לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים בפתח תקווה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בבית או במשרד – עבודות ריצוף בעיר פתח תקווה

   מה תצטרכו לעשות בכדי לרצף את הבית או המשרד עם רצף מומלץ בפתח תקווה? פשוט להישאר כאן איתנו! "המרצפים בישראל" מומחים בכל סוגי הריצוף ובכל סוגי האריחים, ומגיעים אל כל השכונות, האזורים והמרכזים המסחריים בעיר פתח תקווה! מעוניינים לבצע עבודה של ריצוף מדרגות בפתח תקווה בחנות באזור התעשייה בסגולה? רוצים להתחדש ריצוף חדר אמבטיה בפתח תקווה בדירה בקריית אריה? אנחנו מגיעים!

   רצפים בפתח תקווה במחיר הוגן
   התקנת ריצוף בפתח תקווה על משטח חול או בטון  החל מ-90 ש”ח למטר  
   כל עבודות הריצוף  
   הדבקת ריצוף בפתח תקווה בדירה או במשרד כולל ריצוף בפרקט 
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים בפתח תקווה בגרניט פורצלן/קרמיקה 
    החלפת ריצוף ישן בחדש כולל פירוק הריצוף ופינוי  
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:   055-9380-185

   רצפים מומלצים בפתח תקווה

   ריצוף דירה בפתח תקווה

   עבודות ריצוף בפתח תקווה מתחילות עם תקציב מוגדר

   כשיגיע אליכם רצף בפתח תקווה, הדבר הראשון שיומלץ לכם לעשות הוא לעבוד עם תקציב מוגדר. המשמעות? עוד לפני שתבחרו את האריחים, את סוג העבודה ואת היקף העבודה, הגדירו מראש תקציב שתרצו לעבוד איתו. מגוון האפשרויות הינו רחב מאד, כך שללא תקציב מוגדר אתם עלולים למצוא את עצמכם חורגים גם מהתקציב וגם מהיקף העבודה שתכננתם לבצע.

   ריצוף עם יכולות ספיגה – מה כדאי לדעת?

   רצפים מומלצים בפתח תקווה הם רצפים שימליצו לכם על האריחים המתאימים ביותר בהתאם לאזור בו תרצו לרצף או להדביק את הריצוף. כך לדוגמא, דעו כי בחללים מרכזיים כמו מטבח או סלון, ההמלצה הברורה היא לבחור באריחים בעלי יכולת ספיגה נמוכה. למה הכוונה? לעתים, שלא במתכון, מגיעים במגע ישיר עם האריחים שלל לכלכולים מסוגים שונים: כאלו שהבאתם אתכם מחוץ לבית וכאלו הנוצרים בעקבות קפה שנשפך, צלחת גדושה באוכל שנפלה או צבעים של הילדים שהכתימו את הרצפה שלכם. על כן, כדאי לרצף אזורים מרכזיים בבית עם אריחים בעלי יכולת נמוכה של ספיגה.

   ניתן לבצע ריצוף דירה בפתח תקווה בהדבקה?

   רצף קרמיקה בפתח תקווה שיגיע לבחון את האזור בו תרצו לרצף את הדירה, יבחן גם את האפשרות לבצע אצלכם את עבודת הריצוף בשיטה של הדבקה. הסיבה? הוזלה משמעותית של עלויות, עבודה שאינה מלכלכת וזמני ביצוע קצרים הרבה יותר. גם רצף פרקטים בפתח תקווה יכול לבצע הדבקה של פרקט על אריחים קיימים.

   בגדול, ניתן לבצע בהדבקה בכל חלל בדירה, כאשר ישנם תנאי סף לביצוע: סוג האריחים הקיימים כיום בחלל, והאם קיימת כיום תשתית אינסטלציה ישנה שעתידים לתקן אותה בעתיד תחת הרצפות. במקרים שכאלו, לא יומלץ לבצע ריצוף בהדבקה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat