לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בהוד השרון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רצפים מומלצים בעיר הוד השרון

   הרצפה בבית שלכם בעלת כוח יוצא דופן: היא יכולה להאיר את כל החלל! בעוד אריחים חדשים ומעוצבים יכולים לתרום רבות לנראות הכללית של הבית, אריחים סדוקים, שבורים ועקומים יוצרים נראות מוזנחת. חברת שיפוצים “המשפצים בישראל” שולחת אליכם רצף בהוד השרון המבצע חידוש לרצפה שלכם בכל החדרים לרבות ריצוף חדר אמבטיה בהוד השרון, ועם כל סוגי האריחים הקיימים, לרבות גרניט פורצלן, פרקטים, שיש, אבן ועוד.

   ריצוף דירה בהוד השרון במחיר שאסור לפספס
   התקנת ריצוף בהוד השרון בגינה ובמרפסת כולל אפשרות הדבקה
   החל מ-90 ש”ח למטר
   ביצוע מגוון עבודות ריצוף
   הדבקת ריצוף בהוד השרון כולל רובה
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים בהוד השרון לכל סוגי הריצוף
   פירוק ריצוף בהוד השרון כולל פינוי והנחת ריצוף חדש על משטח חול או בטון
   מרצפים את כל סוגי הריצוף: טרצו, פסיפס, גרניט פורצלן, דמוי דק, דמוי פרקט ועוד
   תיקון ריצוף שבור/רופף/מתנדנד בהוד השרון
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ריצוף קרמיקה בהוד השרון

   עבודות ריצוף בהוד השרון מבלי לפרק את האריחים!

   ריצוף דירה בהוד השרון או ריצוף מדרגות בהוד השרון לא חייב לגרום לכמויות גדולות של אבק, לעבודה הנפרסת על פני חודש ועל פינוי של פסולת. אחת האפשרויות שאנחנו מעמידים לרשותכם עם רצף קרמיקה בהוד השרון היא להשאיר את הריצוף הקיים שלכם, תוך שאנחנו נחדש את הרצפה עם הדבקת הריצוף ולא עם מנגנון של פירוק והרכבה. גרים ברמות מנחם? עבודה שכזו חוסכת לכם המון כאב ראש והמון כסף, שכן העבודה קצרה יותר ואין צורך לשלם על פינוי הפסולת. שימו לב כי במקרים שכאלו לא אחת ישנו צורך בקיצור דלת הכניסה ודלתות החדרים שכן מתווספת שכבה נוספת על האריחים הקיימים.

   רצפים מומלצים בהוד השרון ממליצים: קנו אקסטרה אריחים

   רצף פרקטים בהוד השרון מטעמנו עתיד להגיע אל הדירה שלכם בשכונת רמתיים? ההמלצה החמה הניתנת על ידי כל הרצפים שלנו היא לרכוש אקסטרה אריחים. מטבע הדברים, אריחים יכולים להישבר או להיסדק, כך שתצטרכו תיקון נקודתי על מנת לשפר את הנראות הכללית. הטעות שרבים עושים היא לא לרכוש אקסטרה אריחים, כך שבמקרה והם צריכים תיקון, הם נותרים ללא חומר לעבוד איתו. גם במקרים בהם אתם מרצפים מחדש את הסלון וגם עם מקרים של ריצוף מרפסת בהוד השרון, קנו 15% יותר אריחים.

   ריצוף חוץ בהוד השרון עם ריצוף טבעי!

   החלטתם לרצף מחדש את הגינה שלכם בבית הפרטי שבשכונת הדר? אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא הריצוף הטבעי. ריצוף שכזה הינו ריצוף שהגיע בעקבות חציבה באדמה ולא כתוצאה מייצור מתועש. הריצוף הנפוץ ביותר בסקטור זה הוא ללא ספק השיש, אך דעו כי ישנן חלופות נוספות כמו בזלת וצפחה. היתרון הגדול? המראה המרשים שלא ניתן להתחרות איתו. החיסרון? המחיר הגבוה ביחס לאריחים האחרים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat