לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית חדר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מוסיפים עוד חדר לבית בעלות משתלמת!

   “המשפצים בישראל” מזמינים אתכם להרחיב את חלקת האלוהים שלכם עם שירות של בניית חדרים נוספים בבית! אנחנו מבצעים את מיטב העבודות – גם בשיטה הקונבנציונאלית וגם בשיטת הבניה הקלה המבוססת על מבנים מוכנים מראש, או על בניות המבוססות על עץ ואלומיניום. בניית תוספת חדר דרכנו כוללת איתור צורך, הכנת סקיצות והוצאת העבודה לפועל. אנחנו משרתים אנשים פרטיים וגם מפעלים עם בניית חדרים נקיים.

   בניית חדר נוסף בבית כולל הכל!
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   בניית חדר כולל שבירת קירות, חשמל וגימורים
   אפשרות בניית חדר בשיטת הבניה הקלה
   ניתן לבצע בידוד אקוסטי לחדרי מוזיקה
   כמה עולה לבנות חדר נוסף? דברו איתנו מבטיחים להוזיל עלויות!

   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   בניית חדר נוסף לילדים כולל שבירת קירות ועבודות חשמל

   בניית חדר ילדים כולל עיצוב

   חדר אסור, חדר מותר: מה עליכם לדעת?

   בניית חדר נוסף בדירה לא מצריכה מכם לקבל כל אישור ספציפי. הדירה שלכם היא הדירה שלכם, כך שתוכלו לבנות בתוכה כל עוד אתם לא מחלקים את הדירה הקיימת לשתי דירות נפרדות. כל עוד העבודה הנדרשת על ידכם היא הוספה של חלל בבית על ידי שינוי מספר החדרים, תוכלו להוסיף קירות חדשים וכך לבנות עוד חדרים. יחד עם זאת, אם ברצונכם לסגור חלון בבלוקים למשל, עליכם לקבל אישור בנייה מיוחד מהרשות בה אתם גרים.

   בניית חדר נוסף ממוגן מתאים רק לשעת חירום?

   בניית חדר ממ”ד היא אחת הבניות הקלות ביותר, לא בגלל העבודה הנדרשת אלא בגלל שהרשויות כיום מעודדות רבים לבנות חדרים שכאלו בביתם. על מנת להוציא את העבודה לפועל, עליכם לקבל אישור מהדיירים החולקים אתכם את בניין המגורים כאשר נדרש רוב של כ-60% המאשרים לכם לבצע עבודת בנייה בבניין. כמו כן, האישור הניתן לכם מהרשות המקומית מתקבל בזמן קצר יחסית – תוך שלושים ימים בלבד. עבודה שכזו מבוססת על קירות בטון, דלת כפולה וחלונות ממוגנים, והחדר המתקבל יכול לשרת אתכם כחדר לכל דבר ולא רק בעת חירום.

   כל מה שחשוב להקפיד עליו עם בניית חדר שינה

   כל עוד אתם בונים חדר שעתיד להיות למגורים, חשוב לשים לב לדגשים הבאים הרלוונטיים גם עבור בניית חדר בגינה וגם עבור חדר שינה בתוך הבית. הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח חלונות התורמים גם לכניסה של אור וגם לאוורור החדר. מעבר לכך שהחלון חיוני לאיכות החיים, הרי שחדר ללא חלון לא נספר באמת כחדר במעמד של עסקת נדל”ן. על כן, אם תרצו בעתיד למכור את הנכס או להשכיר אותו, חדר ללא חלון לא יחשב במניין מספר החדרים.

   בניית חדר במרפסת – סוגרים את המרפסת, מוסיפים חדר

   כמו כן, ניתן לבנות על חשבון המרפסת הקיימת שלכם. כך, ניתן לבצע עבודות של בניית חדר עבודה או בניית חדר מזווה על חשבון המרפסת הקיימת עם סגירות מעץ או אלומיניום. באופן זה, ניתן להגדיל את השטח הקיים של הבית וליהנות ממרחבים גדולים יותר באזור הפנימי של הבית. אלו מכם המעוניינים לבנות מרפסת ולא להגדיל חלל אחר על חשבונה, יכולים לעשות זאת עם בנייה של פרגולה מעץ או אלומיניום, תוך שסוגרים אותה עם זכוכית. בניה שכזו נחשבת כבניה קלה, זאת מאחר והיא לא מבוססת על בטון.

   בניית חדר בחצר בשיטת הבניה הקלה

   אם אתם רוצים להוסיף יחידה חיצונית בצמוד לבית הפרטי שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות השיטה הקלה. לא תמיד יש צורך בשיטת העבודה הקונבנציונאלית, אלא לעתים עבודה קלה מספיקה ועונה על הצורך שלכם. היתרון הגדול הוא החיסכון בזמן ובכסף, וגם באפשרות שלכם לבצע שינויים עתידיים במידה ותרצו. בניית חדר מגבס חיצונית לבית יכולה לשמש כמגורים, כמשרד או כחדר אירוח.

   כמו כן, ניתן לבצע בניית חדר גלריה המבוססת על הליך מדויק ומתוכנן היטב על פי הצרכים שלכם. ישנה אפשרות לבנות את המבנה שלא בשטח שלכם, אלא על פי הזמנה במפעל המתמחה בבניה מסוג זה. ניתן להתאים את החדר החדש גם מבחינה ויזואלית לבית הקיים, כך שתתקבל מעטפת מחמיאה שנראית כמו המשך של הבית. מחיר בניית חדר אקוסטי שיהפוך לגלריה שלכם, לא רק שזול יותר, אלא גם תורם לכם באקוסטיקה נפלאה, בידוד תרמי ואפשרות ליהנות מהחדר החדש במהרה.

   בניית חדר ארונות קומפלט

   בניית חדר ארונות כולל התקנת מדפים

   בניית חדר בגג רעפים  – מה החוק אומר?

   בניית חדר בעליית גג קלה יותר מפעם, זאת מאחר והחוק החדש מאפשר לבנות חדר על הגג בגודל של עד 40 מ”ר. אם ברשותכם דירת גג, תוכלו ליהנות מהזכות לבצע את הרחבת הגג, אך לא לפני שתבצעו בדיקות מקדימות על ידי מהנדס שיבדוק את איכות הגג ואת האפשרויות הקיימות בו. עלות בניית חדר על הגג משתנה בהתאם לסוג הבניה שתרצו לבצע: בניה קלה או בניה קונבנציונאלית, כאשר הבניה הקלה הינה זולה יותר.

   כמה עולה לבנות חדר נוסף?

   עלות בניית חדר נוסף משתנה בהתאם למספר גורמים, ממה מושפע המחיר? המחיר עבור בניית חדר בשיטה הקונבנציונאלית משתנה מאוד בהתאם לגודל החדר ולחומרים, מומלץ להיוועץ איתנו לפני קבלת אישורים,. כך לדוגמא, אם בניית חדר בתוך מרתף הינה השירות הנדרש, העלות הכוללת תתומחר על פי גודל המרתף. דומה הדבר עם בניית חדר ארונות בתוך חדר השינה: ככל שהחדר החדש גדול יותר, כך העלות גבוהה יותר.

   שאלות נפוצות של לקוחות

   שאלה: כמה עולה לבנות חדר על הגג?
   תשובה: מחיר בניה של חדר כזה הכוללת איטום, מעטפת, צבע, אינסטלציה, ריצוף, חשמל ועוד יכולה לנוע בסכומים של בין 12000 – 30000 ש”ח לחדר יוקרתי מחולק עם שירותים בתוכו.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat