לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רצפים תל אביב

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רצפים בתל אביב לביצוע עבודות פנים וחוץ

   ברוכים המרצפים! “המשפצים בישראל” מגיעים אל כל הרחובות בעיר תל אביב ואל כל בתי העסקים בכדי להעניק שירותי מקצועי ואיכותי של ריצוף. דרכנו תזכו לעבוד עם רצפים מומלצים בתל אביב, בעלי ניסיון מקצועי רב ותודעת שירות גבוהה. מעוניינים לעבוד עם רצף מומלץ בתל אביב שירצף עבורכם במשרד במגדל המאה? מעוניינים לחדש את החנות ב”שרונה מרקט”? רצף בתל אביב כבר בדרך אליכם!

   רצפים בתל אביב לכל עבודות הריצוף
   התקנת ריצוף בתל אביב מחיר למטר החל מ-90 ש”ח
   מבצעים את כל עבודות הריצוף 
   הדבקת ריצוף בתל אביב בדירה או במשרד כולל ריצוף בפרקט
   ריצוף וחיפוי קירות אמבטיה ושירותים בתל אביב בגרניט פורצלן/קרמיקה
    החלפת ריצוף ישן בחדש כולל פירוק הריצוף ופינוי
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:  055-9380-185

   רצפים מומלצים בתל אביב

   עבודת ריצוף 80*80 בתל אביב

   מה אומרת דרגת השחיקה על האריחים שבחרתם?

   עבודות ריצוף בתל אביב שמתבצעות דרכנו כוללות ייעוץ שתקבלו מצוות הרצפים שיעבוד אתכם. המשמעות היא שהעבודה לא תתצבע מבלי שתהיו מודעים היטב ליתרונות והחסרונות שבאריחים שבחרתם. עבודה של ריצוף דירה בתל אביב לדוגמא תתבצע בהמלצת המרצפים שיגידו לכם האם עדיף לבצע הדבקה של האריחים או החלפת ריצוף ישן, הכי חשוב להשתמש עם אריחים בעלי רמת שחיקה גבוהה. המשמעות היא שבעת שתגררו רהיטים או במקרים בהם יפלו חפצים כבדים על הרצפה, הנזק יהיה מזערי ולעתים לא יהיה כלל. ככל שדרגת השחיקה גבוהה יותר, כך אתם מבטיחים לעצמכם שקט לאורך זמן.

   ריצוף טבעי אל מול מלאכותי – מה כדאי?

   מה עוד עליכם לדעת מלבד העובדה שמומלץ לבצע עבודת ריצוף עם אריחים בעלי עמידות רבה ורק עם הרצפים מומלצים שלנו? עליכם להכיר את ההבדלים בין אריחים טבעיים ובין אריחים מלאכותיים. ריצוף טבעי הוא ריצוף המבוסס על אבן שנחצבה מהאדמה מבלי שהיא עברה תהליכים שונים. לעומת זאת, אריחים מלאכותיים הינם תוצר של יצור מכוון המגיע בשלל טקסטורות, דגמים וצבעים. כך לדוגמא, עם עבודה אל מול רצף קרמיקה בתל אביב יהיו לכם אפשרויות מגוונות הרבה יותר של ריצוף בהשוואה למרצפים עם ריצוף טבעי.

   ההבדל בין הריצוף הטבעי והמלאכותי עתיד לפגוש אתכם גם עם רצף פרקטים בתל אביב: יש לכם האפשרות לרצף עם עץ טבעי אך גם עם פרקט למינציה.

   ריצוף חוץ בתל אביב – הדגש החשוב ביותר

   אתם מעוניינים לבצע עבודת ריצוף מדרגות בתל אביב בחלקיו החיצוניים של הבית? חשוב מאד לשים לב לדגשים הבא: ראשית, חשוב שהאריחים יהיו בעלי עמידות לנזקי מזג אוויר, ובנוסף, חשוב להבטיח כי האריחים שתבחרו יהיו אנטי-החלקה. תכונה זו של אריחים רלוונטית גם במעמד ריצוף חדר אמבטיה בתל אביב, שכן בחללים רטובים ישנה סכנת החלקה ממשית.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat