לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בנתניה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ריצוף הבית, המשרד והחוץ עם רצפים בנתניה

   רצפים בנתניה מטעם “המשפצים בישראל” מבצעים את כל עבודות הריצוף הנדרשות עם כל סוגי האריחים. עבודות הריצוף שלנו רלוונטית לריצופי פנים וחוץ, כאשר אנו מבצעים את העבודות בפורמט של הדבקת קרמיקה בנתניה אך גם בשיטה של פירוק כל הריצוף ושילוב האריחים מחדש. אנו נוכל לשלוח אליכם מטעמנו רצף פרקטים בנתניה, רצף המתעסק בריצוף של אריחים טבעיים ורצף של קרמיקה. אמרתם רצף מומלץ בנתניה? אמרתם “המשפצים בישראל”!

   ריצוף בנתניה


   רצפים בנתניה מרצפים עם אבן טבעית

   כאמור, אנו מבצעים מניפה רחבה של עבודות ריצוף בנתניה, כאשר אחת העבודות הנחשקות ביותר היא עבודה של ריצוף עם אבן טבעית. לאבן הטבעית יש המון יתרונות, כאשר הסוגים בהם עושים שימוש רצפים מומלצים בנתניה מטעמנו כוללים אריחים כדוגמת מצפה, בלו סטון, קבטיה, עצמון, דארמה, סלייב, צפחה ועוד. הנראות המתקבלת מהאבן הטבעית הינה חמימה ומזמינה, כאשר ניתן באמצעות אריחים אלו לייצר קו מודרני, קו כפרי או קו עיצובי בניחוח וינטאז’. כאמור, מדובר על סוגים שונים של אבנים, אך על דרך הפקה אחת המבוססת על חציבה לגודל של 2 ס”מ.

   אם החלטתם ללכת על ריצוף דירה בנתניה באמצעות אבן טבעית או ריצוף מרפסת בנתניה, חשוב שתהיו מודעים לאחד הדברים החשובים בשלבי העבודה של ריצוף מרפסות. ישנה חשיבות גדולה מאד לכל סוגיית האיטום. הסיבה היא שהאבנים הנחצבות בישראל נחשבות לאבנים גיריות, כך שבכל הקשור ליכולות ספיגה הרי שהן סופגות ועל כן חשוב לבצע איטום באמצעות סילר. בעת שמדלגים על שלב זה ישנו חשוש כי האריחים מהאבן הטבעית ישנו את הצבע שלהם. רצף בנתניה המגיע מטעמנו ידאג ליישם שלב זה עם אריחים טבעיים. ריצוף חצר בנתניה וכל אזור אחר בבית או במשרד יכול להתבצע עם אריחים טבעיים לרבות האבן. ריצוף טבעי הוא כמובן ריצוף שמקורו בחציבה מתוך האדמה, בעוד אריחים אחרים מיוצרים באופן תעשייתי.

   עד כמה חשובה דרגת השחיקה עם ריצוף מדרגות בנתניה?

   מטבע הדברים על האריחים הנמצאים על המדרגות אתם דורכים לא מעט שכן המדרגות אלו המניידות אתכם מנקודה אחת לשניה. על כן, חשוב מאד לוודא לצד התאמת הקו העיצובי לחלל שאותו אתם רוצים לרצף את הדירה, גם להבטיח כי המרצפות בעלת דרגת שחיקה גבוהה מאד – כך שעבודת הריצוף תשרת אתכם להמון שנים הודות לחוזק של המרצפות. ככל שהריצוף יהיה חזק ועמיד יותר, כך ישנה עמידות גבוהה יותר מפני שחיקה.

   ומה לגבי יכולות הספיגה של האריחים? ריצוף באמצעות אריחי קרמיקה המתבצע עם רצף קרמיקה בנתניה, הוא כנראה זה העדיף ביותר בכל הקשור ליכולות ספיגה. כידוע, לא ניתן למנוע מקרים בהם נשפכים חומרים שונים על האריחים. על כן, בעת שאתם מתכננים ריצוף חדר אמבטיה בנתניה או ריצוף לסלון, כדאי לקחת בחשבון יכולות ספיגה נמוכות לאריחים על מנת שתבטיחו כי האריחים ישמרו על צבעם לאורך זמן.

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat