לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ תקרה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוצים נרחבים לכל סוגי התקרות

   הדבר האחרון שאתם עושים בשהות שלכם בבית או במשרד הוא להסתכל על התקרה, לכן “המשפצים בישראל” מקדישים מחשבה רבה כאשר מדובר על שיפוץ תקרה! הודות לתקרה אתם זוכים לבידוד אקוסטי ולאמצעי חלוקה שתפקידו לקרות חללים. כל עוד התקרה שלכם תקינה, סביר כי לא באמת תייחסו לה חשיבות ביום יום שלכם. מנגד, בעת שעולים בה כשלים או ליקויים שונים, אתם מיד זקוקים ליד מקצועית שתאתר את הבעיה ותפתור אותה. מומחי התקרות שלנו מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל סוגי התקרות: החל מתקרת רביץ, דרך תקרת בטון ועד שיפוץ תקרת עץ. אנחנו מטפלים ברטיבויות, בסדקים בתקרות ומבצעים גם תיקון תקרה שנפלה.

   שיפוץ תקרה כולל הכל (גם תקרה שנפלה)
   מחירים נוחים והוגנים לכל כיס
   אפשרות לבצע החלפת תקרת רביץ בבטון או בגבס
   מבצעים גם תיקון תקרת צלעות
   טיפול ברטיבות בתקרה כולל שיוף תקרה וצביעה מחדש
   איתור נזילה בתקרה בבתים פרטיים ובבית משותף
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185


   שיפוץ תקרה מגבס באמצעות שפכטל

   יש צורך בביצוע שיפוץ תקרה בסלון שעשויה מגבס? כל עוד מדובר על תיקונים קטנים שאינם משמעותיים, העבודה הנדרשת בסך הכל היא מריחת שפכטל אמריקאי באמצעות מרית. המריחה תיושם על האזורים בהם יש צורך בתיקון תוך שיש להמתין עד לייבוש מלא. גם במקרים בהם החורים בתקרה קטנים, ישנה סבירות גבוהה שהשפכטל ישקע אל החורים, אך שימו לב כי מדובר על תהליך טבעי לחלוטין. לכן, אנחנו מורחים שכבה נוספת ולעתים אף שכבה נוספת על זו השניה, כאשר המטרה היא לקבל תקרה ישרה ללא סדקים או שקעים, כך שבמידה רבה מדובר על שיפוץ תקרה עם חורים. לפני כל מריחת שכבה נוספת, אנחנו ממתינים לייבוש מלא של השכבה הנוכחית. בעת שלא ממתינים לייבוש, מה שקורה הוא שהשכבה מתפוררת וכך נוצרים להם גושים על תקרת הגבס שלכם (להצעה עבור עבודות גבס במחירים אטרקטיביים). המון פעמים נדמה כי עם כל תקלה בתקרה יש צורך במיידי בעבודה של החלפת תקרת גבס, אך כמובן שניתן לתקן את הכשלים בה ללא צורך בהחלפה.

   החלפת תקרה אקוסטית – החשיבות של התקרה

   שיפוץ תקרה אקוסטית הוא אחד מהשיפוצים הפופולאריים ביותר שאנחנו מבצעים. מדוע צריך לבצע תיקון תקרה אקוסטית? התקרה לכשעצמה היא חלק בלתי נפרד מהמערך שדואג לבידוד אקוסטי בין הקומות השונות של הבניין, או של הקומות בבית פרטי. אם גם אתם שומעים את הצעדים של השכנים שהולכים על הרצפה דרך התקרה שלכם, כנראה שיש צורך בעבודה משמעותית שיש לבצע. התקרה האקוסטית אמורה לפטור אתכם מרעשים שכאלו, כאשר הרעשים שאתם שומעים מקורם בסוג חיפוי הרצפה, בחלוקת החלל ואפילו בכמות הרהיטים שנמצאים על הרצפה. לכן, ההמלצה היא לבחור בתקרה אקוסטית.

   אם יש לכם תקלה בתקרה האקוסטית או במידה ויש לכם תקרה אחרת ואתם רוצים להחליף אותה בתקרה אקוסטית, דעו כי אתם בוחרים נכון. המטרה של התקרה הזו היא לספוג רעשים תוך שמתבצעת עבודת חסימה לרעשים שכבר הצליחו להתפשט בחלל. מעבר לכך, התקרה יכולה לשמש גם כמעין הנמכה להסתרת צנרות של חשמל ומיזוג. התקרות האקוסטיות הזמינות הן תקרות מינרליות, גבס, זכוכית ומתכת.

   תיקון תקרה אחרי רטיבות – איך זה קורה ומה צריך לעשות?

   שיפוץ תקרה בחדר שינה הופך להיות שיפוץ דחוף מאד כאשר הסיבה היא רטיבות. תיקון תקרה לאחר נזילה חייב להתבצע באופן מיידי! הדבר הראשון שצריך לעשות עם שיפוץ תקרה עם סימני רטיבות הוא לזהות את מקור הבעיה. בעת שלא מגלים את מקור הנזילה, לא באמת ניתן לטפל בתקרה וכך הטיפול בה הופך קוסמטי בלבד. על כן, נקפיד תחילה על חיפוש כשלים כמו לחות מבעד לתקרה, צבעים שהתקלפו או טיח שהתנפח על מנת שנוכל להתמקד באזורים הבעייתים. מובן כי מלבד הטיפול באזורי הנזילה, יהיה צורך גם בעבודות נוספות כמו תיקון טיח בתקרה וגם תיקון תקרה מתקלפת בעקבות הרטיבות.

   בעיית הרטיבות מולידה צורך גם בעבודת תיקון תקרה מתפוררת והיא נפוצה בעיקר בבנייני מגורים משותפים (להצעת שיפוץ בניין). איך זה קורה? מספיק שתהיה נזילה בחדר הרחצה בקומה השנייה של הבניין שתחדור אל הדירה בקומה הראשונה וכך, נוצרת לה נזילה. לרוב, הבעיה תשתקף בדמות רטיבות בלבד, אך במקרים של הזנחה תיווצר בסופו של דבר רטיבות שמצריכה טיפול מיידי. תיקון תקרה במקלחת הסובלת מרטיבות או שיפוץ תקרה עם עובש אכן שכיחים, אך שימו לב כי הרטיבות אינה נחלתם של חדרי השירותים והאמבט בלבד, אלא ניתן להבחין ברטיבויות גם בחדרי שינה וסלון, הנובעות בעקבות ריצופים שלא בוצעו כשורה.

   שיפוץ תקרה בלובי של בניין או  שיפוץ תקרה במשרד במקרים בהם הבעיה היא רטיבות יבוצעו כך: כאמור, יש לאתר תחילה את מקום הנזילה. מיד לאחר מכן, יש לעצור את הנזילה ולעתים אף יש צורך בהמתנה של מספר חודשים על מנת להביא לכך שהאזור יתייבש לחלוטין. התיקון הקוסמטי כולל ביצוע של שפכטל, כאשר לאחר מכן יש לשפשף את הקיר וליישם שכבה של מקשר צבע. לאחר מכן יבוצעו תיקוני צבע על פי דרישתכם. להצעת מחיר עבור צביעת דירה.

   לא מפתיע כי צריך לבצע שיפוץ תקרת רביץ

   צריכים עבודה של חיזוק תקרת רביץ? אנחנו מתעסקים גם בסוג זה של תקרות. תקרת הרביץ היא התקרה הידועה גם כתקרה הזולה ביותר, כך שעלתים העבודה הנדרשת עבורה היא חיזוק תקרה קיימת. מרבית האנשים שבוחרים בתקרה זו עושים זאת מאחר והמחיר שלה הוא הנוח ביותר. מהלך הבנייה של התקרה מבוסס לוחות עץ, רשת וטיח. הבעיות הנפוצות בתקרת הרביץ קשורות לעמידות, שכן היא לא תקרה חזקה והיא אינה מבוססת על בנייה חזקה ועמידה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat