לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית חניה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הרחבה, בנייה ושיפוץ של חניה

   נדרשת מומחיות ומקצועיות רבה עבור שיפוץ ובניית חניה, שכן כל מטרת העבודה הינה לשפר את תנאי החנייה הנוכחיים ולהפוך אותם למתאימים יותר עבור הצרכים שלכם. על כן תהליך בניה חניה בבית פרטי לא מסתכם רק בהחלקת בטון לחנייה, אלא מתבצע בראש ובראשונה עם מחשבה עיקרית על הרכב שברצונכם לחנות בחנייה; כיצד לשמור עליו מוגן מפני גשם ושמש, איך לוודא שהגישה איתו לחניה תהיה נוחה וכיצד להגן עליו היטב מפני גנבים – כל אלו הם השיקולים שישפיעו על תהליך השיפוץ של החנייה שלכם, אך יש עוד דברים שצריך לדעת עבור מקרים פרטניים של שיפוץ חנייה ששייכת לבניין משותף ולשיפוץ של חניה פרטית.

   בניית חניה פרטית מקורה לרכב בבית פרטי!
   מה אנחנו מציעים?
   שיפוץ חניה גדולה או קטנה קומפלט
     הרחבת חניה של רכב אחד לחניית 2 רכבים
     קירוי מלא של החניה
     15 שנות ניסיון
     שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185בניית חניה פרטית

   מה צריך לדעת על שיפוץ חניה בבית משותף?

   אם אתם מבצעים שיפוץ חניה משותפת, תצטרכו לעיתים להתמודד מול שכנים בעלי דרישות וזכויות משלהם כמו במקרה של שיפוץ בניין מגורים. למשל, במקרה של שיפוץ תא חנייה בתוך חנייה משותפת ששייכת לבניין מגורים, יש לוודא שהחנייה אינה מפריעה לתנועה של כלי רכב או הולכי רגל. זה לאו דווקא מגביל אתכם באפשרויות הבנייה שאתם מעוניינים בהן, ועדיין ניתן לבצע בניית חניה מקורה גם במקרה שכזה, אולם יש לקבל לכך אישור מהרשות המקומית. אם אתם מעוניינים לשפץ את כל החנייה המשותפת של הבניין, עליכם להשיג אישור לכך של כל דיירי הבניין שיש להם שימוש בחנייה, ולרוב נהוג שדיירי הבניין משלמים על פי החלק היחסי שלהם באזור המשותף, על ידי הוצאת נסח טאבו.

   מה צריך לדעת על בניית חניה מקורה לרכב בבית פרטי?

   אם יש לכם כבר חנייה פרטית שברצונכם לשפץ או לבנות ואפילו להרחיב (בדקו עלויות של תוספת בניה), האפשרויות שעומדות בפניכם הן רבות ושונות בהתאם לתקציב שלכם. ישנה למשל אפשרות של בניית שער חניה רגיל או חשמלי שיוכל להגן על המכונית שלכם מפני גניבות, כשהשער החשמלי הוא כמובן היקר יותר מבין השניים. גם כאן תוכלו להעמיק עוד יותר בבחירתכם ולהחליט האם אתם רוצים שער מתרומם שנצמד לתקרה של החנייה או שער חשמלי שנע לצד על גבי מסילה. יחד עם זאת, תוכלו גם לבחור לבצע הרחבת חניה אם ברצונכם לאחסן בה רכב נוסף, וכמובן שכל אפשרויות הקירוי עומדות לרשותכם.

   בניית חנייה מקורה עם גג אלומיניום – הבחירה הנפוצה ביותר בישראל!

   בניגוד למקרים של בניית חניה מבטון, בהם יש צורך בעבודה מרובה וממושכת, בניית חניה פרטית מקורה עם גג אלומיניום הינה תהליך קצר וזול שיכול להתבצע תוך שעות בודדות. עבור יצירת חניה מקורה אנו מקבעים עמודים לרצפה עם ברגי ג’מבו, אשר מספקים עמידות לאורך שנים ואפשרות להניח יציקת בטון ומעליה ריצוף פשוט, אולם תוכלו לבחור גם בקירוי עם רגליות פלסטיק, שהקמתו תימשך אפילו פחות מחצי שעה. אם בחרתם לבנות קירות בטון לחניה שלכם, ניתן להתקין ישירות עליהם את רגליות הגג, וישנה אף אפשרות של יצירת חנייה תלויה שנתמכת רק בקיר אחד.

   מתחילים את שיפוץ החנייה כבר עכשיו!

   אל תתמהמהו ובצעו כבר עכשיו שיפוץ ובניית חניה במחיר זול ומשתלם! אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה וקבלן שיפוץ חניה מטעמנו ילווה אתכם לכל אורך התהליך, מתחילתו ועד סופו. נוכל להציג בפניכם מספר הצעות מחיר עבור עלות בניית חניה או שיפוץ של חניה, בהתאם לאפשרויות שעומדות בפניכם, ואתם תבחרו את האחת שמתאימה לכם ביותר, בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. זכרו – את חניה בונים ומשפצים רק עם המומחים של המשפצים בישראל!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat