לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הגבהת חומה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על הגבהות חומות

   אם בניתם חומה בחצר הפרטים שלכם לפני 5, 10 או 20 שנה, יכול להיות שהגובה שלה היום כבר לא מספיק לכם ושאתם מחפשים מישהו שיבצע עבורכם הגבהת חומה בבית פרטי. לשם כך יש להיעזר באיש מקצוע מיומן, ואצלנו בחברת המשפצים בישראל תזכו בשירות המקצועי והזול ביותר עבור מטרה זו. כבר במשך 15 שנים אנו מתעסקים בבנייה והגבהה של גדרות וחומות, וברשותנו הידע הנדרש, הכלים המקצועיים ואנשי המקצוע המומחים שיעזרו לכם לעשות זאת בבטיחות ולא פחות חשוב – בצורה חוקית.

   הגבהת חומה מסביב לבית פרטי או בניין!
   מחיר מיוחד לפונים דרך האתר
   הגבהת גדר מבטון או בלוקים כולל עבודה וחומרים
   מחיר למטר הכי זול – בהתחייבות!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   הגבהת חומת בטון

   למה אנשים בוחרים לבצע הגבהה לחומה שלהם?

   ישנן שלל סיבות להגבהה של גדרות וחומות, כשלכל לקוח יש את הסיבות שלו, ולפניכם כמה מסיבות הנפוצות ביותר שבהן אנו נתקלים כשמזמינים אותנו להגביה גדרות וחומות:

   הגנה טובה יותר על הבית: הגבהת חומה חיצונית בבית פרטי יכולה לעזור למנוע פריצות ביעלות רבה יותר, שכן קשה יותר לטפס על גדר גבוהה. בנוסף ולא פחות חשוב, סביר מאוד להניח שהפורצים יעדיפו לפרוץ לבית שבו החומה הינה נמוכה יותר מאשר החומה שלכם.

   פרטיות: נמאס לכם שהשכנים שלכם רואים כל דבר שאתם עושים בגלל גדר שנמוכה מגובה העיניים? או אולי שכל עובר אורח ברחוב מסתכל לתוך ביתכם ורואה את גינתכם? הזמינו הגבהת גדר בין שכנים ותוכלו להגביה אותה במטר או שניים נוספים, כך שאיש לא יראה ואפילו לא ישמע את מה שאתם עושים בגינתכם.

   שיפור מראה החומה: אם בניתם בעבר חומת בטון בגינתכם והיום המראה שלה קצת מעיק לעיניכם, תוכלו לבצע הגבהת חומה בעץ ולהוסיף לה אלמנטים עיצוביים שיהפכו אותה לנעימה יותר לעין – לפרים ומחירים עיינו במחירון השיפוצים שלנו.

    

   האם ניתן להגביה כל סוג של גדר?

   הגבהת גדר בדירת גן בבית משותף נעשית על פי רוב על גדרות שעשויות בלוקים, בטון או אבנים, משמע על חומות הפרדה. עם זאת, ניתן לבנות על אותן חומות אלמנטים שעשויים מעץ או מאלומיניום ולהגביה אותם בעזרתם. זוהי אף בחירה נפוצה יותר מאשר הגבהה בעזרת החומרים הקיימים, דהיינו בטון, אבן או בלוקים, במיוחד כשמדובר במקרים של הגבהת גדרות הפרדה בין בתים פרטיים. אם ברצונכם להגביה גדר שעשויה מעץ או מאלמיניום, מומלץ פשוט לבנות גדר חדשה.

    

   האם השכן צריך לשלם גם על הגבהה של חומה המפרידה בין וילות?

   באופן כללי, אם החלטתם בעצמכם לבצע הגבהת גדר משותפת שבין הווילות שלכם, השכן אינו מחויב לשלם על התוספת הזו. עם זאת, חשוב שתדעו שמבחינה משפטית, כל עוד השכן שלכם לא השקיע כסף בעצמו על ההגבהה של הגדר, אסור לו לעשות שימוש בתוספת. כך למשל אם ביצעתם הגבהת חומה באלומיניום והשכן לא השתתף בתשלום, אסור לו על פי חוק לתלות על הגדר עציצים לצורך העניין.

    

   מהי עלות הגבהת חומה?

   עלות העבודה אינה זהה לזו של בניית חומה מבטון או בלוקים מאפס, והיא לרוב יקרה יותר לכל מטר משום שמדובר בעבודה שמצריכה התייחסות קפדנית לדרך ולצורה שבה הגדר הקיימת הוקמה. עם זאת, ברוב המקרים אתם לא תשלמו הרבה משום שההגבהה שתבצעו ככל הנראה תהיה בגובה של פחות מ-2 מטר, זאת בניגוד לבנייה של גדר שלמה בגובה 3 מטר למשל. על כן כשתזמינו שירות של הגבהת גדר לבנים תשלמו בסופו של דבר פחות מאשר המחיר ששילמתם על בניית הגדר עצמה. אז כמה בעצם זה יעלה? לפניכם המחירון והמחירים הזולים שלנו לביצוע עבודה זו.

   סוג העבודה מחיר משוער
   כמה עולה הגבהת גדר אבנים?

   המחיר משתנה בהתאם לסוג האבן

   500 – 300 ₪ למטר
   מה מחיר הגבהת גדר בלוקים?

   העלות הינה לבניית גדר עד לגובה 220 ס”מ

   450 ₪ למטר

    

   משהו חשוב שצריך לדעת על הגבהת גדר בטון

   כל גדר ניתן להגביה עד לגובה מסוים, ורבים אינם מודעים לכך שעבור הגבהת חומה מבטון ישנה מגבלה לגובה של עד 150 ס”מ. שימו לב שהמדידה של הגובה תתבצע תמיד מהצד שבו פני הקרקע הם הנמוכים ביותר, משמע אם אתם צריכים הגבהת גדר בנויה בין שני בתים פרטיים, המדידה תתבצע מהצד שבו מפלס הגינה הינו נמוך יותר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat