לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירה ב 48 שעות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   48 שעות ושיפוץ אחד!

   לא אחת מה שמביא רבים לדחות את השיפוץ בבית שלהם הוא המחשבה כי שיפוצים מייצרים אי נוחות זמנית, זאת מאחר ועל מנת לבצע אותם נדרשים כמה חודשים טובים. אז מצד אחד אכן ישנם שיפוצים שעבודתם נרחבת יותר, אך גם ישנם שיפוצים שניתן לבצע במהירות! "המשפצים בישראל" עובדים מסביב לשעון עם שירות של שיפוץ דירה ב 48 שעות. אם גם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ דירה דחוף, הגעתם אל המקום הנכון!

   שיפוץ דירה SOS תוך 48 שעות
   למה אנחנו? 
   שירות בפריסה ארצית רחבה
   √  עבודות ריצוף, אינסטלציה וחשמל
   עובדים ללא הפסקה 2 צוות שמתחלפים כל 12 שעות
   שיפוץ כללים ותיקונים נקודתיים SOS 
   השיפוץ המהיר לא בא על חשבון האיכות – רמת גימור גבוהה
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירה מהיר ב 48 שעות

   שיפוץ דירה מהיר: קהל היעד

   במרבית המקרים, שיפוץ דירה קטנה ב 48 שעות הינו שיפוץ SOS שיש לבצע בעת שישנה הגבלה בזמן. באופן זה, ישנם מקרים בהם שוכרים של דירות מסיימים את חוזי השכירות שלהם ועליהם להשיב את הדירה לבעלים בדיוק כפי שהם קיבלו אותן. אם גם אתם צריכים לבצע עבודות דחופות בדירה לפני שהחוזה שלכם מסתיים, אנחנו נוכל להגיע אליכם! מה אנחנו יכולים לבצע במסגרת שיפוץ דירה קטנה ב 48 שעות? תיקוני צבע, תיקונים של רטיבויות ועובשים, צביעת כל הדירה, החלפה של אריחים שבורים ותיקוני גבס.

   שיפוץ בגבס ב 48 שעות – אילו עבודות ניתן לבצע?

   שיפוצים הנפרסים על פני יומיים הינם שיפוצים נקודתיים. שיפוץ חלקי לדירה ב 48 שעות יכול להיות גם שיפוץ באמצעות עבודות גבס: נוכל לבנות עבורכם באמצעות גבס שלל מודלים שיוכלו לשרת אתכם – החל ממדפים במרפסת השירות, יצירת אי במטבח, הנמכה למזגן, יצירת קרניזים, בנייה של קיר גבס ויצירת מחיצות. בעוד רבים סבורים כי עבודות הגבס הינן עבודות שיש לבצע על פני מספר ימים, אנחנו שמחים לשקף לכם תמונה אחרת – גם אצלכם ניתן ליישם עבודות גבס ביומיים בלבד!

   כמה עולה שיפוץ דירה ב 48 שעות?

   אתם מעוניינים בשירות של שיפוץ דירה ישנה ב 48 שעות? אנחנו לא גובים אקסטרה מחיר על השירות המהיר וחשוב לנו ליידע אתכם כי כל עבודות השיפוץ בדירה לא יבואו על חשבון האיכות. מטבע הדברים, כל עבודה מתומחרת בעלות שונה על פי סוגה: עבודת אינסטלציה, חשמל, עבודות צבע וגבס וכדומה. פירוט מהלך העבודה והמחירים יוצגו בפניכם בשלב הצעת המחיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat