לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון מרזבים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תיקונים איכותיים למרזבים

   אתם מעוניינים בשירות של תיקון מרזב בבית משותף או בבית הפרטי שלכם? “המשפצים בישראל” מומחים בשירות תיקונים למרזבים קיימים, כמו גם לשירות החלפת מרזב. אנו עובדים בטכניקה מתקדמת המאפשרת לנו לבצע עבודה יסודית מבלי שאנו יוצרים כל נזק למרזב שלכם. המשמעות? תיקון פנים צנרת מרזב ללא הרס בעזרת מצלמה! אל תזניחו את המרזבים שלכם, וזיכרו כי הם משרתים אתכם במטרה לנקז את מי הגשמים מהגג או מהפרגולה בצורה אידיאלית. בכל עת שאתם מבחינים כי המרזבים עובדים שלא כשורה, או במקרה והמרזב כבר ישן, קראו לנו! נוכל לבצע עבורכם תיקון מרזבים סדוקים וישנים במקרים אקוטים, אך נוכל גם ליישם עבודה של תחזוקה וניקיון מרזבים המומלצת בימי שגרה.

   תיקון מרזבים חיצוניים ופנימיים במחירים מדהימים!
   אפשרות החלפת מרזב חיצוני או פנימי
   מחיר הכי זול למטר מרזב
   איכות ומקצועיית ללא פשרות
   מקנים את כל סוגי המרזבים
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   תיקון מרזבים

   כידוע, ישנם שני סוגי מרזבים – הפנימיים והחיצוניים. תיקון מרזב פנימי מיועד למרזבים שהינם סמויים ונמצאים מאחורי קיר. תיקון מרזב חיצוני לעומת זאת מיועד למרזבים הנמצאים בחלקו החיצוני של הבניין או הבית הפרטי, מה שאומר שהם גם חשופים יותר לפגעי מזג אוויר שהורסים אותם, כמו גם ללכלוכים שונים שיוצרים בהם סתימה. תיקון מרזבים ללא הרס מאפשר לנו להחזיר את המרזבים לפונקציונאליות מלאה: לנקז את המים למקום מוגדר ובטוח מבלי שנוצרת הצטברות של נוזלים שיוצרת הצפות או נזקים.

   תיקון מרזבים לגגות – מתי תצטרכו את השירות?

   המטרה היא שהמרזב שלכם ישרת אתכם לכמה שיותר זמן, אך לא אחת קורה כי יש צורך בשירות החלפת מרזב פנימי או החלפת מרזב חיצוני. כל עוד יתאפשר לנו לבצע תיקון למרזב, נעשה זאת. מקרים של החלפה הינם קיצוניים יותר והם מתבצעים במקרים בהם מיצינו את אפשרויות התיקון. אז אילו בעיות שכיחות במרזבים והן אלו המצריכות את הגעת איש המקצוע אליכם?

   ראשית, סתימות. פתיחת סתימה במרזב מסתמנת כאחד מהתיקונים השכיחים ביותר שאנו מבצעים. זה קורה בעת שמצטברים עלים או חפצים שונים בתוך המרזב, מה שלא מאפשר לו לבצע את תפקידו ולנקז עבורכם את המים. כמו כן, לא אחת המרזב ממוקם במיקום שאינו נכון – מה שמצריך תיקון. מיקום לא נכון של המרזב יוצר בעיות הקשורות לזרימת המים. במקרים כאלו, תיקון אכן מספיק ולא נדרשת עבודה החלפה של מרזב.

   כמו כן, במידה והמרזב החיצוני קיבל מכה או זעזוע, סביר כי התפקוד שלו יפגע. המשמעות היא שהמים לא ינוקזו. על כן, אנו ממליצים מראש על מרזבים עמידים יותר, כך שגם במזג אוויר סוער או במקרים בהם הם יפגעו, העמידות שלהם תבוא לידי ביטוי. בנוסף, חשוב לזכור כי מרזבים יכולים להגיע למצב של בלאי ושחיקה שהינם טבעיים לחלוטין. במקרים אלו, נמליץ על החלפה ולא על תיקון נקודתי-ספציפי.

   עוד הרבה לפני תיקון צינור מרזב: טיפול מנע

   בעת שאנו מתקינים את המרזבים אצל הלקוחות שלנו כאשר אנו מבצעים בניית גגות רעפים, אנחנו בעיקר מציעים להם פתרונות מנע. המטרה: למנוע מצב בו תצטרכו תיקון או החלפה של המרזב. איך עושים זאת? עם תחזוקה נכונה. אומנם לא ניתן למנוע במאת האחוזים את הסיכוי שתצטרכו שירות של החלפה או תיקון, אך כן ניתן להפחית את הסיכויים. ראשית, אנו ממליצים על בדיקה תקופתית של המרזב על ידי נציג מטעמנו. כך, ניתן לאתר תקלות בזמן או פשוט לשלול אותן. בנוסף, חשוב להישאר עם יד על הדופק ולבקר עצמאית את המרזב אחת לשלושה חדשים: נסו להבין האם ישנם פגמים ויזואלים, האם ישנם חפצים או לכלוך שעלולים לגרום לסתימות וכדומה.

   אנו מבצעים את מניפת התיקונים הנדרשת לרבות תיקון מרזבים דולפים, תיקון מרזבים שבורים או עקומים והחלפה כללית של המרזב. עלות תיקון מרזב תינתן לאחר שנבדוק את המרזב ונתאים לו את התיקון המתאים ביותר. אנו מתחייבים על מחיר למטר של תיקון מרזבים שהינו נוח, זול ונגיש לכל כיס.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat