לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ ועיצוב דירה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוצים ועיצובים עם המשפצים בישראל!

   “המשפצים בישראל” לא רק משפצים את החללים החשובים לכם ביותר, אלא גם מסייעים לכם בעיצובם. ההחלטה לשפץ את הבית אינה רק לשפר את המערכות השונות בו, אלא בעיקר להפוך אותו לחלל מעוצב יותר. המומחיות שלנו היא שיפוץ ועיצוב דירה, תוך שאנו מלווים אתכם כבר משלב התוכניות ועד לביצוע בפועל.

   שיפוץ ועיצוב דירות ובתים פרטיים!
   הופכים את הישן לחדש
   למה אנחנו?
   ניסיון של 15 שנה בעיצוב ושיפוץ דירות
   עיצוב דירה תוך ניצול כל החללים בבית
   צביעה אמנותית לקירות פנים
   שדרוג מטבח והחלפת ריצוף (או הדבקה)
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ ועיצוב דירה קטנה

   שיפוץ ועיצוב הבית בזול: הגדירו תקציב

   שריקת הפתיחה לקראת עבודה של שיפוץ ועיצוב דירות קטנות היא הגדרת תקציב. המילה “שיפוצים” הינה מילה גדולה שכוללת בתוכה הרבה. על מנת שתוכלו להתמקד על העבודות הרלוונטוית אליכם, כדאי להגדיר מראש את הסכום בו תרצו לעמוד. יחד עם זאת, דעו כי לכל עבודה שלא תרצו לבצע ישנן כמה חלופות זולות יותר: כך לדוגמא עם סוגי אריחים שניתן לשלב בעבודת הריצוף, גדלי המודלים בגבס שניתן לבנות המשפיעים על המחיר הסופי וגם בחירת הכלים הסניטרים לשילוב בחדר השירותים והאמבט.

   מוגבלים בתקציב? הגדירו את החללים על פי סדר עדיפות

   עיצוב דירה קטנה 50 מטר כולל בתוכו בראש ובראשונה תכנון נכון. אם במידה ואתם מוצאים עצמכם מוגבלים בתקציב גם לאחר שבחרתם באפשרויות זולות יותר, ההמלצה שלנו היא לתעדף אזורים באמצעות יצירת סדר עדיפויות. במרבית המקרים, שיפוץ פונקציונאלי יהיה עדיף על פני זה העיצובי, שכן מדובר במרבית המקרים על שיפוצים דחופים יותר שיש לבצע. השיפוצים הפונקציונאלים הינם שיפוצים הנערכים במערכות שונות בבית שלכם לרבות מערכת המים, החשמל והאינסטלציה. שימו לב כי כשלים או ליקויים באחת המערכות יכולים להביא לפגיעה משמעותית באיכות החיים שלכם, ועל כן יש לתעדף שיפוצים מסוג זה.

   שיפוץ ועיצוב חנויות: הפכו את החנות לפונקציונאלית

   שיפוץ ועיצוב פנים בחנויות הינו שונה בהשוואה לשיפוץ ועיצוב בבתים פרטיים. גם בעת שמחליטים לשנות את נראות החנות שברשותכם על ידי מיתוג מחדש, חשוב לחשוב על פונקציונאליות בחנות. כידוע, בחנויות משרתים קהל לקוחות שחשוב שיהיה לו נוח מאד להתנהל בחנות שלכם, תוך שלכם יהיה נוח לשרת את אותו קהל. על כן, אם לדוגמא ברשותכם חנות בגדים, אנו נמליץ על יצירת תאי מדידה, יצירת דלפק לתשלום, בניית מדפים מגבס לאחסון הסחורה ובניית הכנה לסורגים מתקפלים לפתח החנות שלכם.שיפוץ ועיצוב חדר אמבטיה

   שיפוץ ועיצוב חיצוני לדירה חשוב בדיוק כמו פנים הדירה

   שיפוץ ועיצוב בית פרטי כולל בתוכו גם את החזות החיצונית של הבית ולא רק הפנימית. בתים פרטיים הם בתים שתחום אחריות השיפוץ עליהם הינו באחריותכם בלבד, זאת בשונה מבנייני מגורים ששאלת שיפוצים הינה באחריות ועד הבית. אנו ממליצים לשפץ גם את החלק החיצוני של הבית שלכם עם צביעה חיצונית לדירה. מטבע הדברים, הבתים חשופים לפגעים שונים לרבות מי הגשם ואבק, כך שגם בתים שנצבעו רק לפני מספר שנים יכולים לסבול כעת מנראות מוזנחת.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat