לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירה לפני מכירה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מעלים את ערך הדירה עם שיפוץ לפני המכירה

   החלטתם כי הגיע הזמן למכור את הדירה האהובה שלכם? רגע לפני שאתם תולים את השלטים המודיעים על מכירת הדירה או מעבירים אותה למתווך, דעו כי עם שיפוצה אתם יכולים להעלות את הערך שלה. כיום מרבית האנשים מחפשים להיכנס אל דירות משופצות על מנת שהכניסה שלהם אל הדירה החדשה תוכל להיות קלה ולא תכלול עבודות שיפוץ המגיעות לאחר מכן. עם “המשפצים בישראל” אתם יכולים להכשיר את הדירה למכירה עם שירות של שיפוץ דירה לפני מכירה.

   לפני שמוכרים את הדירה מעלים את ערך הנכס!
   מה כולל השיפוץ?
   – ניתן לשפץ את כל הדירה קומפלט
   – אפשרות שיפוץ של חלק מחלל הדירה
   – החלפת ריצוץ בכל הבית (אפשרות הדבקה על ריצוף קיים)
   – תיקוני שפכטל וצבע בכל הדירה
   – עיצוב מחדש של הסלון וחדרי השינה
   – שבירת קירות וביצוע מחיצות גבס
   – ביצוע עבודות אינסטלציה וחשמל (כולל הוספת נקודות חשמל)
   – החלפת צנרת בכל הבית

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירה לפני מכירה

   שיפוץ בית לפני מכירה – אילו עבודות שיפוץ כדאי לעשות?

   נוכל לבצע עבורכם את כל עבודות השיפוץ הקיימות כולל שיפוץ דירה קומפלט לפני מכירת הדירה. בכדי לדעת אילו עבודות הכי מומלצות עבורכם אנחנו נגיע אל הדירה לטובת הצעת מחיר בכדי לבדוק את מצב הבית, נבין האם התשתיות בו תקינות, איך הוא נראה מבחינה חזותית ומה יוכל להעלות את הערך שלו. במידה ונגלה כי הרצפות ישנות או שבורות, נמליץ על פירוק הריצוף ושילובו של חדש. אם נגיע ונראה קירות מקולפים הסובלים מעובש, נמליץ על סיוד הדירה. שיפוץ דירה למכירה מאפשר לכם להפוך את הנכס שלכם ליותר אטרקטיבי ולמכור אותו כמה שיותר מהר גם אם מדובר על שיפוץ חלק מהדירה כמו שיפוץ חדר שירותים או מטבח. הליך של שיפוץ דירה לפני השכרה הינו די דומה כאשר המטרה היא לשדרג אותו מבחינה פונקציונאלית ועיצובית.

   לא עוזבים את הדירה בלי לוודא שביעות רצון

   שיפוץ דירה לצורך העלאת ערך הוא שיפוץ שיש לבעלי הדירה המון ציפיות ממנו. אנחנו נעשה הכל על מנת להשביע את רצונכם! רגע לפני שנסיים את כל העבודה של שיפוץ דירה ישנה לפני מכירה, נזמין אתכם אל הדירה ונקבל את המשוב שלכם. זו ההזדמנות שלכם להציף הערות או הארות ולאשר לנו שהכל בוצע על פי כל מה שסוכם במעמד הצעת המחיר והסכם העבודה. זכותכם לבקש מאיתנו תיקונים או לדרוש בפינישים אחרונים – הכל כדי שתוכלו להוציא בראש שקט את הדירה למכירה.

   מה כוללים השיפוצים לפני מכירת הדירה?

   עבודות השיפוץ שלנו כוללות את שכר העבודה של השיפוצניקים ובמרבית המקרים גם את החומרים. יחד עם זאת, שימו לב כי אם אתם מעוניינים בריצוף חדש למשל במעמד של שיפוץ דירה להשכרה או שיפוץ דירה קטנה לפני מכירה, האחריות לרכישת הרצפות החדשות תהיה עליכם. נפרט עבורכם בהסכם העבודה את כל הסעיפים השונים והרלוונים לטובת שיפוץ איכותי ומקצועי.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat