לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בידוד גג רעפים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שחשוב לדעת על בידוד גגות רעפים

   אחרי שהותקן אצלכם גג הרעפים ואתם נהנים מפרקטיות נהדרת ומנראות נפלאה, הדבר היחיד שיש לכם עוד לדאוג לו הינו בידוד גג רעפים קיים. גגות רעפים כיום מותקנים כעמט בכל בית צמוד קרקע בישראל, כאשר היתרונות שלהם באים לידי ביטוי עם עמידות נפלאה כלפי רטיבויות ונזילות. לרוב, אין כל צורך בעבודת איטום משמעותית תוך שגם אין צורך להחליף את הרעפים אחת לכמה שנים. בהשוואה לגגות השטוחים, רמת הבידוד של גגות אלו הינה גבוהה מאד, כאשר הם מבודדים בצורה נפלאה גם קור וגם חום. הגגנים שלנו מתמחים במניפה רחבה של עבודות בידוד, לרבות עבודה עם יריעות בידוד לגג רעפים. אנו מתחייבים על עבודה מקצועית ועל מחיר למטר של בידוד גגות רעפים שהינו נוח ומתאים לכל כיס!

   בידוד גגות רעפים לכל סוגי המבנים
   בידוד תרמי לחום וקור
   חומרים איכותיים עמידים לעשרות שנים
   בידוד גג רעפים עם תקרת רביץ, תקרת גבס או בטון
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
   055-9380-185

    

    

   מדוע צריך פתרונות בידוד לגג רעפים?

   כשהבידוד טוב, הכל טוב. כשהבידוד לא טוב? כאן מתחילות הבעיות. בעת שמתבצעת אצלכם עבודה של בידוד תרמי לגג רעפים, כמו גם עבודות של בידוד אקסוטי, אתם זוכים באיכות חיים שאין דומה לה. בעת שמתבצעת אצלכם עבודה איכותית של בידוד, אתם יכולים להיות שקטים כי הגג שלכם יאפשר ספיגה אידיאלית של הקרינה החיצונית, כך שהיא לא תחדור אל פנים הבית. התוצאה? הקלה בעומסי חום הודות להפחתת הצטברות של חום בבית. מזג האוויר הישראלי בחודשי הקיץ מאופיין בטמפרטורות גבוהות, אך בעת שאתם שוהים בבית תוכלו ליהנות מטמפרטורות נוחות יותר. ניתן ליישם את עבודת הבידוד גם כעבודת בידוד גג רעפים לאחר הבנייה, ולא בהכרח במעמד בניית גג הרעפים.

   איך נערכים לעבודת בידוד הגג?

   האידיאל הוא לתכנן את עבודת הבידוד עוד לפני יישום גג הרעפים – כבר בשלבי תכנון השלד ובמקרים בהם יש צורך לבצע תיקון גגות רעפים או החלפה של חלק מהם סביר שיחוזק הבידוד. הסיבה היא שבאופן זה ניתן ליישם את שכבות הבידוד על השטחים המיועדים, כאשר רק לאחר מכן מיישמים את עבודת גג הרעפים. במידה ותרצו לבצע עבודת בידוד לאחר התקנת הגג, יהיה ניתן לעשות זאת עם מגוון סוגי בידוד לגג רעפים, כאשר לא אחת העבודה הנדרשת היא להסיר את הגג הקיים ולשלב את שכבות הבידוד.

   בידוד רעפים – אילו סוגים קיימים?

   ישנו מגוון רחב של סוגי איטום אפשריים שנבחנים ע”י קבלן איטום, כאשר לפני בחירת סוג האיטום נבחן גם את השטח בו עתידים לשלב את הבידוד. ישנן עבודות של בידוד גג רעפים צמר סלעים, כמו גם בידוד גגות רעפים בעזרת פוליסטירן מוקצף (קלקר). במרבית המקרים, עבודת הבידוד מתבצעת על ידי יריעות BTI. היריעות משתלבות יחד עם פלטות הנקראות OSB. לפני כל עבודת בידוד אנו מגיעים אליכם, בוחנים את השטח ובוחרים את שיטת הבידוד המתאימה והנכונה ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

   הבידוד מתבצע באופן הבא: אנו מניחים את שכבות האיטום, כאשר מיד לאחר מכן אנו משלבים את יריעיות הבידוד. התפקיד של היריעות הוא גם להעביר אוויר, אך הן גם מונעות חדירה של מים במקרים בהם רעפים נסדקו או נשברו. ישנם כמה חומרי איטום נחשבים, כאשר אחד החומרים האיכותיים והשמישים ביותר הינו חומר ה-BTI. חומר זה מבוסס על צמר גפן המצופה בשכבות אלומיניום. עם בידוד שכזה, אתם יכולים ליהנות גם מבידוד בחורף וגם מהאפשרות של בידוד גג רעפים מחום בקיץ.

   בידוד גג רעפים עם תקרת רביץ הופך אתכם ירוקים!

   סביר כי זה הדבר האחרון שתחשבו עליו, אך עבודת הבידוד שנבצע אצלכם הופכת אתכם במידה רבה לירוקים ולכאלו שתורמים לסביבה. איך זה בדיוק קורה? בעת שאתם נהנים מבידוד איכותי, התלות שלכם באנרגיה חשמלית פוחתת! כשיהיה לכם נעים בחורף ובקיץ בכותלי הבית שלכם, לא באמת תהיו זקוקים לצריכה גבוהה של אנרגיה. שכבת בידוד תרמית-איכותית גורמת לכם לצרוך פחות חשמל, וכך גם אתם מזהמים פחות את כדור הארץ.

   על מנת ליהנות מבידוד איכותי, לרבות בידוד גג רעפים דגם פולינום, יש להבטיח כי הבידוד שבוצע אצלכם בעבר עדיין רלוונטי. אם בוצע אצלכם בידוד לפני כמה שנים, כדאי לקרוא לאיש מקצוע לביקורת תקופתית בכדי לוודא את איכות העבודה. חומרים מבודדים שאינם די איכותיים לא מספקים את העבודה, כך שלמרות עבודת הבידוד שבוצעה לכאורה, אתם עתידים למצוא עצמכם צורכים את אותן כמויות חשמל – מה שלא מעניק לכם את היתרון הכלכלי וגם לא התרומה לכדור הארץ.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat