לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הגבהה למרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על הגבהה למרפסת

   מאיזו סיבה מגביהים מרפסות, איך עושים את זה, אילו אפשרויות קיימות, מה התקן של ההגבהה וכמה כל הסיפור הזה עולה? את כל התשובות תמצאו כאן לפניכם.

   המרפסת של הבית היא המקום שבו אתם אוהבים לשבת בשעות אחר הצהריים ולשתות קפה או תה תחת אור השמש החמה, אך בעוד שאתם יושבים ונחים לכם, הילדים מתרוצצים ויכולים לנסות לטפס על המעקה. כיצד ניתן למנוע אפשרות של תאונה? בעזרת הגבהת מעקה מרפסת אלומיניום, זכוכית או ברזל לאחר שלב של שיפוץ מרפסת.

   יש עוד סיבות רבות להגבהה של מרפסות, ואם אתם שוקלים זאת עבור ביתכם, אנחנו בפורטל המשפצים בישראל נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים להכיר לפני שאתם עושים את השיפוץ הזה. תוכלו כבר דרכנו להזמין גם קבלן שיפוצים לצורך העבודה בעלות זולה ומשתלמת, כשאנחנו נשווה עבורכם בין הצעות המחיר של אנשי המקצוע המומלצים ביותר בתחום ונדאג לכם לעסקה המשתלמת ביותר.

   הגבהת מעקה מרפסת – ייעוץ בחינם!
   הגבהה למרפסות החל מ-320 ש”ח למטר!
   – מגביהים את המרפסת שלכם בעזרת מעקים מברזל, זכוכית או אלומיניום
   – דואגים לבטיחות הילדים שלכם בעזרת הגבהה מקצועית
   – הגבהת מרפפסות שמש ומרפסות זכוכית
   – ניסיון רב בתחום – 15 שנים!

   הגבהת מרפסת במחיר זול

   למה בכלל צריך להגביה את מעקה המרפסת?

   הסיבה העיקרית שבגללה אנשים מגביהים מרפסות היא שמירה על בטיחות הילדים – הרי אין זה סוד שילדים אוהבים לטפס על כל מה שאפשר, וזה כולל את מעקה המרפסת. אפילו אם תדריכו את ילדיכם שלא לעשות זאת, תאונות יכולות לקרות, וכדי לשמור עליהם כמו שצריך יש צורך לבצע הגבהת מעקה מרפסת לגובה מינימלי של 120 ס”מ.

   אם יש מדרגת אבן מתחת למעקה, צריך להתחשב גם בגובה שלה ולהגביה את המעקה לגובה המומלץ מהקצה שלה ולא מהרצפה. אם אתם רוצים לוודא שהילדים שלכם בטוחים ב-100%, העדיפו גם שלא לכלול אלמנטים אופקיים במעקה המרפסת, זאת על מנת שלא יהיה לילדים על מה להניח את הרגליים כדי לטפס על המעקה.

   סיבה נוספת להגבהה של מעקה המרפסת היא לשמירה על הפרטיות או להגנה מפני השמש, כשאת שתי המטרות האלה אפשר להשיג בעזרת הגבהת מעקה מרפסת זכוכית עם זכוכית כהה. כך אנשים מבחוץ לא יכולים להסתכל לתוך המרפסת ולראות אתכם, בה בעת שאתם יכולים להסתכל החוצה בנוחות, ואם עשיתם הגבהת מרפסת שמש תקבלו יותר שעות במהלך היום שבהן יהיה לכם צל.

   איך מגביהים מרפסות ואילו אפשרויות קיימות?

   ההגבהה נעשית על גבי מעקה קיים, ולכן ישנה חשיבות גדולה לשילוב אלמנטים בצורה טבעית ככל הניתן. יש סוגים שונים של מעקים ולכל אחד מתאים פתרון אחר להגבהה, ולפניכם כמה מהדרכים שבהן ניתן להגביה סוגי מעקים שונים:

   √ אם צריך לעשות הגבהת מעקה ברזל למרפסת אפשר ליצור עבורו חיבורים חדשים וזהים לקיימים. את החיבורים יכין איש מקצוע באופן שיתאים למעקה הקיים, ותוך מחשבה על בטיחות ונוחות.

   √ במקרה של מעקה שעשוי אבן, אפשר לעשות עליו הגבהת מעקה מרפסת עם סורגים. האפשרות הזו מומלצת כל עוד ילדים לא יכולים לטפס על האבן עצמה, ואם הם אכן יכולים לטפס עליה, מומלץ לשקול לעשות הגבהה של מעקה עם נטייה פנימה – לתוך שטח המרפסת.

   √ עבור מעקה זכוכית אפשר ליצור הגבהה מזכוכית נוספת במראה זהה, מעל למעקה הקיים. איך עושים את זה? בעזרת מסלולי אלומיניום שאותם מרכיבים על מאחז היד של המעקה. את הזכוכית החדשה מחדירים למסלולים ומציבים במרווחים מינימליים של כמה מילימטרים בודדים.

   שימו לב שמעקה מזכוכית אפשר להתקין ב-3 דרכים שונות נוספות:

   מעקה מזכוכית עם מנטים – אלו הם תופסני מתכת זעירים בעלי מראה מינימליסטי שדואגים להחזיק את הזכוכית במקומה. האלמנט הזה הוא הזול ביותר.

   מעקה מזכוכית על עמודים – יוצרים עמודי נירוסטה או אלומיניום, כשהאלומיניום הוא המומלץ והזול יותר.

   מעקה מזכוכית שתול – את המעקה הזה מתקינים למעשה מאפס ולא על גבי מעקה קיים, ועבורו צריך להרים רצפות, שכן הוא מותקן תחתן.

   מה תקן הגבהה למרפסת?

   לפי תקן מעקות 1142 הגובה המינימלי של המעקה צריך להיות 105 ס”מ, ואם יש לכם מרפסת בבית ככל הנראה שזה הגובה שלה. הגובה המומלץ של הגבהה למרפסת במקרה שכזה הוא 30-35 ס”מ, כשבין כל 2 אלמנטים לא יהיה מרווח שלא יותר מ-10 ס”מ. הרוחב המינימלי של הזכוכית צריך להיות 10 ס”מ.

   אם המעקה נמצא בבניין מגורים, בית מלון או כל מבנה אחר שבו יכולים לשהות ילדים, צריך לוודא שלא יהיו רכיבים, בליטות או חללים שמאפשרים טיפוס בחלק של המעקה שנמצא בין 10-90 ס”מ מהמפלס שממנו מתחילים למדוד את גובה המעקה.

   כמה עולה להגביה את המרפסת?

   על עבודות הגבהה למרפסת מחירים משתנים לפי סוג החומר שבו בוחרים להשתמש וכן על פי העובי שלו, בעיקר במקרה של זכוכית. לפניכם מחירון הגבהת מרפסות שיעזור לכם לדעת כמה תצטרכו להשקיע בהגבהת המרפסת שלכם:

   עם מה מגביהים את המעקה עלות הגבהה למרפסת
   הגבהה עם מעקה ברזל בגובה חצי מטר 450 – 320 ₪ למטר אורך
   עמודי נירוסטה להגבהת מרפסת 450 – 360 ₪ לעמוד
   עמודי אלומיניום להגבהת מרפסת 330 – 200 ₪ לעמוד
   מעקה זכוכית בעובי 8*8 2,650 – 1,350 ₪ למ”ר
   מעקה מזכוכית בעובי 10*10 2,900 – 2,750 ₪ למ”ר
   מעקה זכוכית חלבית בעובי 8*8 2,950 – 1,710 ₪ למ”ר
   מעקה מזכוכית חלבית בעובי 10*10 3,350 – 2,050 ₪ למ”ר
   התקנת מאחז יד למעקה מזכוכית 360 – 190 ₪ למטר רץ

    

   * שימו לב שבמקרה של הגבהת מעקה מרפסת ילדים מחיר לזכוכית יהיה נמוך יותר ממה שתראו כאן במחירון, זאת משום שאין צורך בגובה של מטר שלם והחיתוך של הזכוכית ייעשה בגובה נמוך יותר. כמו כן המחירים ישתנו כשתבחרו בין זכוכית ישרה או משופעת ובין זכוכית שקופה לזכוכית אקסטרה קליר. ברוב המקרים המחיר ינוע בין 830 – 360 ₪ למטר (לחצו כאן לבדיקת מחירים נוספים).

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat