לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בחיפה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רצפים מומלצים בעבודות ריצוף בחיפה

   רצפים בחיפה  מטעם "המשפצים בישראל" מומחים בכל סוגי הריצוף – ההדבקה או הפירוק, וכך גם בכל סוגי האריחים! כל עבודת ריצוף שאנו מבצעים מתבצעת עם רצף מומלץ בנתניה המותאם אליכם באופן אישי בהתאם לאריחים שרכשתם. כל אריחים זקוקים לטיפול אחר ובדרך למקצועיות ולתוצרים מושלמין אין קיצורי דרך! עבודות ריצוף בחיפה מתבצעות גם בחללים פנימיים וגם בחיצוניים, וגם עבור קהלים מגוונים כמו קהל פרטי ועסקי.

   רצפים בחיפה

   רצף פרקטים בחיפה עם רצפים מומלצים!

   רצפים מומלצים בחיפה כוללים גם את רצפי הפרקטים – אלו הטבעיים ואלו המתועשים המוכרים גם כפרקטי הלמינציה. ריצוף הפרקט מסתמן כיום כאחד מהריצופים הנחשקים ביותר, וניתן לראות אותו גם בבתי עסק וגם בבתים פרטיים. המשותף? הנראות החמימה והכפרית שהינה על זמנית! עם בחירתכם באריחי הפרקט, נשלח אליכם רצף בחיפה המתמחה בסוג זה של אריחים (הזמינו רצף). הפרקט מגיע בגוונים שונים בהתאם לעץ, כאשר גם ישנן קורות בגדלים שונים – כאשר ישנן קורות דקות יותר וקורות רחבות יותר. העובי משפיע על הנראות הכללית, כך שעליכם להגדיר מראש מה הקו העיצובי שאותו תרצו ליישם.

   ריצוף דירה בחיפה או כל חלל אחר עם פרקט חייב להבטיח תנאי סף: המשטח אותו מרצפים חייב להיות ישר וחלק, זאת מאחר וטיב המשטח יטיב גם על התוצר הסופי. כל עוד מדובר על ריצוף בבניינים חדשים או בדירות חדשות, אין כל בעיה שכן מדובר על תקנים מחמירים. מנגד, במידה ומדובר על דירות קיימות שפורק מהן הריצוף או שישנם אריחים קיימים, חשוב להבטיח לפני הריצוף כי מדובר על תנאים טובים ליישום הפרקט.

   רצפים בחיפה מרצפים גם עם דמוי פרקט

   ריצוף חדר אמבטיה בחיפה וגם עבודה של ריצוף מדרגות בחיפה יכולים להיות מיושמים גם עם פרקט הלמינציה. לפרקט זה ישנם יתרונות בולטים, כאשר היתרון הראשון הוא העלות – מדובר על פרקט זול יותר בהשוואה לפרקט הטבעי העשוי מעץ (אנו מבצעים גם עבודות ריצוף באמצעות ריצוף דמוי פרקט). כמו כן, מאחר ומדובר על פרקט מתועש, הרי שהוא מגיע במניפה רחבה יותר של צבעים, כך שתוכלו לשלב פרקט בצבע אפור או סגול לדוגמא. כמו כן, ישנו דגם של הפרקט המתועש המתאים לשילוב בחדר האמבט שכן הוא נגד מים – כך שתוכלו להפוך את חדר האמבטיה בבית לחמאם פרטי.

   היתרונות של ריצוף חצר בחיפה עם אבן טבעית

   החלטתם ללכת על ריצוף מרפסת בחיפה ואתם מתלבטים בין הדבקת קרמיקה בחיפה ובין שילוב של אבן טבעית? לריצוף באבן טבעית ישנם לא מעט יתרונות, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא הנראות הקלאסית, האלגנטית והיוקרתית שלא ניתן להתחרות איתה. מאחר ומדובר על אבן טבעית, מדובר על אוצרות מהטבע הנוכחים בחלקת האלוהים הפרטית שלכם. שימו לב כי בהשוואה לעבודה של רצף קרמיקה בחיפה, האבן הטבעית הינה יקרה יותר. יתרון נוסף הוא המגוון הרחב של סוגי האבן המוצעים לכם, כאשר הינם בין היתר  אוניקס, ציפחה, טרוורטין, דארמה, בזלת, קבטיה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat