לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ עסק

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ עסק – למה זה כל כל חשוב?

   “המשפצים בישראל” משפרים את נראות העסק ואת תפקוד המערכות בו. שיפוץ עסק אינו משחק ילדים, ועל מנת להאיר את העסק שלכם באור מחמיא, אנו מספקים לכם את מיטב אנשי המקצוע מכל התחומים: צבעים, אינסטלטורים, חשמלאים, רצפים ועוד. שיפוץ בתי עסק יתחיל בהגדרת תקציב ואיתור הצורך שלכם, וימשיך הלאה לביצוע עבודה איכותית, מקצועית ויסודית.

   שיפוץ בתי עסק כולל שיפוץ קומפלט לכל העסק – ייעוץ בחינם!
   – עבודות אינסטלציה ריצוף וחשמל בעסק
   – צביעה וחידוש קירות בעסק
   – החלפת ריצוף כולל פירוק ריצוף ישן 
   – שיפוץ כניסה לעסק/חנות כולל החלפת חלונות תצוגה
   – התקנת מערכות מיזוג מתקדמות לעסקים

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ קומפלט לעסק

   שיפוץ כללי לעסק בתל אביב כולל הכל

   למה חשוב לשפץ ולתחזק את העסק?

   מדוע חשוב בכלל להשקיע כסף בעבודה כמו שיפוץ עסקים? ראשית, השיפוץ תורם לחזות בית העסק. כיום ישנה תחרות בכל הענפים, כך שעל מנת להתבלט מעל השאר, יש חשיבות לעטיפה החזותית: ככל שתהיו מושכים יותר, כך תעניינו יותר. כמו כן, נראות רעננה ומחודשת יוצרת תדמית של עסק עדכני, רלוונטי ובועט – גם בפני הלקוחות שלכם וגם בפני צוות העובדים שלכם.

   בנוסף, לא אחת ישנן מערכות עם ליקויים שונים שיש צורך לתקן במהרה, או אזורים שונים בעסק הזקוקים לשיפוץ בכל הפאן הפונקציונאלי שלו. כך לדוגמא, רצפה עם מרצפות שבורות: לא רק שמדובר על פגיעה בחזות העסק, אלא שמדובר על סכנה ממשית של ממש. מקרים אחרים יכולים להיות בהם ישנה נזילה בחדר השירותים או קילוף באזור התקרה. במקרים כאלו, תיקונים ברטיבות עם תיקוני טיח בעסק בשילוב צביעה,  יחוללו שינוי גדול ומחמיא לבית העסק שלכם.

   מתי כדאי לשפץ את בית העסק?

   האם ישנה תקופה מועדפת שבה כדאי לבצע שיפוץ עסקים קטנים? התקופה המתאימה ביותר היא התקופה המתאימה לכם. יחד עם זאת, ניתן לסמן כמה תקופות שונות שיכולות להטיב עם העסק שלכם: ראשית, תקופת החגים. בתקופה זו יש המון חופשים, כך שאם תסגרו את העסק לפרק זמן זה, הנזק הכלכלי יהיה מזערי שכן בכל מקרה ישנם חופשים רבים.

   תקופה נוספת שניתן לשפץ בה היא עונת החורף. מזג האוויר הסגרירי לעתים משאיר את הלקוחות בבית בחימום, כך שעסקים רבים מדווחים על פחות תנועה, כך שכדאי להשקיע בשיפוץ בתקופה כזו ולא בעונה החמה. קחו בחשבון כי ישנן עבודות שיפוצים קטנות מאד, כך שתוכלו לבצע אותן בכל יום ולאורך כל השנה מבלי שתפקוד בית העסק יפגע. לדוגמא: החלפת ריצוף בעסק על בסיס הדבקה, יכולה להסתיים בשלושה ימים בלבד.

   תוספת בניה לעסק לא חייבת להיות עסק סבוך ויקר

   החלטתם ללכת על אפשרות של הרחבת עסק? אחת האפשרויות שאנו מציעים היא באמצעות הבנייה קלה. ניתן לתת לדוגמא מסעדות ובתי קפה: לאורך חודשי הקיץ, נהנים הסועדים מישיבה תחת כיפת השמיים במרפסת של המסעדות. מה שקורה בחורף הוא שלא ניתן עוד להושיב לקוחות ללא פתרון קירוי, כך שללא מענה איכותי, אתם עלולים להפסיד המון כסף. הפתרון שלנו? גג מאלומיניום מבודד. התקנת הגג מבוססת על בניה קלה ומפאנלים מבודדים של אלומיניום. הגג האיכותי מעניק לכם ראש שקט שכן הוא אטום מפני חדירת מים, תוך שהוא תורם בבידוד אקוסטי ותרמי. באופן זה, אתם מרחיבים את בית העסק שלכם ויכולים להושיב עוד לקוחות.

   חיפוי קירות בעסק – כל החומרים הזמינים לכם

   מי אמר שהאופציה היחידה הזמינה לקירות בית העסק שלכם היא צביעת עסק? אנחנו שמחים להציע לכם גם שלל חיפויים שונים שתוכלו לשלב על הקירות. התרומה העיצובית ניכרת ומעוררת לחיים את הקירות שלכם. ניתן לבצע חיפויים על הקיר מעץ, קרמיקה, בריקים מפירוק או בריקים חדשים, קוריאן ועוד. כך לדוגמא, במקום לצבוע את קירות השירותים בבית העסק, תוכלו לבצע שיפוץ שירותים בעסק שבבסיסו חיפוי מעוצב לקיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat