לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית קיר בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בניית קירות בטון לפנים ולחוץ

   מעוניינים באיש מקצוע מן השורה שיבצע עבורכם עבודה של בניית קיר בטון בין חלקות? “המשפצים בישראל” הולכים על הטוב ביותר, ומבצעים עבורכם מגוון רחב של עבודות עם בטון. אנו מתמחים בבניה של קירות בטון מעוצבים, וגם מבצעים עבודות שהתכלית שלהן פרקטית יותר כמו עם בניה של קירות בטון מבודדים.

   בניית קיר בטון חוצץ פנימי או חיצוני
   החל מ-200 ש”ח למטר (עבודה וחומרים)
   אפשרות בניית קיר בטון מסביב לבית (חומה)
   בניית הקיר כולל צבע ושפכטל – מעוצב ברמת גימור גבוהה
   קיר בטון מוחלק, דקורטיבי ואדריכלי – הכל אנחנו מבצעים
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   בניית קיר בטון

   עבודות הבטון המתבצעות דרכנו עומדות בתקנים הנדרשים ומוצעות לכם במחירים נוחים השווים לכל כיס. לבטח גם אתם מדמיינים לעצמכם קירות אפורים שלא נוכח בהם כל אלמנט עיצובי. אולי בעבר קירות הבטון מילאו אך ורק תפקיד פרקטי, אך עם כל קיר שאנו בונים אצלכם אנו מקפידים על שילוב אלמנטים עיצוביים שיהפכו את הקירות למרשימים. באמצעות גימורים נכונים והבנת הקו העיצובי החביב עליכם, נוכל ליצור את השידוך המושלם בין החומר החזק ובין היופי החבוי בו.

    

   בניית קיר בטון חוצץ במטבח בין המזווה

   גם אם לא האמנתם כי יהיה ניתן לשלב קיר בטון מעוצב במטבח שלכם, אנחנו כאן כדי להוכיח אחרת. המון בעלי בתים בעבר היו מפרידים את המזווה שלהם מהמטבח באמצעות שער מפלסטיק. הודות לעבודות המתקדמות שאנו מבצעים, ניתן לחצוץ בין החללים באמצעות קיר בטון. היתרון הגדול בהשוואה לשערי פלסטיק או פתרונות אחרים, הוא שניתן להסוות לחלוטין את המזווה. בסופו של דבר המזווה הוא מעין מחסן, כך שנוכחות של קיר בטון מוחלק שיחצוץ בין החללים הינה מבורכת.

    

   הוספת קיר בטון בגינה למינוף תחושת הפרטיות שלכם

   מעבר לכך, אנו מיישמים עבודות של בניית קיר בטון חשוף גם בחצר הפרטית שלכם. בעוד ישנם בתים שבהם ישנה הפרדה באמצעות בניית גדרות, ישנם בעלי בתים שמחליטים למנף את תחושת הפרטיות שלהם. כידוע, גדר לא תמיד מרתיעה את כנופיות הפורצים והגנבים, אך דווקא חומת בטוון כן. נוכל לבצע עבודה של בניית קיר בטון דקורטיבי בחצר שלכם שגם תעניק לכם פרטיות מלאה מהשכנים, וגם תהיה כגורם הרתעה אל מול אנשים זרים שנוכחותם אינה רצויה בשטח הפרטי שלכם. גם כאן, ניתן לדבוק בכמה קווים עיצוביים, לרבות בניית קיר בטון מוחלק.

    

   בניית קיר בטון בסלון – תרומה לעיצוב הפנים

   אכן, כמעט ולא נעשה קישור בין הבטון ובין טרנדים עיצוביים. כיום, בניית קיר בטון אדריכלי מסתמנת כאחת המגמות החמות ביותר בעולם העיצוב. אם גם לכם יצא לעיין בקטלוגים המתמחים בעיצוב הבית והמשרדים, לבטח יצא לכם לראות המון חללים המעוצבים באמצעות עבודות הבטון. מדובר על גוונים המגיעים במגוון רחב של טקסטורות, כך שגם בסלון הבית שלכם – החלל המרכזי ביותר, ניתן לשלב אלמנטים של בטון. גם אם החחלטה שלכם לבנות את קיר הבטון הינה תוצר של רצון לעבודת קיר בטון לצורך בידוד, יהיה ניתן להפוך אותו לאלמנט עיצובי מוביל בבית.

    

   המרכיבים של לוחות הבטון

   עוד לפני שנגיע אליכם ליישם עבודה של בניית קירות בטון חוצצים למשרדים או לבתים, כדאי שתדעו ממה מורכבים לוחות הבטון שבהם אנו עושים שימוש בלא מעט מהעבודות שלנו. מדובר על לוחות חזקים המבוססים על סיבים, חול וצמנט. השידוך בין השילוש הקדוש הזה יוצר את החוזק והעמידות, לצד תוצרים מרהיבים ברמות גימור גבוהות מאד.

   אז כמה תעלה לכם עבודה שכזו דרכנו? כל עבודה מבוססת על היקפים אחרים ועל כן גם העלות משתנה. כך לדוגמא, עלות בניית קיר בטון תהיה שונה מעבודה של בניית קיר בלוקים מסביב לבית פרטי. על כן, נבקש לדעת מה מטרת העבודה, האם אתם זקוקים לבנייה של קירות בטון בבניין או למחיצות במשרדים וכדומה.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat