע לעד כ-1000 שקלים למ”ר.

   מדוע חשוב לבצע ריצוף מדרגות בגבעתיים בבניינים משותפים?

   לא משנה כלל העובדה שכל הדיירים עולים ויורדים באמצעות המעלית. חדר המדרגות הינו חלק בלתי נפרד מהבניין שלכם, כך שחשוב לטפח גם אותו עם החלפת הריצוף הקיים בריצוף איכותי. לבחירתכם מגוון רחב של אריחים. זיכרו: אריחים שבורים או עקומים יכולים להיות סכנת נפשות של ממש, בעיקר בעת שהם משולבים על מדרגות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat