לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים ברעננה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רעננה בוחרת ברצפים מומלצים!

   עבודות ריצוף ברעננה מבצעים רק עם “המשפצים בישראל”! אנחנו מתחייבים לעבודה מקצועית, לרצפים מומלצים ולמחירים נוחים – עם ריצוף חוץ ברעננה וריצוף פנים. העבודה שאנחנו מבצעים כוללת מיומנות והיכרות מעמיקה עם כל סוגי האריחים, כך שכל הנדרש מכם הוא לרכוש את האריחים החביבים עליכם ואנחנו נבצע את עבודת הריצוף. רצף ברעננה מטעמנו מגיע אל כל השכונות בעיר, לרבות קריית וייצמן, לזר ונאות שדה, וגם אל המרכזים המסחריים כמו קניון רננים.

   הזמינו רצף קרמיקה מומלץ ברעננה מהיום להיום!
   התקנת ריצוף ברעננה על גבי משטח חול או בטון 
   החל מ-90 ש”ח למטר    
   ביצוע מגוון עבודות ריצוף
   הדבקת ריצוף ברעננה בדירה או במשרד כולל ריצוף דמוי פרקט או דק 
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים ברעננה כולל רובה
   פירוק ריצוף ישן בדירה ברעננה כולל פינוי והנחת ריצוף חדש
   מרצפים את כל סוגי הריצוף: טרצו, פסיפס, גרניט פורצלן, דמוי דק, דמוי פרקט ועוד

   תיקון ריצוף בלטות רופפות/שבורות בדירות ברעננה
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   עבודת ריצוף קרמיקה ברעננה

   רצפים מומלצים ברעננה סוגרים אתכם מחיר מראש!

   אחד הדגשים החשובים ביותר שאנו מעניקים להם תשומת לב הוא שלב הצעת המחיר. איך נוכל לתמחר את העבודה מבלי להבין את היקף העבודה הנדרשת? אנחנו לא נותנים מחירים בטלפון עבור ריצוף דירה ברעננה, אלא מתעקשים להגיע אל הדירה שלכם, להכיר אתכם ולהבין מה הציפיות שלכם מעבודת הריצוף. מיד לאחר בדיקת השטח, נעניק לכם הצעת מחיר מפורטת שבה מוזכרים החדרים בהם יוחלף הריצוף, המחיר למ”ר, אורך העבודה, תחילת העבודה ומספר הרצפים שיגיעו אליכם.

   רצף קרמיקה ברעננה מבצע גם עבודת רובה

   בחרתם לעבוד עם קבלן שיפוצים ורצף שיבצע אצלכם ריצוף חדר אמבטיה ברעננה? אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר היא ריצוף באמצעות אריחי הקרמיקה. אנחנו תמיד מציגים יתרונות וחסרונות של אריחים, כאשר החיסרון של אריחי הקרמיקה הוא העובדה שיש לבצע חיבורים בין האריחים באמצעות רובה. מדוע מדובר על חיסרון? מאחר והרובה מדגישה את הרווחים בין האריחים. שימו לב כי הרובה תהיה רלוונטית גם במעמד של ריצוף מרפסת ברעננה כל העוד האריחים הנבחרים הם מקרמיקה.

   ריצוף מדרגות ברעננה: מחדר המדרגות ועד מדרגות הבית

   לא רק הרצפה שלכם זוכה לשדרוג והתחדשות, אלא גם המדרגות בבית! בבתים רבים ישנו מפלס נוסף מלבד המפלס התחתון, כך שעבודה של החלפת הריצוף על המדרגות הינה חיונית. רצף פרקטים ברעננה הינו אפשרות אחת העומדת לרשותכם, כך שניתן לשלב פרקט למינציה או פרקט טבעי על המדרגות המובילות אל המפלס השני, על המדרגות המובילות אל עליית הגג ועל המדרגות המובילות מן  אזור המטבח אל הסלון.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat