לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ בית כנסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   משפצים ומחדשים את בית הכנסת

   בית הכנסת, ממש כמו הבית הפרטי שלכם, הוא מקום בו אתם נמצאים לא מעט. ישנם מתפללים המגיעים אל בית הכנסת שלוש פעמים ביום, כך שעבודת שיפוץ בית כנסת הינה חיונית וחשובה לרווחת כל המתפללים. “המשפצים בישראל” מתמחים בעבודות שיפוצים מכל הסוגים, כאשר אנו שמים דגש רב על איכות החומרים, תכנון קפדני לעבודה וצוות של אנשי מקצוע המובילים בתחומם. שיפוץ כללי בבית כנסת או שיפוץ נקודתי בחלל מסוים בבית הכנסת יכול להתבצע על ידינו במחירים נוחים.

   שיפוץ בתי כנסת כולל הכל!
   צביעת בית כנסת כולל תקרה
   עבודות חשמל ואינסטלציה בבית כנסת
   הרחבת בית כנסת ואפשרות לבצע שיפוץ חיצוני לבית הכנסת
   שיפוץ עזרת נשים בבית כנסת
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ בית כנסת קומפלט

   הצבע הלבן כצבע השלט בבית הכנסת

   צביעת בית כנסת היא העבודה הבסיסית ביותר שניתן לבצע בבתי כנסת. למרות מה שניתן לחשוב, הצבע הלבן אינו צבע קבוע, אלא שישנם גוונים גם לצבע הלבן. עם הגעתנו אליכם, נוכל להציג לכם כמה גוונים של הצבע הלבן, כאשר ההמלצה שלנו היא לבחור בצבע הלבן הכהה ביותר, ולא זה שהינו בהיר יותר. באופן זה, ניתן לעטוף את קירות בית הכנסת בגוון מעט מודרני ואלגנטי יותר, תוך שנשמרת הטהורה ותחושת הניקיון המעניק הצבע הלבן מטבעו. על מנת להבטיח כי תצאו מרוצים, נוכל להתחיל את הצביעה בחלק קטן על הקיר על מנת שתוכלו להבין את הגוון המתקבל.

   מה ניתן לעשות במסגרת שיפוץ שירותים בבית כנסת?

   חדר השירותים הוא אחד החדרים השמישים ביותר בחללים ציבוריים כמו בית הכנסת. מצד אחד, נוכל להחליף את הכלים הסניטרים בבית הכנסת שלכם, אך גם נוכל לבצע שיפוץ שירותים קומפלט ועבודות נוספות: החלפה של החיפוי על קיר השירותים, שילוב של פרקט או אריחי קרמיקה על הרצפה, החלפה של הדלת, צביעת חדר השירותים, וגם נוכל לבצע במסגרת הרחבת בית כנסת גם הרחבה של חלל השירותים. אם אל חדר זה צמוד מחסן שאין בו שימוש או אזור תפילה לא מנוצל, נוכל לתחום את חדר השירותים מחדש באמצעות עבודות גבס וכך להגדיל אותו. התוצאה של ההגדלה יכולה להיות חדר שירותים גדול יותר, או יצירת תא נוסף.

   החלפת ריצוף בבית כנסת לאריחים חדשים

   מתי כדאי להחליף ריצוף? בעת שמבצעים שיפוץ כללי שהתכלית שלו אסתטית, אך גם במקרים בהם האריחים שבורים, עקומים או שחסרים אריחים. בבית הכנסת ניתן לשלב כל אריח שתרצו, כאשר אלו היוקרתיים ביותר הם האריחים הטבעיים הכוללים גם את השיש. על מנת להוזיל עלויות, ניתן להניח את הריצוף החדש על הריצוף הקיים, מה שגם מקצר את העבודה משמעותית.

   דוחים טיפול ברטיבות ועובש בבית כנסת? זה מה שעלול לקרות

   במסגרת שיפוץ עזרת נשים בבית כנסת, נוכל לצבוע את הקירות ולחדש את נראות החלל, אך גם נוכל לטפל בכל הכשלים הפונקציונאליים. כך לדוגמא, בעת שישנה רטיבות על הקירות באזור זה. בעת שדוחים את הטיפול בעובשים ורטיבויות, עתידות להיווצר על הקיר נקודות שחורות הבולטות על הקירות הלבנים. מעבר לכך, עובשים שכאלו פוגעים בבריאות, בעיקר באזור בו ישנן נשים הריוניות. שימו לב כי נשימה של חיידקים שכאלו לא טובה לאף מתפלל או מתפללת, בדגש על ילדים ואנשים מבוגרים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat