לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ חדר ילדים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות שיפוץ ועיצוב לחדרי הילדים

   שיפוץ חדר ילדים המתבצע על ידי “המשפצים בישראל” הוא שיפוץ שיעניק לילדים שלכם טעם מתוק של ילדות ולכם שקט לטווח הארוך. לאורך עבודות השיפוץ שלנו, אנו דוגלים בשיפוצים המשלבים את כל העולמות: גם את הפאן הפונקציונאלי שישרת את הילדים וגם את הפאן העיצובי שיהפוך את החדר שלהם לחדר שהם תמיד חלמו שיהיה להם.

   שיפוץ ועיצוב חדרי ילדים במחיר מבצע לחודש הקרוב – ייעוץ בחינם!
   מה האפשרויות לשיפוץ?
   חיפוי קירות בחדר ילדים בבריקים/בטון או שיש
   החלפת ריצוף והתקנת פרקט בחדר ילדים
   בניית מדפים מגבס
   הרחבת חדר ילדים הכולל שבירת קיר בלוקים או גבס (לעבודות הריסה לחצו כאן)

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ ועיצוב חדרי ילדים

   קונספט עיצובי על פי העדפותיו של הילד

   אז איך ניגשים אל מלאכת עיצוב חדר ילדים ונוער? ראשית, אנו דוגלים בכך שחשוב מאד לקחת בחשבון את טעמם של הילדים לאורך מלאכת עיצוב ושיפוץ החדר. זיכרו כי בסופו של דבר הילדים הם אלו שהולכים לגדול בחדר זה, כך שחשוב להפוך את החדר לכזה שיהיה עבורם חלל מלטף ועוטף.

   והנה לפניכם רעיונות עיצוב חדרי ילדים: אם לרגע נתמקד בסוגיית העיצוב, אפשרות ראשונה היא לעצב את החדר על בסיס קונספט נבחר התואם את התחביבים של הילדים. לדוגמא, אם הולכים על שיפוץ חדר ילדים בנות, ניתן לקחת אלמנט מוביל שבנות אוהבות כמו פיות או נסיכות, ולעצב את החדר על בסיס אלמנטים כאלו – החל מבחירת הטפט, דרך צבעי הפסטל שיובילו את החדר ועד קרניזים עם ספוטים של תאורה שיעניקו אפקט של קסם באוויר. לעומת זאת, שיפוץ חדר ילדים בנים יכול להיות מבוסס על אלמנטים אחרים כמו גיבורי על, ענף ספורט וכדומה.

   צביעת הקירות בגוון צבעוני – בעד או נגד?

   אחת השאלות השכיחות ביותר שאנו נשאלים היא לגבי הכדאיות או אי-הכדאיות של צביעת הקירות בצבעים צבעוניים. כל עוד הילדים שלכם הינם ילדים קטנים ולא ילדים מתבגרים, אכן כדאי לשלב צבעים בחדר וכך להפוך אותו לחדר ילדים שמח, חיוני וצבעוני. יחד עם זאת, אם הילדים נמצאים בקו התפר של גיל ההתבגרות, כדאי להשאיר את הקירות בצבע הלבן, זאת מאחר וקצב גדילתם הינו מהיר וככל שהם גדלים, כך הם נוטים לזנוח מאחור את חגיגת הצבעים. אם בכל זאת תרצו להוסיף גוון לחדר, ניתן לעשות זאת באמצעות הטפטים שהינם שכבת כיסוי מבד או נייר שמטרתה דקורטיבית.

   איך חוסכים מקום עם שיפוץ חדר ילדים תאומים?

   התאומים שלכם מתגוררים בממ”ד? יש לנו טיפ עבור שיפוץ חדר ילדים שנמצא בממד! כשמשפצים את חדר הילדים של התאומים, לא באמת עובדים כפליים – אלא צריך לבצע תכנון נכון שיעניק לכם מענה לטווח הארוך. האתגר שלנו במקרים שכאלו ובכלל כאשר מדובר על שיפוץ כללי לדירה הוא לעמוד במגבלת המקום שבחדר תוך שיהיה מענה איכותי לכל אחד מהילדים. על כן, אם המגמה היא לחסוך במקום, נמליץ על שילוב של מיטות קומותיים במקום שתי מיטות נפרדות, ויצירת פינת עבודה אחת גדולה במקום פינות בודדות המיועדות לכל ילד.

   עיצוב חדרי ילדים בסגנון כפרי – איך עושים זאת?

   שיפוץ חדר ילדים קטן בסגנון כפרי יומלץ תמיד להתבצע על בסיס אלמנטים של עץ – הרי העץ הוא זה שנותן את התחושה החיה, החמימה והעוטפת. על כן, לטובת נראות כפרית נמליץ לכם על רהיטים המבוססים על עץ מלא, תוך שכדאי לבחון את האפשרות של הדבקת ריצוף חדש במקום זה הנוכחי. מובן כי על מנת להעניק את הטון הכפרי-ייחודי נמליץ על הדבקת רצפת פרקט טבעי או פרקט למינציה המאפשר לכם לבחור מתוך מניפה נרחבת יותר של צבעים.

   שיפוץ חדר ילדים לקראת כיתה א’ – מה מוסיפים לחדר?

   הילד היקר שלכם שרק אתמול נולד עולה כבר לכיתה א’? צריך לתכנן את החדר מחדש! שיפוץ חדר ילדים בגבס במקרה הזה הוא הפתרון האידיאלי שכן ניתן לבנות פתרונות אחסון מגבס שישמשו את התלמיד הצעיר לאחסנת ספרי הלימוד, המחברות וכל החומר הלימודי. כמו כן, חשוב לדאוג לפינת עבודה שתשמש אותו בהכנת השיעורים לצד פינה שתהיה עבורו מקום אידיאלי לטיפוח התחביבים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat