לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  איטום ריצוף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שחשוב לדעת על איטום של ריצוף

   “המשפצים בישראל” מבצעים את מגוון עבודות האיטום ובינהם גם איטום ריצוף פנים וחוץ, וכך גם איטום לפני ריצוף. המטרה של איטום זה היא להבטיח כי לא יחדרו מים אל תוך המבנה שלכם – הדירה או בית העסק, כאשר איטום איכותי יכול להעניק לכם שקט לשנים. יש לשים דגש על העונה בה מבצעים את האיטום, כאשר עונות יבשות מסתמנות כאלו המתאימות ביותר. בכדי לבדוק את טיב העבודה לאחר איטום מרצפות בבית ישן, לא אחת בסיומה מרטיבים את המבנה בכדי לבדוק את טיב האיטום. כן חשוב לדעת כי המבחן האמיתי של עבודת האיטום הוא תקופת החורף – בה ישנן כמויות גדולות של גשמים היורדים ברציפות. אנו מתחייבים על עבודה איכותית שלא תפתיע אתכם, כך שתזכו בחלל יבש הודות לעבודה מקצועית של איטום מעל ריצוף.

   איטום ריצוף קיים או לפני התקנה במחיר שפוי!
   ביצוע איטום ריצוף לאחר הדבקה
   איטום ריצוף חדר אמבטיה כולל איטום קרמיקה בקירות
   איטום מרצפות ישנות כולל חומרים ועבודה
   100% איטום לכל סוגי המרצפות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   איטום ריצוף

   הדגשים החשובים של איטום ריצוף מרפסת

   איטום ריצוף חוץ מוצע לכם בשלוש דרכים שונות, כאשר לכל דרך יש את הקווים המאפיינים אותה: הדרך הראשונה היא לפרק את האריחים שבמרפסת, לבצע איטום ולאחר מכן לבצע איטום מחדש עם קבלן איטום אמין. שימו לב כי למרות שכאן מדובר על עבודה מורכבת יותר, היא יסודית יותר וכך ניתן להגיע אל בעיית השורש ולפתור אותה. איטום שכזה יעניק לכם שקט לפחות לעשר שנים, כאשר החיסרון הוא מחיר העבודה שהינו גבוה יותר מאחר ונדרשת עבודה נרחבת יותר הכוללת גם את פירוק האריחים וריצוף מחדש.

   השיטה השנייה מאפשרת לכם לבצע איטום על הריצוף שכבר קיים אצלכם – איטום ריצוף לאחר הדבקה של ריצוף, כאשר לאחר מכן יתבצע ריצוף נוסף. בשיטה זו כמובן נחסכות העלויות שבפירוק האריחים ושילובם של החדשים, אך חשוב להדגיש כי השיטה לא מתאימה לכל המרפסות, בין היתר בעקבות מגבלות משקל ויציבות. במרבית המקרים, הנטייה היא לבצע שיטות איטום אחרות, למרות שקהל הלקוחות לעתים נוטה לשיטה זאת בעקבות היתרון הכלכלי. שימו לב כי הפתרון אינו תמיד איכותי, זאת מאחר ומקור הרטיבות יכול להיות תחת שכבת האריחים הראשונה – כך שמים יכולים לחלחל.

   והשיטה השלישית הזמינה לכם הינה איטום של המרצפות. בשיטה הזו משתמשים בדיסק שבאמצעותו פותחים את החריצים שבין המרצפות, ולאחר מכן ממלאים את הפתחים עם חומרי איטום ריצוף כדוגמת הרובה האקרילית או האפוקסית.

   איטום ריצוף ישן

   החשיבות של איטומים על ריצוף

   כל סוג של איטום, לרבות איטום ריצוף גג כמו גם איטום ריצוף מקלחת, הינו חיוני והכרחי. בעת שישנם מקומות החשופים למי גשמים, הם חייבים להיות אטומים ועל הצד הטוב ביותר. המון פעמים במעמד עבודת הריצוף, לא מבצעים עבודות איטום, כך שמה שקורה בסופו של דבר שאתם עלולים למצוא עצמכם עם חדירות מים. המקרים הקלאסים הם כמובן הבתים הפרטיים הנהנים מעליית גג או מרפסת במפלס השני של הבית, שדרכם חודרים מים ויוצרים רטיבויות ולאחר מכן עובשים. אל תזניחו את עבודת האיטום, לרבות איטום מרצפות טרצו!

   החשיבות של איטום רצפה לפני ריצוף

   לצד מקרים בהם מבצעים עבודת איטום ריצוף קיים, גם ישנם מקרים בהם מבצעים את האיטום לפני עבודת הריצוף. אם אתם משפצים את הדירה שלכם ומחליפים ריצוף, כדאי מאד לדאוג לעבודת האיטום כבר לפני תהליך שיפוץ דירה. קיימות מספר דרכים לבצע את האיטום – כאשר זו המוכרת ביותר היא שיטת היריעות הביטומניות שמניחים תחת הריצוף שלכם. היריעות משתלבות באמצעות דבקים מיוחדים, כאשר הן עמידות מאד לחום ולקור ולזעזועים שונים. זיכרו: לפני שילוב האריחים החדשים הבטיחו עבודת איטום! כך, אתם מבטיחים גם חלל יבש וגם חוסכים לעצמכם הוצאות גבוהות על פירוק האריחים, עבודת איטום ושילוב של אריחים חדשים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat